Polecane posty

misio3p    2099

Hahahahhahahahhahahahah owszem, że stąd jednak i drugi chcą mnie dojechać. Owszem bo jakbyś kochaniutki nie zauważył to nie są kupuj- wklej a sam należę do stowarzyszenia i miałem prawo wzorowac się na tym tekście jednego z kolegów. Napisałem że mam zgodę od koordynatora, a po co pisać to samo skoro już wydano. Hahha Pedro meteorolog, wróżenie z fusów, co ty się tu wpierniczasz jak ty nawet się na tych modelach nie znasz haha.

 

Stokroteczka, kolezaneczka kochana chce mi dopiec to sobie przyjaciela zciagnela.

 

Przynajmniej realne modele pokazuje, a nie pisze ze deszczyk pada, bo w sumie tylko tyle możesz napisać, nawet nie wiesz co to zjawisko Downburstu jest be wpisania w wiki hahahaha

 

Raczej bym na twoim miejscu uciekał po sianko bo ci zamoknie a nie pisać posty na forum. xD

 

Ego to masz mocno wybujane ;)


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

U nas od kliku lat z burzami jest tak że zazwyczaj nas mijają ze względu że mieszkam w okolicy dość sporych stawów i odpychają, ta gżę jeżeli  widzę że chmury idą od płu nocy to wiem  że tylko deszczyk popada, i kilka razy już słyszałem od starszych ludzi  że jeżeli już burza przedostanie się przez te stawy to może być nie ciekawie :(   


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413
Napisano (edytowany)

Sorka za ostatni wpis. Pisałem go w nerwach za "odwet " stokrotki, gdyż raczej to robi aby mi dopiec. Oki.  W sumie to była głupia odpowiedz ( celowo się wywyższyłem) na głupie pytanie. A czemu głupie? 

 

Droga stokrotko, drogi pedrze, zanim nie chcecie oczerniać czytajcie do końca co napisałem do końca : "Udostepnione za zgodą koordynatora portalu" więc czemu zarzucasz mi plagiat?

 

Agato wiem, też że to wszystko robisz ze złości na mnie, zeby mi dopiec. Po akcji z "lisem" sama mi powiedziałaś, że ktoś z Twoich bliskich przyznał Ci racje do tego, że jesteś zadziorną osobą, lub "nie odpuszczasz". Myślisz, że nie wiem w czym rzecz xD 

 

Taaak, na tym forum prognozy wydaje jedna osoba ( są one oficjalne), i możemy nimi sie posługiwac na forach itp. Jeżeli ktoś nie jest wtajemniczony, a partoli tylko aby mnie oczerniać to niech sie powstrzyma.

 

 

 

Wcześniej pisałem na szybkości więc może trochę chaotycznie.

 

 

 

Jeżeli ktoś mnie posądza o dokuczanie stokrotce, lub stalkerstwo to chętnie udostepnie screeny rozowy które dostaje od nieznajomych na innym portalu (z wyzwiskami, bluzgami itp). Ciekawi mnie to czemu wypowiadajacy się ludzie o znajomosci z tą dziewczyną, wypowiadają się nie znając całkowicie realiów naszej znajomości, bazując na tym co powiedziała w nerwach. Niech zobacza 1,5 roku naszej znajo, a nie pryzmat złości jakim jestem opisywany przez stokrotkę. Może dużo błędów wedle niej zrobiłem, ale też nie wiem co np tabasco, lub pedro2 interesuje

Może byście się swoimi konwersacjami zajeli (możecie pisać o mnie, mi wszystko jedno), aha jeżeli te wypowiedzi które docieraja do mnie od innych były od stokrotki, to chetnie zapraszam na osobista rozmowę, a jeżeli nie to nie wiem czemu one mają służyć.

 

 

Niech każdy zajmie się lepiej sobą, swoimi błędami.

 

Tabasco, jak ci nie pasi to możesz ominąć mój komentarz, nikt nie karze Ci tu wchodzić i mnie wyzywać.

 

 

 

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

słońce pali jęczmień na 4-5 klasie tragedia można już mówić o suszy 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

E tam zboża piękne dawno takich nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413
Napisano (edytowany)

Może i jest to chaotyczne i takie obwijane, ale sorka, głos muszę zabrać.

