Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki gruber do Ursusa 1224

51 odpowiedzi na ten temat

#41 Share voldemort

voldemort

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 05 czerwiec 2012 - 21:19

Jaki gruber do Ursusa 1224 nie no cena oczywiscie gra role... A do wydania bedziemy mieli maksymalnie 15 tys.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki gruber do Ursusa 1224 Dzisiaj, 16:13
  •  

#42 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 05 czerwiec 2012 - 21:58

Jaki gruber do Ursusa 1224 Jeżeli cena gra rolę, to weź pod uwagę sprzęt używany. Zawsze coś znajdziesz za rozsądne pieniądze. Na pewno wyroby zachodnich firm są lepiej wykonane niż polskie. Nie krytykuję polskich wyrobów też są niezłe, ale nie wszystkie są super, tak samo jest z zachodnimi.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#43 Share voldemort

voldemort

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 czerwiec 2012 - 15:45

Jaki gruber do Ursusa 1224 no wiadomo że zawsze coś się znajdzie.... Ja osobiście jakoś bardziej preferuje krajowe wyroby bo jakoś do zachodnich nie mogę się przekonać.... Ale oczywiście jeżeli się coś trafi w dobrym stanie to można i wziąść coś zachodniego...

A jeszcze mam jedno pytanie.. Co sądzicie o gruberach z firmy Agro-Masz?? Bo zauważyłem że nowe nie są zbyt drogie więc zacząłem się nad nimi zastanawiać.... Jak u nich wygląda wytrzymałość poszczególnych elementów no i czy sama rama jest dość wytrzymała??

Edytowany przez voldemort, 06 czerwiec 2012 - 21:39.
ortografia

#44 Share mateuszursus3454

mateuszursus3454

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja

Napisany 10 czerwiec 2012 - 07:51

Jaki gruber do Ursusa 1224 Kolego nie lepiej kupić nowego grubera ?? Ja mam grubera Unii Grudziądz Kos 3 metry szerokość i ursus 1224 spokojnie daje radę :) Polecam tego grubera :)

#45 Share voldemort

voldemort

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 17:33

Jaki gruber do Ursusa 1224 ja wiem że unijne grubery są dobre ale nie będę miał tyle pieniędzy aby nowego kupić. Chyba że uda się gdzieś używanego znaleźć....

#46 Share voldemort

voldemort

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 październik 2012 - 20:26

Jaki gruber do Ursusa 1224 Witam ponownie. Mam jeszcze jedno pytanko. Mianowicie ma ktos z was może na sprzedanie grubera 3m lub rozsiewacza do nawozow tak do 700kg 2-talerzowego hydraulicznie otwieranego w okolicach Lubawy (warm-maz)??? Tak do 50-70 kilometrow..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share voldemort

voldemort

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 19 maj 2013 - 13:56

Jaki gruber do Ursusa 1224 Witam.
Poszukujemy właśnie talerzówki do ursusa 1224. Skrzynia szybka 4 biegowa, koła 38 cali. Poszukujemy talerzówki półzawieszanej. I tu teraz pytanie. Jaka szerokość będzie odpowiednia?? Nie mamy raczej ciężkich gleb tylko momentami są górki i czasem się glina trafi. Szukałem już takiego tematu lecz nic nie znalazłem. Z góry dziekuję za odpowiedź.

#48 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 19 maj 2013 - 15:20

Jaki gruber do Ursusa 1224 morze talerzówkę unia CUT XL ale nie wiem czy chcesz nową czy używaną ale na pewno da sobie radę z talerzówką 3m a talerze to chcesz w układzie X czy V ?

#49 Share voldemort

voldemort

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 19 maj 2013 - 16:08

Jaki gruber do Ursusa 1224 układ jest bez różnicy, oczywiscie w grę wchodzi używana, jedyne kryterium to ma być ciężka.

#50 Share grzesior90

grzesior90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 19 maj 2013 - 16:33

Jaki gruber do Ursusa 1224 A nad agregatem talerzowym się nie zastanawiałeś? ja mam do pronara 1025A 3 metry agregat talerzowy Grano na talerzach 560mm i jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Polecam taki sprzęt, do twojego to 4 metry talerzowy tylko z wałem rurowym bo ja mam z pakerem i on za ciężki jest trochę

#51 Share voldemort

voldemort

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 19 maj 2013 - 17:48

Jaki gruber do Ursusa 1224 myśleliśmy nad agregatem ale stwierdziliśmy że jednak byśmy woleli talerzówkę ;) tylko właśnie jest problem z tą szerokością bo nie wiemy jakiej podoła...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#52 Share Krzysiek2196

Krzysiek2196

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Maszyny Rolnicze,Motoryzacja

Napisany 20 maj 2013 - 16:21

Jaki gruber do Ursusa 1224

myśleliśmy nad agregatem ale stwierdziliśmy że jednak byśmy woleli talerzówkę ;) tylko właśnie jest problem z tą szerokością bo nie wiemy jakiej podoła...

Ja ci polecam Unie Ares TL
Znajomy też taką ma i polecam :)