michaloww

Co najbardziej lubisz robić?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja najbardziej lubię kosić zboże moim forszajem E512 a tak to lubię orać bronować uprawiać sadzić ziemniaki przetrząsać i zbierać siano samozbierającą i wyciągać sąsiadów z wpadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

wszystko co można w polu robić:)najbardziej zwożenie słomy:)

no i jeszcze pasze lubie robić:huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

Ja najbardziej lubie siać zboże, bronować po zasiewie, wozić zboże z pola do stodoły i przewracać siano :mellow:


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jak tak czytam to chyba najbardziej lubię ...wypowiedzi @zeberki363 :mellow: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Heh wszystko czym można robić maszynami :P Musiał bym większość prac wymienić :) Kiedy to chciałem to robić, a teraz to już muszę :D Jak wujka nie ma dziadek dzowni synek przijedź jak umisz, nima komu mucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

Tak najbardziej to uwielbiam orke?...A tak właściwie to wszystko co w danym sezonie jest. :P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3603p    87

wszystkie prace , ale szczególnie to:orkę,uprawę pod siew, siew nawozu,przewracanie siana, sadzenie warzyw sadzarką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracka    0

Mnie kręci robota przy kukurydzy, ale u mnie nie ma to lece tam gdzie sieczkarnia :) Ale najbardziej to kocham kampanie buraczaną te wykopki, ale i tak najlepsze jest jak stoi cała kolejka tak z 10 tirów do doczyszczarki uczucie nie do opisania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

A ja to najbardziej lubie jeździć ciągnikiem z jak największą ilością doczepionych przyczep.. Jakis taki fetysz mam.

Ale jak na razie najwięcej ciągałem 4. Jakieś 10 kilometrów. 3x D-47 i d-50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATUS2    3

no najbardziej to chyba pracowac w polu, np. orac, uprawiac agregatem, prasowac w szczegulnosci słomę, no i opie**alac się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

pewnie, że zabawy dla dorosłych :rolleyes:

i wiadomość na af, że dostałem ostrzeżenie od andrzeja21?? za jakąś błachostkę, cudowne uczucie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

kochać się z dziewczyną :rolleyes:

No i tutaj się z Tobą kolego zgodze w 100% :P tylko ja już z narzeczoną :D a po - AF, YT i allegro (moj nałóg) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj