nasil90

Czy ktoś z Was jest chory

Polecane posty

pati    12

Ja muszę uważać na łeb. :) Bo mi się jeszcze czacha po operacji nie zarosła. :) I przeszkadza to trochę, bo w piłkę grac nie można, ze strychu skakać, jeździć rowerem na 1 kółku itp. szaleństwa, ale byle do kwietnia i luuuz. Mogę walić głową w mur!!! :) Taka choroba to nie choroba... ale zawsze coś. Mgło się źle skończyć... ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

a co ci sie z czachą stało??


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Mi cholera nie chcą kości rosnąć :angry: me**y jedne ale można żyć tylko że z deka jestem mały ale miałem już 3 operacje i coś tam pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Spoko wzrost to nie wszystko ;] (chociaż ja mam 13 lat i 177 cm normalne to ? :D ) Dobra wracając do chorób to mam Alergie :f Najgorsze jest to że mam na kurz(i pyłki itp. itd.) i w żniwa nie raz jest nie zaciekawie ale jak trochę uważam to jest dobrze ;)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Widzę że dużo osób ma alergię na kurz, niestety ja również :angry: apropos - jestem dzisiaj po 8 godzinach talerzowania suchego ścierniska, tak więc oddech mam jak stare dobre organy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

ja ogolnie jestem uczulony na robote ;)

tak mi czasem jest ciezko predzej wstac i zabrac sie do roboty :D ....

tez na to chorujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Z wstawaniem to ja też tak mam... no nieraz mnie diabli biorą że trzeba wstać o 7.30 ;) Ogólnie miałem kiedyś zeza, była operacja od tamtej pory noszę okularki... troszkę już mnie denrwują ale jeszcze parę latek :D ... Ostatnio coś nie mogę nic jeść a raczej mogę a mi się wcale nie chce ... Kurcze boje się z tymi iść do lekarza... a przy tym udziela mi się coś nadkwasowość a nigdy czegoś takiego nie miałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja to mam problemy... ale z spaniem, czasami chodzę o 3 w nocy spać, a o 6 wstaję i to dla mnie normalne. Na kurz, też mam uczulenie ale tylko jak trzeba zsypać a tak to nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a moj brat od coca _coli ma chyba wrzody ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

nadkwasowość to może dlatego żę nie jesz ,a pijesz wodę wodę .Jak jest gorącao to mnie też nie chce się jeść i jak jeżdżę czy coś robię .

A do chorób znam z widzenia starszego już gościa po zawale i puchną mu nogi a skubany spasiony ale jeszcze robi pojedzie ciągnikiem nawozy posieje tylko muszą go wsadzić bo chodzi o kulach

A znam i wy pewnie też chorych na robotę znaczy uczulonych ,słyszałem o takim co przed żniwami zawsze chorował obłożnie a po żniwach cud jak ręką odjął a było to kiedy nie bylo kombajnów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7

ja też jestem uczulony na kurz i pyłki kiatów przy byle jakiej pracy ze zbożem( np przy zwalaniu) cały czas kicham ;):D a i ogólnie to cały rok katar to zawsze coś kwietnie, albo coś sie robi przy kurzu. Najgorsze zamiatanie przy zbożu ogólne sprzątania. I nie powiem że mi to nie przeszkadza... :D


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

Mój tata ma coś z nogami, ledwo chodzi tak go bolą, w nocy spać przez ten ból nie może ale lekarze nie wiedzą co mu jest... Ma mieć operację na kolano ale On twierdzi że to nic nie da, a i tak nie będzie mógł chodzi przez bardzo długi czas po tej operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

U kolegi lekarze wykryli raka ;):) miał mieć operacje ale bo bliższym zbadaniu okazała sie że to wyjątkowo złośliwy przypadek :angry: :D juz dostał jedną chemie ale nie widac efektów. ma 22lata :D:) :angry:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chory kręgosłup. Od czasu do czasu nie mogę chodzić oni siedzieć muszę leżeć na podłodze :angry:

Jeszcze mi w kolanach skrzypi miałem jakieś zastrzyki i trochę pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

Ja jak byłem młodszy chorowałem na astme, całe dzieciństwo spędziłem w szpitalach, teraz jest już ok ale czasami jak jest goraco i duszno to brakuje mi powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

ja żadnych uczuleń, chorób ani złamań niemiałem ale jak miałem 6 lat babcia oparzyła mnie wodą........... 3miesiące obie nogi w bandażach............................ nieżycze nikomu tego co przeszłem na zmianie opatrunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Ja jak byłem młodszy chorowałem na astme, całe dzieciństwo spędziłem w szpitalach, teraz jest już ok ale czasami jak jest goraco i duszno to brakuje mi powietrza

No to tak jak ja, tylko że mi nic juz nie jest, sie zakurzy mocnego i do roboty, zboże zwalc wtedy kicham jak kot ale jak kolega quercus wspomniał Ca i do roboty


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

I niektórzy ludzie starsi mówią że są schorowani. W porównaniu z niektórymi to pikuś.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Mój brat choruje na chorobę ucha-ma perlaka.To jest taka jakby woda,która zbiera się w uchu.Miał już na to 2 lub 3 operacje.

A ja to jestem chyba chory na jedzenie.Rano potrafię zjeść pół bochenka chleba,za jakąś godzinę jakieś ciastka,owoce itp,później mam obiad (13-14) -też dużo(szczególnie jak jest kotlet ;) ),po obiedzie znowu jakieś smakołyki,później coś w stylu "przed" kolacji(18-19),zaś kolacja(21-22) i na końcu jeszcze z pół litra kakao lub płatek z mlekiem.

A ważę niecałe 60 kg przy ok 180 cm wzrostu.

Czy to normalne???


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1
A ważę niecałe 60 kg przy ok 180 cm wzrostu.

Czy to normalne???

heh to masz niezla przemiane materii ;)

ja jak bylem na tabletkach zjadlem 3i pol talerza zupy...heh praktycznie sam makaron z czubkiem i tylko polany pomidorowka...a za godzinke juz cos szamalem bo glodny bylem:D ale juz teraz jez normalnie i tez mam prawie 70kg na 185 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

U nas na samo jedzenie to miesięcznie idzie chyba z 600-700 zł.

Przy rodzinie 4-osobowej+babcia 80 lat


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj