Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z krone 10-16

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawelmf

pawelmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 25 maj 2012 - 07:47

Problem z krone 10-16 Panowie a mianowicie kupiłem w zimę prasę krone 10-16 i w wyniku mojego niedopatrzenia prasa ma mały mankament a mianowicie jeden z łańcuchów w tylnej części komory jest trochę dłużej wyciągnięty i przez to prasa robi nierówne bele jadąc zgodnie ze wskazaniami sterownika, co można by z tym zrobić nie robiąc dużych nakładów finansowych w postaci wymiany obydwu łańcuchów. Łańcuch muszę skrócić jedną belkę bo jest wyciągnięty,ale mankament ,że nierówno

Edytowany przez pawelmf, 25 maj 2012 - 11:58.

Sprzedam prasę kostkującą welger ap 41 stan bdb

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z krone 10-16 Dzisiaj, 00:58
  •  

#2 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 25 maj 2012 - 20:28

Problem z krone 10-16 Proponuję;
Dokładnie przeglądnąć łańcuch zwracając uwagę na wewnętrzne rolki które pewnie się wysypały i sworzeń spinki opiera się o płytki.
Sprawdź ustawienia czujników na prasie bo to one pewnie dają błędny odczyt i zsynchronizuj je z tymi mechanicznymi wskaźnikami, to pomaga przy balowaniu.
Po otwarciu klapy ile zwisa ten łańcuch miarząc na jej środku?
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#3 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 25 maj 2012 - 21:44

Problem z krone 10-16 Kolego to prędzej wina źle wyregulowanych czujników niż wyciągniętego łańcucha. Jak nie masz to pożycz zgrabiarki od sąsiada zrób prawidłowy wał a nie makaron bo jak się domyślam grabisz gniazdówką . Wtedy jedź prosto nie zważaj na czujniki dowiesz się co tak naprawdę szwankuje bo w rozciągnięcie łańcucha nie chce mi się wierzyć żeby tak to wpływało na kształt beli jedynie złe prowadzenie prasy względem za cienkiego wałka.
W swojej prasie miałem urwany element który podtrzymywał czujnik i też źle pokazywało. Efektem były krzywe bele jednak jak się zgrabiło dobry szeroki wal i nie zważało na to co pokazuje wyświetlacz było wszystko dobrze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share pawelmf

pawelmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 30 maj 2012 - 21:33

Problem z krone 10-16 zagrabiam zagrabiarkom a nie gwiazduwką i jak podniosę klapę do góry to jedna strona wisi niźej od drugiej .
Sprzedam prasę kostkującą welger ap 41 stan bdb

#5 Share Marek34

Marek34

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 07 lipiec 2012 - 07:11

Problem z krone 10-16 Mam problem z prasą Krone 10-16.Po zrobieniu 3 bali i zamknięciu komory wskaźnik na sterowniku pokazuje że w komorze jest już materiał . Jaka może być tego przyczyna . Proszę o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rewoluszyn

rewoluszyn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 08 lipiec 2012 - 11:24