Polecane posty

Milosz27    177

Padało ale ta woda idzie jak w gąbkę w oczach widać jak schodzi. 

 

@Rafakadziela widać u was musiało mocniej padać bo u mnie aż tyle nie nalało co prawda 22l ale takich potopów niema ciągnie ziemia na bieżąco 

Edytowano przez Milosz27

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

@Miłosz    Ty wierzysz  w   te  ,,  rzeki''  Rafała   -   ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Z biedy to nie popadniesz bo nie będziesz miał za co, chyba że pod gsem będziesz sępił daj 2zł.

U mnie słonko świeci i oby tak zostało bo ulewy nie potrzebne bo dziś woda na łące po ostatnim deszczu.

 

 

n alkohol pieniądze zawsze się znajdą. 

 

 

u mnie znowu pada. część siana już przerośnięta trawą bo co kilka dni pada i ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adiss    6

Mogą być prawdziwe - Inowrocław po miesiącu posuchy wczoraj 30mm dzisiaj 10 mm . Za późno ,za dużo i w zbyt krótkim  czasie  ale cóż .. . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

@Miłosz    Ty wierzysz  w   te  ,,  rzeki''  Rafała   -   ;)  

Szczerze to się domyślasz :P


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

  Dzisiaj od rana przez trzy godz. 19 litrów a w sumie w tym tygodniu 33 l, jednak spalonym jarym zbożom to już niewiele pomoże.

      Tylko QQ się cieszy..............

 


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

dzisiaj w nocy 40 litrów. środkowa wlkp. na polu jeszcze nie byłem ale pewnie wszystko leży bo ta ulewa była niestety

krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlachcic666    13

25 Litrów dziś z rana z czego 15 przez pół godziny od zeszłego roku tak ładnie nie popadało na kilka dni podratuje bo było już bardzo kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Dziwne, na radarach widać że wszystko ma nas ominąć, a tymczasem ostrzegają o potężnych superkomórkach. Warmia mazury podlasie trzeci, najwyższy trzeci stopień zagrożenia http://lowcyburz.pl W sumie to by się zgadzało, na zach 19st i nas powyżej 30st, deszczu każda ilość, ale bez innych niespodzianek


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu15000    231

woj lubuskie pow wschowski 70l m2, deszcz zaczal padac w 80 minucie wczorajszego meczu, do 9 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Padało ale ta woda idzie jak w gąbkę w oczach widać jak schodzi. 

 

@Rafakadziela widać u was musiało mocniej padać bo u mnie aż tyle nie nalało co prawda 22l ale takich potopów niema ciągnie ziemia na bieżąco 

 

Ta woda momentalnie wsiąka  jak w mąkę ,bo wokół domu mam same piaski .Ciekaw jestem ,co porobiło się na glinie .

Leje dalej i zapowiada się ,że będzie tak większość dnia :-)

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

woj lubuskie pow wschowski 70l m2, deszcz zaczal padac w 80 minucie wczorajszego meczu, do 9 rano :)

Czyżby germany aż tak rozpaczali że Polskę nie pokonali. 29*C w cieniu i parnota się robi. Oby nie padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

okolice wrocławia, przez godzine tak pompowalo ze swiata nie było widac , napewno ponad 30 litrów spadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszwlkp    57

przez ostatni tydzien 50l spadlo napewno (zach. wlkp). Chmurzy się i niech pada bo niewiadomo kiedy bedzie nastepny deszcz. Prognozy na przyszly tydzien to upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

...........właśnie przetacza się burza z ulewą ale zupełnie bez wiatru, od rana 37 l i leje nadal

 


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Do soboty była susza i pogoda do siana ,jednak zboża już schły miejscami ,a w tym tygodniu popaduje chwilami dość ostro nawet z gradem dwa dni temu ,wprawdzie rowy jeszcze puste jednak w ziemniakach błoto i miejscami woda stoi od skrajności do skrajności ,jadąc dzisiaj już widać pokładzone zboże ,u mnie lekko mieszanka padła ale mimo suszy była zaj-----a WLKP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Kolejna  ulewa  z burzą   na chwilę  obecną  dzisiaj  spadło  więcej  deszczu  jak w maju  jeszcze z godzinę  i  będzie  większa suma  opadów  jak  maj i kwiecień  razem wzięte  :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

kuj-pom powiat Bydgoski ! WRESZCIE POPADAŁO ! Na chwilę obecną mamy 50mm i nadal pada :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez asharot
      XXI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2015 Kielce
       
       
      Ponad 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn.  21. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH  w dniach od 27 do 29 marca 2015 roku.  Wybieracie się? Bo Agrofoto.pl na pewno będzie.
       
      Sprawdź jak dojechać na Agrotech w Kielcach
       
      Zdjęcia z ubiegłorocznej edycji
       
       
       
      Potężne targi techniki rolniczej ale strasznie późno w tym roku,co nie którzy będą już po zakończeniu wiosennych prac polowyc.
      Jak dla mnie to już chyba siódme targi i tak samo w tym roku obecność obowiązkowa,
      a jak Wy wybieracie się w tym roku do Kielc?
    • Przez InspektorGrzegorz
      Witam mam do sprzedania pług 3-skibowy idealny do c-360, Rok 1998. Konserwowany od nowości. Lemiesze do naklepania.  W ciągłym użytkowaniu. Województwo wielkopolskie. Więcej informacji udzielę po nr 660-977-701.





    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RageMan
      Witam. Od pewnego czasu noszę się z pomysłem zbudowania sobie przyczepy na podstawie ramy od przyczepy ciężarowej. Mam jednak kilka wymagań, które być może wyeliminują ten pomysł, nie potrafię tego sam sprawdzić. Interesują mnie jedynie dwuosiówki, wywrotki 3-stronne, maksymalnie 12 ton ładowności. Potrzeba matką wynalazków, a że w ogłoszeniach ciężko trafić na zadowalającą mnie ofertę gotowej przyczepy, chciałem poszperać trochę w internecie i wykonać małe rozeznanie w dostępności takowych podzespołów. Zainspirowany projektem szwagra (objętościówka na tandemie, dlatego nie mogę podpytać o konkrety - inne zapotrzebowania), znalazłem ramy między innymi od przyczep Kassbohrer. Zastanawia mnie jednak, czy nie będzie ona zbyt długa... Chciałbym, żeby burty boczne nie były dzielone, bo może to być problemem przy wyładunku zbóż do kosza zasypowego na gospodarstwie. Stąd moje zmartwienia o długość, bo długa burta może szybko ulec odkształceniom, a następnie rozszczelnieniom (a przyczepa musi być szczelna, bo siejemy rzepaki). Poza tym, wywrot do tyłu też może być utrudniony na tak długiej ramie - trzeba byłoby porządnie wzmocnić górną ramę.
      W związku z tym, zanim zacznę robić sobie zbyt wielkie nadzieje, chciałbym spytać się Was, czy nie widział/słyszał/robił już podobnej modyfikacji? Czy jest to w ogóle opłacalne? Jaką długość ma rama takiej przyczepy ciężarowej (bez dyszla)? Jak to jest z rejestracją przyczep ciężarowych w gospodarstwie? Trzeba je przerabiać na rolnicze?
      Pozdrawiam serdecznie .
    • Przez krzychu12
      Poszukuję katalogów:
      - Agroma - Ursus C-385 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik T-25/A1 i Maszyny Współpracujące - Agroma - Ciągnik Jednoosiowy Dzik-2 - Informatora Agromy na lata 1989/90 - Katalogów Agroma, m.in. Technologia Zbioru Zielonek z sieczkarnią Fortschritt na okładce - Książek i albumów związanych z Fabryką Maszyn Żniwnych w Płocku w szczególności albumu „Płockie Bizony”, Biuro Wydawnictw HWiU „LIBRA”, Warszawa 1982   Kontakt na PW lub na e-mail: krzyk3@op.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj