Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zapinanie maszyn od ładowacza czołowego na TUZ

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Renolik

Renolik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 24 maj 2012 - 17:10

Zapinanie maszyn od ładowacza czołowego na TUZ Widział ktoś coś takiego do podnośnika, jakieś ramo do zapinania? Bo będę musiał coś takiego zrobił bo nie chce mi się bawić igłą bo ciężko się wbija i bal się niekiedy tak wyobraca że nie da się nabić. Mam chwytak do ładowacza ale w czasie balowania ciągnik z ładowaczem będzie prasował a mi potrzeba zwozić.
jeśli fan alkoholu to alkoholik to fan renówek to Renolik! ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zapinanie maszyn od ładowacza czołowego na TUZ Dzisiaj, 09:43
  •  

#2 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 maj 2012 - 17:13

Zapinanie maszyn od ładowacza czołowego na TUZ Zrób sobie euroramkę* na podnośnik i będziesz mógł zapinać cały osprzęt od tura na TUZ

*o ile twój tur jest w nią wyposażony.

<---8888 :huh:

Edytowany przez andrzej2110, 24 maj 2012 - 17:13.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3 Share Renolik

Renolik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 24 maj 2012 - 17:36

Zapinanie maszyn od ładowacza czołowego na TUZ A jak euro ramka wygląda bo u mnie na dole jest bolec którego trzeba wpiąć żeby maszynę zapiąć a u góry jest jakby pół rury i na tą rurę zakłada się takie dwa bolce od chwytaka. Coś jakby to http://www.google.pl...aXs4HoDQ&zoom=1
jeśli fan alkoholu to alkoholik to fan renówek to Renolik! ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 maj 2012 - 18:59

Zapinanie maszyn od ładowacza czołowego na TUZ To ty masz inny typ łączenia ale to nie ważne. Musisz sobie zrobić tako właśni ramkę jak masz przy turze aby tak samo przypinać i po problemie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 25 maj 2012 - 14:11

Zapinanie maszyn od ładowacza czołowego na TUZ Zajrzyj sobie do galerii wynalazki i udoskonalenia i przejrzyj kilka ostatnich stron. Na jednej z nich jest wykonana przeze mnie euroramka do ładowacza. Koszt wykonania to jakieś 350zł. Za nowe chcą od 850 do 1000zł netto. Jak chcesz to mogę Ci podać wymiary.