Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno stołu do rzepaku do Deutz Fahra??!!

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share konradd

konradd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 29 maj 2012 - 17:52

Kupno stołu do rzepaku do Deutz Fahra??!! Witam, mam takie pytanie, interesuje mnie zakup stolu do rzepaku do Deutz-Fahra, czy znacie może jakies skladowiska kombajnów lub ludzi którzy ściągają takie sprzęty? Mi konkretnie chodzi o stół do hedera 3,6 m, ale jeśli macie namiary na ludzi którzy by mogli cos załatwić dajcie znac. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kupno stołu do rzepaku do Deutz Fahra??!! Dzisiaj, 19:18
  •  

#2 Share Piotrek1985

Piotrek1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 29 maj 2012 - 20:19

Kupno stołu do rzepaku do Deutz Fahra??!! http://moto.allegro....2352975618.html

chwila czasu i jest:P

#3 Share marek12345

marek12345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 30 maj 2012 - 14:15

Kupno stołu do rzepaku do Deutz Fahra??!! a czy młóci ktos rzepak bez stołu kombajnem fahr i czy duzo wtedy strat jest?

#4 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 30 maj 2012 - 17:35

Kupno stołu do rzepaku do Deutz Fahra??!! Straty są zawsze gdy kosisz bez stołu, bo nagarniacz po części obija rzepak i bez stołu spada na ziemię, a ze stołem spada na stół i trafia do kombajnu. Ja kosiłem bez stołu w tamtym roku, ale zbiory były na tyle słabe od nadmiaru deszczów, że nie było prawie co kosić.
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share romeooo

romeooo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 30 maj 2012 - 21:11

Kupno stołu do rzepaku do Deutz Fahra??!! Ja dorobiłem stół ale okazał się za ciężki i koszę bez stołu, motowidła do góry i jak najwolniejsze obroty by nie młóciły i dobrze idzie ,oczywiście z boczną kosą ,wiadomo ze stołem by było mniej strat.

#6 Share konradd

konradd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 30 maj 2012 - 23:41

Kupno stołu do rzepaku do Deutz Fahra??!! Ta oferta wcale nie taka dobra. Strasznie drogo jak na taki stan w jakim jest ten stół. Może jakieś bardziej "normalne" kontakty?

#7 Share Piotrek1985

Piotrek1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 31 maj 2012 - 07:12

Kupno stołu do rzepaku do Deutz Fahra??!! kolego stoły do fahra nie sa tanie a tym bardziej oryginalny z hydrauliczna kosa
ja okazyjnie trafiłem 4.20 z jedna kosa za 4500zł i to musiałem jechać po niego 400km. A moich okolicach śpiewają ok 10000zł za taki sam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share konradd

konradd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 31 maj 2012 - 09:30

Kupno stołu do rzepaku do Deutz Fahra??!! Ja wiem czy okazyjnie...? W okolicach częstochowy, łodzi i poznania jest normą taka cena. A 400 km to nie jest wielki problem, bo nie płaci się 5 zł/km tylko 1zł/km za transport. No niestety żyjemy w takich czasach, gdzie problemu komunikacji międzymiastowej już nie ma. Jeśli komuś nie chce się przejechać 400 czy 500 km za taką rzeczą i woli zapłacić 5000 zł więcej to cóż powiem..nie ma to jak być sprzedawcą w takich okolicach. Jeśli byś znał jakieś inne miejsce troszke tańsze, daj znać. Pzdr