 

Nie po to na 30 min przed wyjsciem na zajecia siedziałem chcąc DOBROWOLNIE ostrzec ludzi przed silnymi burzami aktualizowałem mapki i wysyłałem komentarze, żeby uważali to teraz z tego szydzą.

 

Równie dobrze mogłem to mieć w d...

 

Przynajmniej chcę coś zrobić, a nie to wejść i "siąść" na danego usera bo "jaki on głupi, itp", a może sam byś coś zrobił, zamiast oczerniać, Typowe polactwo... 

 

A co do map to sorka, podesłałem najbardziej wiarygodne mapki pogodowe.

 

 

Sorka, nie każdy jednak szpera w necie wyszukując szczegółowych detektorów burzowych. 

 

Być może są tu ludzie, co ograniczają się jedynie do TV, więc chciałem coś więcej pokazać.

 

A jeżeli masz mi za złe to co robię, to tu chyba jest ponad kilkadziesiąt innych tematów, które możesz obejrzeć.

 

 

 

 

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Patryk jak będę chciał to są sam sobie zajrzę na prognozę pogody, jest mnóstwo stron z prognozami + radio + tv. Nie potrzeba tutaj twojego "gotowca" każdy umie pisać i czytać i każdy znajdzie coś dla siebie.

I jeszcze mam taką radę dla Ciebie, jak piszesz post to pisz go krótko zwięźle i na temat a nie na pół strony bo i tak 95% osób tego nie przeczyta.
Z


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413
Napisano (edytowany)

No to zaglądajcie a nie piszecie typu "ty debilu " itp. Ja na przymus tu nikogo nie ściągam. Chcesz to wchodzisz.

 

Mam dużo do powiedzenia. Tak samo jak hejterzy.  Może i masz racje, bo stokrotka i jej kolega zaprezentowali to o czym mówisz choć wytłuszczonym drukiem dałem . :)

 

Co do tabasco: za ksiązki powiadasz, ahhahahahahah. Co do słownictwa, błedów itp (polonisto) to chciałabym zobaczyć Twoją maturkę z polaka. I chętnie zobaczyć wszystkie Twoje posty skoro taki "polonista" z cb. :P. Jak mówiłem, zajmij się tych co piszą "rzycie" im to się przyda, a jeżeli to forma hejtu na cb to oki.

 

 

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Człowieku daj sobie siana.
Masz tak dużo do powiedzenia że zrobisz kopiuj wklej i już wydaje ci się że jesteś pogodynką. A jeszcze niedawno bawiłeś się w projektanta ale widocznie ci się znudziło.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413
Napisano (edytowany)

Pogodynki to możesz mieć w TV. A co udostępniania skanów radarowych to nie widzę nic złego, dostałem pozwolenie, przyszedłem, napisałem, nikogo nie wyzwałem ( w przeciwieństwie do niektórych), nie podoba się mój wpis? Olewasz to, idziesz na następny dział. Ja nie wiem co tu jest trudnego do zrozumienia xD 

Kopiuj wklej powiadasz? Mhm, tzn ja po prostu pisałem i na tym się wzorowałem, a ze uważasz kopiuj wklej to już inna bajka.

 

Ja w meteo od dawna siedzę (jak będziesz chodził po tamtym forum, to może mnie gdzieś tam zobaczysz) :P A to, że tu się dopiero uaktywniłem pod tym względem to rozumiem, możesz nie wiedzieć. Co do moich hobby zapytaj stokrotkę ona doskonale wie :P:)

 

Na koniec: to czy ja będę focił, czy modele robił, projekty , meteo to moja sprawa. Widocznie takie mam zainteresowania. 

 

Do tych co dziś nie wierzą w deszcz xD 

 

22222.jpg

 

 

 

 

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowiec    112

Ja dalej nie wierzę, nie ma opcji że dojdzie na wschodnie mazowsze, Wisła odetnie, ostatni deszcz to w piątek 3 litry a tak to susza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Na wschodzie jest możliwość  burz. Jednak te mocne to północ i centralna Polska. Wrocek juz zalany tak dla informacji :P 


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowiec    112

Ogólnie patrząc na całokształt burzy to rewelacji nie ma, raczej taka delikatnie mocniejsza od przeciętnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413
Napisano (edytowany)

Mówie, zależy też w jakiej części kraju. A skąd jestes? 

 

Jak mówiłem burze mogą nieść grad, w sumie to kumple się nie pomylili :

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-burze-z-gradem-przechodza-nad-polska,nId,2399802

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowiec    112

Okolice Siedlec, jeżeli jesteś obeznany w temacie to wiesz co się działo np 19.07.2015 ? do takiej komórki to dzisiejszej burzy jest jeszcze bardzo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413
Napisano (edytowany)

Kojarzę. 

 

Ps, zobacz jak rzepak ludziom młóci . Zapewne... 

 

Jutro będą zdj na AF..  Jak mróz nic nie zrobil , to grad doprawi. 

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabasco    73

Patryk546@ Nie wiem czy odpowiednia jest kontynuacja tej dyskusji w tym temacie, ale widzę że nic nie rozumiesz. Jeśli odczuwasz chęć niesienia pomocy i ostrzegania przed burzami ( których w ciągu roku są tysiące ) to nie musisz zaznaczać w każdym poście jaki to z Ciebie dobroczyńca. Zejdź ze swoim ego troche niżej. Piszesz, że niektórzy użytkownicy forum Agrofoto ( internetowego forum ) nie mają dostępu do internetowej pogody. To albo mają łączność przez Gagarina z AF, albo uważasz ich za debili, którzy nie umieją sprawdzić pogody we własnym zakresie. Uściślając to że piszesz o pogodzie jest naprawdę spoko, ale nie rób spamu pod każdym zdjęciem i tematem. Jeśli napisałbyś jeden rzetelny i konkretny post zapewne wszyscy lepiej by to przyjęli i potraktowali poważnie. Piszesz o moich błędach. Przeczytaj moje posty i zapewniam Cię, że nie znajdziesz ich wiele. A te które znajdziesz ? No cóż nie jestem nieomylny i mam tego świadomość ( w przeciwieństwie do Ciebie ). Na koniec dowaliłeś o maturze. Ocenianie kogkolwiek po tym jak zdał maturę z j. polskiego to już totalna głupota dobra do statystyk do telewizji a nie do normalnej rozmowy z drugim człowiekiem. A do Twojej wiadomości napiszę, że zdałem ją na poziomie rozszerzonym powyżej przeciętnej, ale zasadniczo to nie powinienem tego pisać bo po co to komu wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413
Napisano (edytowany)

Wiesz co? Lepiej zajmij się meteo. Bo tu jest wątek o meteo.

 

Są luźne gadki chyba na forum, tam idź gadać.  Co do debili to uważam, ale ludzi co celowo tu robią zamęt i upokarzają innych. Chyba na tyle stać. 

 

Gadałem z Jackiem (bo miałem plan aby sprowadzić ludzi, którzy opowiedzieli by o zjawiskach wstępujących podczas burz, gdyż nie wszystkie media mówią o tym, a ludzie tez mogą nie wiedzieć co to jest dust devil, downburst itp. i mówil, że tu są wątki o meteo, więc się udzielam. 

 

 

Tu chciałbym aby była debata, jakie straty po burzach, jak wyglada relacja, wzbogacić o mapy pogodowe, a nie jechać kogoś. Jakoś na innych forach nie mają takich dylematów i zyją. 

 

 

Koniec spamu. Zajmijmy się tym co TU ważne. 

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabasco    73

No i bingo, po wielu uciażliwych próbach i postach napisanych przez różnych użytkowników wreszcze choć na chwilę załapałeś, oby Ci to pozostało. Bez odbioru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413
Napisano (edytowany)

Również bym sobie życzył, abyś zaczął komentować to co istotne. Jak lubisz j. polski to na fakultety przed maturką się nadasz, Bez odbioru również :P.

 

http://www.gloswielkopolski.pl/pogoda/a/burze-w-poznaniu-4500-domow-bez-pradu,12128736/ tutaj chyba dość dosadnie mówią co było, noo u mnie w Bydzi już czarno się robi na niebie :/

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413
Napisano (edytowany)

Region? :)

 

 

Ps: Nie nooo, bardzo ładny front idzie. :P 

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj