agrofoto

Opolagra 2012 i Konkurs sprawnościowy z AgroFoto.pl

Polecane posty

agrofoto    90
Napisano (edytowany)

Agrofotowicze, z okazji targów Opolagra 2012 (Lotnisko Kamień Śląski pod Opolem),

zapraszamy wszystkich na prowadzony przez nas konkurs sprawnościowy.

 

 

Odbędzie się on na Opolagrze w piątek tj. 15 czerwca w Dzień Eksperta.

Do wygrania wartościowe nagrody, miedzy innymi ultranowoczesne tablety do pracy i zabawy.

 

Konkurs jest skierowany do młodych pasjonatów techniki rolniczej i może wziąć w nim każda osoba

z prawem jazdy. Konkurs będzie prowadził Pan dr Pieczarka, z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (który też jest rolnikiem).

 

Sama konkurencja jest prosta i wymaga tylko podstawowej znajomości prowadzenia ciągnika z ładowaczem. Zadaniem będzie przestawienie balotu ze słomy w ramach wyznaczonego pola, z jednego prostokąta do drugiego, wygrają uczestnicy z najlepszymi czasami.

 

Niech moc będzie z Wami!

Zainteresowanych już zapraszamy na zgłoszenia. Wystarczy wysłać mail na adres ze zgłoszeniem konkurs@agrofoto.pl, zawierający imię, nazwisko, nick z AgroFoto.pl oraz hasło w tytule maila: „Zgłaszam chęć uczestnictwa w konkursie sprawnościowym Opolagra”.

 

Opolagra_2012_konkurs_rzut.png

 

Szczegóły dotyczące konkursu:

 

Miejsce: Lotnisko Kamień Śląski, gmina Gogolin, wystawa Opolagra 2012

Czas: 15.06.2012, godzina: zapisy od godziny 9:00 lub przez wysłanie maila na nasz adres konkurs@agrofoto.pl ,

konkurencja 10:00-12:00, rozstrzygnięcie i rozdanie nagród 14:00

Organizator wystawy: DLG AgroFood

Prowadzenie konkursu: Dr Krzysztof Pieczarka z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

 

Miejsce konkurencji zgodnie z Planem Wystawy: w pobliżu Toru DLG i miejsca Testu Ładowarek (między polem D i E), poniżej link do Planu Wystawy

http://www.opolagra....olagra_2012.pdf

Edytowano przez agrofoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Chętnie bym wzioł udział,ale o tych godzinach będe w pracy.


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

weź urlop :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer7745    19

Zapowiada się ciekawie, a jakie jeszcze planujesz atrakcje związane z AF na Opolagrze i czy tylko Piątek?

 

Ps Do tego konkursu można zapisać młodzieńca który jeszcze nie ma Prawa Jazdy?


ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

szkoda,że tak daleko... :( bo z chęcią bym chciał brać udział w takim konkursie , coś dla mnie ;)

Może ktoś się wybiera z Warm-maz lub mazowieckiego?? A do kiedy trzeba zgłosić udział?? ograniczona jest liczba uczestników?? :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyD    3

trzeba go z prawej na lewą przestawić czy z lewej na prawą? chwytakiem naturalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofoto    90

trzeba go z prawej na lewą przestawić czy z lewej na prawą? chwytakiem naturalnie??

 

startujesz z prawej lub lewej, nie ma znaczenia - ważne że robisz to na dwie strony

 

jaki ciągnik będzie przeznaczony do tej konkurencji?

 

na pewno szybki :)

na początku przyszłego tygodnia damy więcej informacji o sprzęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

To co @johnyd?? jedziemy... ;) ja jestem za :)

 

 

A do kiedy można się zapisywać?? i czy jest ograniczona ilość miejsc??

 

http://youtu.be/7BFOzNCKYc8 niby tak ma ten konkurs wyglądać :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

Kto się wybiera na opolagrę?


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Nawet nie pomyślałem o urlopie,ale jeszcze się zobaczy jak to będzie z nim.

Ja również sie dołączam do drugiego pytania od @farmer7745.


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyD    3

@lukaszjd

 

@farmer7745

 

 

Konkurs jest skierowany do młodych pasjonatów techniki rolniczej i może wziąć w nim każda osoba

z prawem jazdy. Konkurs będzie prowadził Pan dr Pieczarka, z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (który też jest rolnikiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Ja pracuje niedaleko Kamienia Sląskiego.Byłem dzisiaj zobaczyc czy coś się tam dzieje.A więc prace na lotnisku już ruszają,ktoś wstawiał metalowe słupy zauważylem jakiegoś DF-a który pracował z przetrząsarka Pottingera i drugiego DF-a,który se odpoczywał z prasa Claas Variant 350 i dyskowe kosiarki Fella ktore niestety musiały ulec jakieś awarii.Myślę,że kilka dni powinno już coś więcej się dziać.

Edytowano przez lukaszjd

Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek19    2

lukaszjd te Df to mogły być z okolicy bo już też nie raz tam widziałem jak sianokiszonkę robiły w tamtym roku w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drax    1

Jaką kategorie trzeba mieć prawa jazdy żeby można było wziąć udział ? Trzeba mieć T czy wystarczy B ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

T jak i B uprawniają do kierowania ciągnikiem, wystarczy jedno z nich


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Szkoda że w Polsce nie ma takich zawodów jak tutaj bo na pewno wielu by z nas pojechało :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Szkoda że w Polsce nie ma takich zawodów jak tutaj bo na pewno wielu by z nas pojechało :lol:

Szkoda ciągnika. Zobacz 3:37


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Padła Turbina. Ten Farmi 8.5 t według mnie miał największe szansa na wygranie turnieju.

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
provegeta    0

Z góry przepraszam, że się tak wetnę w temat, ale czy Agrofoto będzie na Opolagrze tylko w piątek?


Nizina Opolska - pobawmy się w rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witamy! Kto będzie z Was na tegorocznej Opolagrze? Planujemy zrobić spotkanie z fanami itp w niedzielę (16 czerwiec). Jeśli jest ktoś chętny to odezwijcie się a może coś z tego wyjdzie. Na facebook'u zrobiliśmy wydarzenie i są osoby chętne. Wiecie porozmawiamy, połazimy, pokręcimy jakiś materiał do filmiku z Opolagry http://www.facebook.com/events/144434582410479/ Jeśli możecie to dajcie znać swoim znajomym itp, bo myślimy, że warto - a wiadomo, że ktoś znajomy zawsze się tam znajdzie Robimy to też ze względu na to, że wiele osób chce nas "bliżej" poznać i to jest doskonała okazja do tego
       
      Pozdrawiamy!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj