michaloww

Co najbardziej lubisz robić?

Polecane posty

CaseJX90    0

Ja to najbardziej lubie wracac z pola w zniwa z pelnym transportem bel w nocy koguty te sprawy i ludzie w oknach haha pozdro


KPK Kumurun TEAM!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ludzie w oknach hahah to jest to :D Mnie to zawsze rozwala, jade bizonem z pola 21 lekko się ściemnia na drodze ludzie stoją i plotkują, a ja jde i wszystkie oczy na mnie hhehehe :) Na wsi tak jest każdy patrzy, bo potem chce wiedzieć kto co robi i maja znowu o czym plotkować xD A jeszcze lpiej ok 22 ciemno już, i ktoś się wysra traktorem czy dwa bizony jadą droga co ma 4,5 metra :) potem wymijanie się, glos silnika koguty, a po chwili wyciecie traktoru z trasportem zboża "I love it" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

Ja najbardziej lubię jeździć dlatego pracuje jako kierowca wywrotki :)


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Ogólnie lubię prace w gospodarstwie jedyne do czego podchodze z dystansem to presowanie...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Stachux - pewnie chodzi Ci i prase simpa i nie wiązanie bali :) ? Jak tam mam co żniwa, 3 ha zwiąże, a potem co 10 bal / kostka rozwiązane i się k.... j... z tymi nożami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

Nie ma piękniejszego zajęcia niż kilku godzinna praca C-360, a później wysiadasz z niej jak pijany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeździć ze zbożem do skupu jak jest dobra cena mógłbym cały czas


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Jazda ciągnikiem :D pod wszelką postacią:) orka brony siew prasowanie itd itp:) nawet z beczką latać konie poić po pastwiskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po ciężkiej pracy w polu wrócić wreszcie do domu zjeść kolację wypić leszka usiąść przed tv no i spać a ogólnie to najbardziej lubię wozić bele zboże nom uprawiać i orać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal97rolnik    477

Ja lubię robotę w polu sianie, oranie itp.Koszenie moim Bizonem Z056,jazda Ursusem c-360, jazda skuterem. Lubie majsterkować remontować. Trochę pomagam na budowie i tyle starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja lubie robić w polu i kocham muzykę dlatego zawsze jak jeżdżę ciągnikiem to słucham muzyki i nie wyobrażam sobie przyszłości bez tych dwóch rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

lubie to za małoo ja kocham wszystko co związane z rolnictwem orka siew żniwa itp. itd.


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

A ja najbardziej lubie nic nie robić :rolleyes:


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

Ja najbardziej lubię/kocham pracę na gospodarstwie bez względu co to jest bele by było związane z gospodarstwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Ja z kolei to mogę robić wszystko . Trzeba iść do budynku rozdać jedzenie to idę . trzeba zboże zwalić to zwalam . Trzeba słome zwozić to zwożę , trzeba gruberować czy coś to to robię ;)


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik77    0

Ja uwielbiam zajmować się krowami mlecznymi, bażantami, kurami.

 

I nie ma to jak podorywka ZETOREM smile.gif

Edytowano przez razor275

wszyscy Polacy to jedna rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

Ja tam lubie wszystko byle bym miał akurat w tym czasie na to ochote ;)

Ale tak na poważnie to zbieranie bel turem na polu i ustawianie ich w sterte ;)

Lubię orać,przykrywać kiszonki turem,karmić krowy(ręcznio,bo paszowozu brak) i prasować ;)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj