Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem claas variant 260 nie wciąga siatki

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nowy1972

nowy1972

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 maj 2012 - 20:06

problem claas variant 260 nie wciąga siatki Witam może ktoś miał taki problem prasa nie może wciągnąć siatki nawet przy podniesionym hamulcu wałki się kręcą ale nie mogą jej wciągnąć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem claas variant 260 nie wciąga siatki Dzisiaj, 13:41
  •  

#2 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 24 maj 2012 - 21:27

problem claas variant 260 nie wciąga siatki Może po prostu siatka nie mieści Ci się na szerokość i ma problem z ruszeniem u mnie w claas'ie właśnie tak było, ta tektura na której jest nawinięta siatka jest zawsze szersza i klinowało mi się i zawsze był problem z ruszeniem siatki
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

#3 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 24 maj 2012 - 22:23

problem claas variant 260 nie wciąga siatki a ja ci podpowiem że po prawej stronie masz ten hak od noża i on mógł Ci źle zaskoczyć i wtedy nie ma miejsca między wałkami nawet na siatkę bo są tak zaciśnięte. Sprawdź czy właśnie jest miejsce między tymi wałkami ręką czy jest tam szpara, jak nie ma to wiadomo że siatki ni pchnie na bala

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share nowy1972

nowy1972

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 25 maj 2012 - 04:58

problem claas variant 260 nie wciąga siatki mam tą prase od niedawna więc nie bardzo jeszcze się na niej poznałem,siatka leży lużno więc jej nic nie blokuje a co do tego żle ustawionego noża no to nie bardzo wiem między którymi wałkami mam sprawdzić tą szpare,wałki jak skręcilem na full to się pasek zaczął ślizgać

#5 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 25 maj 2012 - 13:12

problem claas variant 260 nie wciąga siatki ustaw w pozycji tak jak byś chciał założyć nową siatkę i zobacz ręką czy między wałkami robi się odstęp aby włożyć siatkę. Mi jak nóż czasem źle odskoczy to właśnie wałki się zaciskają na maksa i nie ma szans aby wciągnęło siatkę na bala tylko po woli się rozwija i luźno leży sobie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share nowy1972

nowy1972

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 25 maj 2012 - 20:56

problem claas variant 260 nie wciąga siatki ustawiony nóż jest dobrze,wałki się kręcą ale siatka sie ślizga między nimi po rozebraniu tego ustrojstwa widać że gumowy wałek jest w jednym miejscu sporo przytarty i pewnie trzeba go będzie wymienić bo już żadne inne pomysły do głowy mi nie przychodzą