michaloww

Co najbardziej lubisz robić?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ptasiek    0

Najbardziej lubie lowic ryby. To pozwala mi sie uspokoić i wyciszyć. Następnym zajęciem jest obrabianie pola- lubie po cieżkiej pracy spojrzeć na pole które jest już posiane i tylko ja wiem ile kosztowało pracy przsygotowanie tego; poprzez talerzowanie, orke, bronowanie, siew nawozu, siew zboża oraz wałowanie; do stanu w jakim znajduje się w chwili gdy na nie spoglądam. To naprawde cudowny widok, a jesli jeszcze mogą być z tego pieniądze... Kocham to tak samo jak kochali moi przodkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Ja przede wszystkim lubię śmigać motocyklem. Posiadam Hondę CRM 125 i często przemierzam nią bezkres moich okolic :lol:


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

a ja lubie po zabawie "poprzyciskac" o drzewo jakąś panienke to dopiero poprawia nastruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil021    3

Oczywiście wszystkie roboty w polu, piłkę nożną, tenis stołowy i oczywiście śmigać po AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

ja to lubię robić u sąsiada w polu , rozmawiać z kumplami w szkole o maszynach rolniczych , a zarazem kłócić się z nimi


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Najbardziej lubie siedzieć na AgroFoto i jeździć motorkiem


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Gorczyca nadaje sie na sianokiszonke???


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

A ja....najbardziej lubię siedzieć z pijącymi %%% :D Sam niepijący jestem, i gdy 'towarzysze' mają już nieźle w czubie to zaczynam z nimi 'wesoło' gadać, podpuszczać na siebie itp :D Świetny ubaw to jest :D polecam :D

Poza tym mam bzika na punkcie muzyki i mogę słuchać jej całymi dniami, z tym że dla mnie w muzyce ważny jest tekst i piosenek 'o niczym' nie trawię... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

ja to lubie orać płużkiem 5*25 moim c-330 3p

a najbardziej to wiejskie festyny :D oraz zniwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Jeździć quadem po ulewnych deszczach :D lubię też nabijać się z wuja że zaorał pole sąsiada a nie nasze co mu się zdarzyło z 2-3 razy :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

najbardziej lubię to jeździć na wszelkiego rodzaju motorach, quadach itp.

ale po za tym to:

-oglądaniem się za dziewczynkami :D

-wszelkie prace polowe NH

-żniwa

no oczywiście wypady ze znajomymi na %% :D

nie wiem dlaczego ale lubię czyścić i malować maszyny porostu je odnawiać sądzę dlatego że chce by były po prostu ładne, zadbane :D


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60
najbardziej lubię to jeździć na wszelkiego rodzaju motorach, quadach itp.

ale po za tym to:

-oglądaniem się za dziewczynkami ;)

-wszelkie prace polowe NH

-żniwa

no oczywiście wypady ze znajomymi na %% :P

nie wiem dlaczego ale lubię czyścić i malować maszyny porostu je odnawiać sądzę dlatego że chce by były po prostu ładne, zadbane <_<

Ja dokładnie to samo co kolega Marios tylko że ja place polowe MTZ ale za rok NH się zacznie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

bronowac i kosic 60-tką <_<


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domin902    2

A ja bym mógł na okrągło naprawiać maszyny rolnicze a przede wszystkim Ursusy i Bizony!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:


Kierownicę ujął w dłoń, Przeżegnał się, beret na skroń, W stacyjce kluczyk raz i dwa, I spalin kłąb i silnik gra. Już na polu za łanem łan, I wykonany za planem plan. A w sercu radość albo gniew. Słoneczko mu gdzieś zza drzew!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wypady sQutersQuadem :D Fotografować,śmiać się,grać w WOW'a,spędzać czas z przyjaciółmi, robić cokolwiek w polu, bawić się TUR'em xD, no i wiele innych rzeczy


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

ja uwielbiam leniuchować i grzebać po necie :D ... Co tam jeszcze.... Aaaa moje hobby to grzebanie w samochodzie a to pociągnąć jakieś kable a to to ato tamto i tak wychodzi że w zabawy zainwestowałem z 2500zł :D Ale to lubie i nic na to nie poradze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzi22    1

nie lubie : chodzićdo szkoły :) ogórkowej,matematyczki :lol:,pomiodorów ,doić krowy :) itp. llubie : driftować xD , robić jaja z kolegami spać,itp. xD


^^^^^^^^^^||..|""""\
| ...............||...||""|___
| ______________ |||I__|__I___|)
|(@)|(@) """**|(@)(@)***** |(@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

szczepić kury u takiego jednego gospodarza


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

U mnie na 1 miejscu z roboty w polu jest: Kultywatorowanie, a zaraz po tym najbardziej lubię orać (nie podorywka tylko głęboko) :)

O i jeszcze lubię ugniatać kiszonkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6530    1

Lubie orać,bronować,uprawiać,pryskać,kopać ziemniaczki :)

driftować zetorkiem :)

i czasami trochę wypić :)


widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj