Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tractorpulling w Polsce

126 odpowiedzi na ten temat

#41 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 09 czerwiec 2012 - 09:33

Tractorpulling w Polsce Tractorpuling to fajna zabawa :). Kiedyś myślałem podrasować 1222, ale nie na żadne zawody, dla zgrywy po prostu, wyciągnąć z niego 500km i sobie poszaleć.

@PSTP widzę że waszym ulubionym zajęciem jest strzelanie sobie w kolana :D . Jako ludzie i właściciele tego portalu macie nikłe umiejętności postępowania z ludźmi. Ale co tam to wasza piaskownica :rolleyes: .
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tractorpulling w Polsce Dzisiaj, 11:31
  •  

#42 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 czerwiec 2012 - 14:54

Tractorpulling w Polsce pozdrawiam
W Tractorpuling-u jak i w piaskownicy nie ma nic gorszego niż uwierzyć w swoją wielkość.

#43 Share PSTP

PSTP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Tractor Pulling, AgroFoto, traktory, maszyny rolnicze i rolnictwo :)

Napisany 10 czerwiec 2012 - 19:41

Tractorpulling w Polsce Również pozdrawiamy.

#44 Share zenon385

zenon385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 11 czerwiec 2012 - 16:54

Tractorpulling w Polsce Jedyne co mnie w tym zainteresowało :D oraz teraz już Ursusa nie widać? <_<

#45 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 11 czerwiec 2012 - 17:16

Tractorpulling w Polsce

Również pozdrawiamy.

no to kiedy ogłosicie jakąś zrzutkę ?może po 10zł jak za starych czasów na początek?
PSTP
odpowiadam na post niżej -jelenie to w terenie

Edytowany przez kozulek2, 11 czerwiec 2012 - 19:51.

#46 Share PSTP

PSTP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Tractor Pulling, AgroFoto, traktory, maszyny rolnicze i rolnictwo :)

Napisany 11 czerwiec 2012 - 19:21

Tractorpulling w Polsce @kozulek

Stowarzyszenie m.in. z racji obowiązków jakie spoczywają na nas z członkostwa w ETPC jest organizacją non profit. Naszym celem jest budowanie pozytywnego wizerunku polskiego rolnictwa oraz szerzenie idei sportu tractorpullingu w naszym kraju. Ale też te obowiązki dotyczą odpłatnego członkostwa. Na dzisiaj członkami Stowarzyszenia jest 15 członków założycieli - różne osoby chętne wspomagać nas w budowaniu tego sportu w Polsce, z większym lub mniejszym doświadczeniem w podobnych przedsięwzięciach. W kolejce czeka duże grono chętnych do tego aby uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, jednak obecnie opracowujemy całą 'administrację', tak aby zawodnicy, którzy będą uczestniczyć w zawodach mieli zagwarantowane wszystko na światowym poziomie, począwszy od bardzo restrykcyjnych wymogów bezpieczeństwa, po nagrody finansowe za miejsca punktowane w zawodach.

Jeśli jesteś chętny aby być razem z nami od początku - zapraszamy już wkrótce. Jednak bycie członkiem oznacza opłatę członkowską (jeszcze nie znamy jej wysokości, bo będzie się różnić w zależności od pełnionych funkcji, np. zawodnik, członek ekipy sleda, człowiek odpowiedzialny za bezpieczeństwo, sędzia techniczny, itp). Składka będzie ważna na jeden rok.

#47 Share redek

redek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 11 czerwiec 2012 - 19:31

Tractorpulling w Polsce

Naszym celem jest budowanie pozytywnego wizerunku polskiego rolnictwa oraz szerzenie idei sportu tractorpullingu w naszym kraju.

:lol: Gratuluję!!! Bardzo dobrze Ci to idzie. :lol:

#48 Share PSTP

PSTP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 11 czerwiec 2012 - 19:37

Tractorpulling w Polsce Dziękujemy za gratulacje!

#49 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 czerwiec 2012 - 23:02

Tractorpulling w Polsce dziękuje za to że dziekujesz i pozdrawaiasz . ;)

Edytowany przez SOKOL, 11 czerwiec 2012 - 23:07.

#50 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 18 czerwiec 2012 - 10:52

Tractorpulling w Polsce Osobiście jestem fanem tractorpullingu :) Jest to sport dla bogatych ludzi podobnie jak F1 tyle, że tractorpulling nie jest jeszcze tak rozpoznawalny na świecie jak F1. Mam nadzieję, że z czasem ludzie się przekonają do tego gdyż jest bardzo fajne i widowiskowe ;) Trzeba mieć umiejętności żeby np Zetora podrasować na ponad 500 hp ;) Także ja jestem jak najbardziej za tym, żeby takie zawody odbywały się w Polsce :)
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3445 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 18 czerwiec 2012 - 21:51

Tractorpulling w Polsce A ja uważam że to ze sportem nie ma nic wspólnego :P z rolnictwem tym bardziej :P a to forum rolnicze podobno....? to zabawa dla znudzonych dużych dzieci które nie mają co robić z kasą :wacko:

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#52 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 19 czerwiec 2012 - 10:25

Tractorpulling w Polsce niech będzie tak jak mówisz :P Tylko ciekawe jakbyś miał kasy w brud i nie miał co z nią robić to czy nie przebudowałbyś zwykły ciągnik na taką bestie ;pp
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

#53 Share gilus1

gilus1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 18:40

Tractorpulling w Polsce Czy w tym roku możemy liczyć na jakieś zawody w Polsce?

#54 Share PSTP

PSTP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 08:30

Tractorpulling w Polsce Wiele wskazuje na to, że tak. Szczegóły dotyczące czasu i miejsca będziemy jednak podawać później, kiedy wszystko będzie już zapięte na ostatni guzik.

#55 Share farmer0408

farmer0408

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 21:53

Tractorpulling w Polsce fajna sprawa popatrzyl bym na taka impreze a jak byla by taka impreza odbywala sie.nie.daleko.to z checia bym wziol udzial swoim ferdkiem 255 bo nowymi new hollandami to nie bylo by to samo co tak niepozornym statkiem jak ferdek

ps jestem bardzo za rozpowszechnieniem tego sportu w polsce podziw pftp i waszej grupie zapalencow

#56 Share damo

damo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 12 lipiec 2012 - 17:11

Tractorpulling w Polsce Bardzo zainteresowaliście mnie ... oto link do teamu który znam ... http://nextsensation.nl popieram takie zawody.. ale żadnych lekkich ciągników nie ma sensu w to wciągać .. stawiał bym jak kolega wyżej ursusy / zetory ciężkie na początek 2 podstawowe kategorie 1) silniki 4 cylindrowe 2) 6 cylindrowe ...

#57 Share pulsarus

pulsarus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 20:16

Tractorpulling w Polsce Coś temat przycichł, a mój sledge prawie gotowy. Wymaga tylko przetestowania.

Dodany obrazek

#58 Share PSTP

PSTP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 13:02

Tractorpulling w Polsce Fajny sprzęt :) Co tam pakujesz do środka jako obciążenie?

#59 Share pulsarus

pulsarus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 21:01

Tractorpulling w Polsce Sanki jeszcze nie przetestowane do końca. Nie są to sanki które nadają się na oficjalne zawody, ale myślę że frajda dla ciągnących będzie podobna jak na zawodach. Jak zmontuje filmik z testów nie omieszkam go tu opublikować.

Jako obciążenie mam 500 litrów wody w beczkach po 30 - 40 litrów. Dzięki temu będę mógł dostosować ciężar do małych i lekkich pojazdów.

Przyczepę zbudowałem na imprezę którą organizuje za niedługi czas i właśnie pulling będzie jedną z atrakcji. Ale tego na razie nie będę zdradzał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share pulsarus

pulsarus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 lipiec 2012 - 06:48