michaloww

Co najbardziej lubisz robić?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michaloww    0

Wiem że jest temat "Czego nie lubisz robić"

więc dlaczego mialo by nie byc "Co lubisz najbardzie robić"

No to ja zaczne

Najbardziej to ja lubie robiż gruberem, orać, pryskać, siać itp.

 

 

 

 

Jeżeli ujest juz taki temat to prosze Moderatora żebu usunoł ten i zapodł mi link do tamtego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

ja lupie bronować pyrczysko orać dawać jedzenie moim królikom

 

 

 

 

/// co to jest?? popraw na polski

Edytowano przez andrzej2110

W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159
Zboże szuflować B) -byleby w dobrym towarzystwie B)

 

popieram


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

kombinować, udoskonalać, wcielać w życie własne pomysły.. tylko trzeba by zainwestować trochę pieniędzy w kilka urządzeń usprawniających prace B) A tak po za tym to wszystkie prace związane z praca w polu... oprócz żniw, bo można nieraz nerwicy dostać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

To tak :

-młócić Bizonem Z0-56 (spółkowy)

-podorywać

-bronować

-siać

-orać

-rozsiewać nawóz KOSem

-kopać ziemniaki

- i inne oczywiście

 

Innych prac typu wożenie gnoju i prasowanie nie robiłem bo prasować prasuje nam teraz kółkowa prasa bo nasz R.I.P (też spółkowa jak bizon) Obornika nie woziłem jeszcze bo nie ma osoby podwalającej pod cyklopa gnój . Ale w przyszłym roku mam zamiar to nadrobić no i pryskac nei pryskam bo nie mamy opryskiwacza


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Nie lubię sprzątać, chodzić do szkoły i nie mieć pieniędzy. B) kapuśniaku i jajek sadzonych, barszczu czerwonego i botwiny

 

Lubię: siedzieć na AF, grać w Simtractor, liczyć kasę (jak ją mam), zbierać modele, czytać prasę rolniczą, rosół, schabowe, słodycze B) jeździć na Targi, jeździć kombajnem i ciągnikiem. B)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

ja uwielbiam jak trzeba ściągnąć nowa maszynę z lawety to podniecenie B) a tak to kosic ;] i orac ;]


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

uwielbiam walcować blachę B)

W robocie

Dobre towarzystwo-zmiana i naprawdę z chęcią sie idzie do pracy

Uwielbiam tez odbierać kwitek z wypłatą

Uwielbiam udoskonalać maszyny i automatyzować wszystko ;p

A w rolnictwie duże kawałki na usługach i małe równe gdzie lecą godziny szybko ;P

Lubie też dawać po garach w ciągniku samochodzie i po uzwojeniach silników w agregacie w hucie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

to tak:

kosic kombajnem

wozic zborze (oczywiscie zetorem z przyczepa B) )

podorywac

prasowac slome

kosic rotacyjna

wozic bele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Tworzyć B) . Przemyśliwać nowe konstrukcje, udoskonalenia. Składać to wszystko do kupy i patrzeć jak powstaje nowe. Lubie jak sie dzieje, jest dużo pracy i trzeba sie do niej przygotować, zrobić ją samemu i przy okazji sie nie narobić.

Takie coś mnie najbardziej kręci. Co najważniejsze ma to prawie na co dzień.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goncarek    0

Ja najbardziej uwielbiam zawozić zboże U1634 i robić nim pod siew agregatem UG 5,2m na 2 szosowej (14km\h) B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEMKEN    0

a ja najbardziej lubie po robocie żniwnej jechać na zabawe do remizy, a tam wyrywać laski i ************** B) no a pod koniec zabawy najlepiej lubie solówki, dymy itp. B) B)

POZDRAWIAM

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13
a ja najbardziej lubie po robocie żniwnej jechać na zabawe do remizy, a tam wyrywać laski i ************** B) no a pod koniec zabawy najlepiej lubie solówki, dymy itp. B) B)

POZDRAWIAM

za***iste zainteresowania B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

rafal88 nie cytuj gdy odpisujesz na ostatni post

 

lemken mam obiekcje co do twojej wypowiedzi (rozważam usuniecie)

 

 

Ja nie lubię jak coś robie i mi sie ktoś wtrąca albo ustanie i się patrzy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Oki juz nie bede cytowal ostatniego postu,ale.....chcialem zeby w 100% wiedziale do kogo skierowalem swoja wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEMKEN    0

andrzej2110, wyluzuj!!!!!!!!!!!! jakie usunięcie?? nie znacie sie na żartach?? a z resztą było pytanie więc napisałem moją odpowiedź!!! przecież mam takie prawo. to wolny kraj **********!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! B)

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

wystarczy napisać nik do kogo się odnosi.

To dotyczy nie tylko rafal88 ale WSZYSTKICH użytkowników.

 

ale już starczy tego OT B)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

a ja lubie sprezynowac, wozic zborze tzn ciagnik dwie przyczepki naladowane i czuc ta moc ciagnika i te tony co sie ciagnie, a pozatym to pryskac zborze, prasować slome i ja zwozic no i jesc B)


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

a ja uwielbiam zabawiac sie z moja panną B)


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ja Lubie buraki kopac B)

oj ja tez lubię ale do czasu -juz mi się one po nocach śnią (jak spadają z taśmy)

a co najbardziej lubię robić B) -bylem narwany do 14-tego roku życia -teraz to mi to lotto czy ojciec jedzie czy ja B)

 

A ogólnie to ,,kreci" mnie mechanizacja (jakieś nowinki, prasa rolnicza) no a najbardziej to lubię oglądać nowe maszyny w pracy w polu ale u dealerow tez B)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj