michaloww

Co najbardziej lubisz robić?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
g2osc    25

Ja lubie robić to na co mam ochotę i do czego nikt mnie nie zmusza obojętnie co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Ja lubie łowić ryby .Im więcej tym lepiej.

 

Po za tym jeden forumowicz przegrał zakład i muszę mu wyłapać wszystkie Amury :lol: z okolic Tarnowa.

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię pomagać rodzicom na gospodarce , orać , siać , rozsiewać nawóz, talerzować , kultrować , kosić zboże , prasować słomę / siano , itp ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wszystko co można robić w gospodarstwie :) no i oczywiście po szaleć motorem 299+ i to najbardziej lubię robić B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Wszystko lubię w rolnictwie, ale jedno trochę mniej, drugie trochę bardziej.

 

Najbardziej na plus - bronowanie.

 

Najbardziej na minus - wykopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

Najbardziej lubię:

-orać

-kosić kosiarką rotacyjną

-bronować

-pryskać

-remontować maszyny

Lubie też pozostałe, oprucz kopania ziemniaków, prasowania i zwożenia słomy,wozić gnój ^^


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g2osc    25

A ja się lubię opierdalać wtedy gdy mi za to płacą czyli najbardziej lubię moją pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostroja85    0

Ja lubię słuchać muzyki, czytać książki (głównie kryminalne). Lubię też gotować i oglądać filmy przygodowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sulos    135

Praca na gospodarstwie, w szczególności robota w polu ,naprawa maszyn i pojazdów a także elektryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daman    0

Lubie,Jazde pojazdami, motoryzacje, naprawy, remonty, przeróbki, konstruowanie, praca maszynami w gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

jazda na 4 kółkach tym bardziej z napędem :) żniwa i zbieranie plonów :) karmienie królików koźlaków i spacery z piesem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

piast lepszy

lubię łączyć coś w jedną całość przy pomocy spawarki

i prace gospodarskie


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Konrad, coś nas łączy :D, chociaż o gustach się nie dyskutuje. Mam trochę terenu do taplania się w błotku. W okolicy paru mistrzów Polski (amatorów) i piloci, którzy wiedzą, co jest 5! Lubię się uczyć, wiedzieć, umieć. Każdy nowy język, jest jak nowe życie. Postrzegasz świat i ludzi inaczej. Lubię żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Kosić zboża, talerzowanie od rana do nocy, choć w nocy mimo ledów gorzej z dokładnością (nie widać "punktu w dali żeby się kierować na oko") ale ogólnie, kabina,klima i moc, 6 metrów z przodu lub 6 z ty lułu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj