Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik1973    15354

U nas pobożni i bogobojni rolnicy aby zapewnić sobie przychylność niebios w danym roku dają 100 od hektara księdzu po kolędzie :ph34r:

 

Ja nie daję wcale na tacę, a po kolędzie 5 dych za wizytę, to może temu leje ponad normę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Przed Najświetszy sakrament lecieć na początku czerwca a nie..

Jo ksiądz to ma pełne pole do popisu na plebanii. :) U nas od niektórych osób nie brał, bo wiedział że nie mają, lub na drogie leki.


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Wczoraj po południu siurneło w sumie 5L na dwa powroty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Heheh u nas w Bydg w większości dobra pogoda, hehehhe gdzie jestem tam zawsze świeci słońce się śmieje patrząc n to co południe dostaje. Bo i w maju świeżych tu qz takich stalowych nie było, a z kolei w domu moim na mazurach były.

Do kogo mam przyjechać, aby była dobra pogoda hahaha xD


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

U nas po 300 dają na kolędę + na tacę, to powinna pogoda być luks :P A jednak tak nie jest :/

 

Od hektara 300zł!!!!!! :rolleyes:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

T ja bym musiał z całego miesiąca oddać z gospodarstwa i z firmy jeszcze dołożyć :P


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Heheh u nas w Bydg w większości dobra pogoda, hehehhe gdzie jestem tam zawsze świeci słońce się śmieje patrząc n to co południe dostaje. Bo i w maju świeżych tu qz takich stalowych nie było, a z kolei w domu moim na mazurach były.

 

Do kogo mam przyjechać, aby była dobra pogoda hahaha xD

 

W poniedziałek zaklep pogodę ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Heheh u nas w Bydg w większości dobra pogoda, hehehhe gdzie jestem tam zawsze świeci słońce się śmieje patrząc n to co południe dostaje. Bo i w maju świeżych tu qz takich stalowych nie było, a z kolei w domu moim na mazurach były.

Do kogo mam przyjechać, aby była dobra pogoda hahaha xD

Nie jest źle na południu.Dzis słoneczko i wiatr delikatny.W polu można spokojnie robić,zbyt dużo nie pada.Telewizja kłamie :)

 

Wy to chyba nie wiecie,ze przecież za kolędę się daje co łaska .....ale ta łaska kosztuje 200zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516

Ja nie daję wcale na tacę, a po kolędzie 5 dych za wizytę, to może temu leje ponad normę.

 

boś sknera i przez to nas topi na południu Polski <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78
Napisano (edytowany)

wszyscy chcą pogody :)

ale chyba tylko ja chciałbym żeby popadało..

w ziemie można powoli rekę włożyć...

okolice Opola  ;) 

Edytowano przez johniy861

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jak to się mówi, wszystkim nie dogodzi.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Po niedzieli  zapowiadają  upały i każą  z domu nie wychodzić-,  ciekawe  jak  mam siano  pozwozić... :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Przeczekaj upały, wyjdziesz jak się schłodzi  ;P, albo klime na łące załóż  B)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Oki zaklepię.

Panowie teraz ja przyjmuje z chęcią tace. Chcecie plony po 4 ton z rzepaku? 200 zł poproszę :)


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Po niedzieli  zapowiadają  upały i każą  z domu nie wychodzić-,  ciekawe  jak  mam siano  pozwozić... :blink:

 

Dla naszego regionu może być ciekawie wtorek 27,czwartek 17 jeżęli to się sprawdzi i kto będzie mieć pecha to może znowu wszystko pływać,u nas rośliny wracają do życia po ostatnich podtopieniach,bardzo dużo kukurydzy z przeznaczeniem na ziarno zgniło i musiało być przesiane,ciekawe co z niej będzie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Epicentrum upałów będzie w niedzielę. W pon i wtorek będzie powoli nachodziła fala burzowa. 


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Dla naszego regionu może być ciekawie wtorek 27,czwartek 17 jeżęli to się sprawdzi i kto będzie mieć pecha to może znowu wszystko pływać,u nas rośliny wracają do życia po ostatnich podtopieniach,bardzo dużo kukurydzy z przeznaczeniem na ziarno zgniło i musiało być przesiane,ciekawe co z niej będzie

 

 

U mnie nadmiaru wody  nie ma w maju  54mm.  połowa  stawików  w gminie sucha -  wczoraj  wykosiłem  trawę  w  miejscu gdzie  15  lat temu  było  1,5 metra wody [ stary zamulony stawik ] 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

Ten rok chyba będzie jeszcze gorszy niż poprzedni. W kwietniu było aż za mokro, w maju już od ponad trzech tygodni zero opadów... Lekkie pagórki już wysmalone w ozimych. Jare jeszcze się trzymają, ale już nie długo.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A u mnie w sam raz :P:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

U mnie grzeje że można jajka na masce smażyć :P


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj