Skocz do zawartości

Zdjęcie

Anomalia pogodowe

16260 odpowiedzi na ten temat

#2261 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 04 czerwiec 2013 - 08:29

Anomalia pogodowe

Ale wtedy pan spogląda łaskawszym okiem i klęski przenosi tam gdzie w niedzielę robią w polu. U nas w gminie nawet jakby 5x w niedzielę przejechał się po polach to nikogo nie zobaczysz, ani nie usłyszysz traktora w polu i teraz sobie gwiazdy świecą zamiast kap..kap..kap, hu..hu..hu..blik..blik..blik

Ty chyba kolego za dużo słuchasz radia o największym i najlepszym zasięgu w całej Polsce :P :P
Czasem jak z czymś się nie wyrobię to i w niedzielę po mszy trzeba zrobić, bo mam też inne zajęcia niż gospodarstwo... A jak komuś już to się nie podoba to niech sp******a, moje gospodarstwo i moja ziemia i będę robił kiedy i co mi się podoba :lol: :lol:
A co do deszczu u mnie jeszcze nie jest tragicznie, ale na chwilę obecną mógł by przestać padać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Anomalia pogodowe Dzisiaj, 09:47
  •  

#2262 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 09:15

Anomalia pogodowe dzisiaj jak się uda to zbiore resztę sianokiszonki a potem to może padać co drugi dzień. W niedzielę rano na mszę a potem to dzień jak każdy inny. Jedynie obornika nie woze.

#2263 Share mich18

mich18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 14:14

Anomalia pogodowe Roki212.Racja,i trzeba nieraz w niedziele pracowac.
Sprzedam ciągnik ursus c-360.pisac nr gg 33108236

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2264 Share leniwiec

leniwiec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 14:58

Anomalia pogodowe Właśnie zamieszkałem na wyspie. Idę ponton pompować.

#2265 Share marcin526

marcin526

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 15:00

Anomalia pogodowe kośta zboże nawet w boże narodzenie chapacze

#2266 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 04 czerwiec 2013 - 15:17

Anomalia pogodowe Jęśli jest coś pilnego to nie ma wyjscie po kosciele tez trzeba pracować .. chapacze ? psss to rozsądek ... a pozatym co to kogo obchodzi co i kiedy robi co wy z ss jesteście
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#2267 Share mich18

mich18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 15:27

Anomalia pogodowe No własnie co kogo obchodzi kiedy ja pracuje jak termin goni to trzeba pracowac oczywiscie po kosciele.
Sprzedam ciągnik ursus c-360.pisac nr gg 33108236

#2268 Share new_profil_luki21

new_profil_luki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1236 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, metaloplastyka

Napisany 04 czerwiec 2013 - 16:37

Anomalia pogodowe Mi też się zdarzyło nie raz wykonywać manewry polowe w niedzielę. Wujek (ksiądz) zawsze powtarzał jak miałem jakieś wyrzuty sumienia że jak byłem w kościele to można spokojnie robić gdyż to jest mój chleb i czasami przez leżenie do góry brzuchem w niedzielę można dużo stracić.

KPK KUMURUN TEAM

#2269 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport

Napisany 04 czerwiec 2013 - 17:01

Anomalia pogodowe jak czytam jakie bzdury pisze człowiek o nicku rolnik 1973 to aż w człowieku sie krew gotuje ja małorolny nie jestem trochę ziemii mam a dodatkowo pracuje i muszę pracować w niedzielę bo nie mam wyjścia a ten mi tu pisze bzdury o łaskawszym oku Pana pamietaj Bóg wszystko widzi i liczy sie to jakim jesteś człowiekiem a nie to że w pierwszej ławce na pokaz siedzisz w kościele

Thug

#2270 Share aro1975

aro1975

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2010 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 17:46

Anomalia pogodowe

Ale wtedy pan spogląda łaskawszym okiem i klęski przenosi tam gdzie w niedzielę robią w polu. U nas w gminie nawet jakby 5x w niedzielę przejechał się po polach to nikogo nie zobaczysz, ani nie usłyszysz traktora w polu i teraz sobie gwiazdy świecą zamiast kap..kap..kap, hu..hu..hu..blik..blik..blik

Polecić dobrego lekarza? Bo chyba Goście w czarnych sukienkach i mocherowych beretach z Torunia Ci z mózgu wodę zrobili.
jak na razie nie żyjemy w państwie wyznaniowy i każdy może robić co chce i kiedy chce na swoim polu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2271 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 04 czerwiec 2013 - 17:59

Anomalia pogodowe I na tym zakończmy ten temat, każdy post nie związany z tematem anomalii pogodowych nagradzany będzie punktami ostrzeżeń.

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#2272 Share Kuba1212

Kuba1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Motoryzacja, Informatyka, Rolnictwo

Napisany 04 czerwiec 2013 - 18:06

Anomalia pogodowe Ja siedzę i patrzę jak siąpi z nieba. Nie wiem już co to będzie, w gallerii są zdjęcia jęczmienia zalanego dodane 30 maja, teraz to chyba jedynie kajak tam i pływać- przez 4 dni spadło jeszcze z 50l/ m. ojj kiepsko widzę ten rok, qq by pryskać ale się nie wiedzie.
Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

#2273 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 18:23

Anomalia pogodowe Narazie sytuacja się normuje ;) Jest co prawda mokro i w 90% nigdzie się nieda wjechać ci co mają krowy siana z 1 pokosu nie ususzyli bo co dzień po trochu pada ale woda jakoś na polach nie stoi. Teraz tylko czekać na kilka dni pogody i wiatru i oby nas omineły burze.

A co do tego że zachód został pokarany opadami to zobaczycie niedługo u nas będzie słoneczko a na wschodzie będzie co dzień prawie 30 stopni i burze więc wszystko się wyrówna ;) I tak będziemy mieli wyższe plony jak i co roku.

Edytowany przez Runder, 04 czerwiec 2013 - 18:36.

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

#2274 Share r56ha

r56ha

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 18:50

Anomalia pogodowe U mnie teraz pięknie pada <_<
2m

#2275 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport

Napisany 04 czerwiec 2013 - 18:55

Anomalia pogodowe

Narazie sytuacja się normuje ;) Jest co prawda mokro i w 90% nigdzie się nieda wjechać ci co mają krowy siana z 1 pokosu nie ususzyli bo co dzień po trochu pada ale woda jakoś na polach nie stoi. Teraz tylko czekać na kilka dni pogody i wiatru i oby nas omineły burze.

A co do tego że zachód został pokarany opadami to zobaczycie niedługo u nas będzie słoneczko a na wschodzie będzie co dzień prawie 30 stopni i burze więc wszystko się wyrówna ;) I tak będziemy mieli wyższe plony jak i co roku.

no patrząc na model gfs to raczej na zachodzie też będą burze ale to wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie

Thug

#2276 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 04 czerwiec 2013 - 19:01

Anomalia pogodowe szlag mnie trafia. wczoraj siadłam z prasą na łące, tak mokro, udąło mi się tylko uwinąć 9 balotów.potem mega burza. reszta, czyli pewnie jakieś 12 balotów, lezy na wałkach i gnije. woda jest wszędzie. totalnie masakra. leje, leje i dolewa. jak obeschnie, a to będzie nie wcześniej niż za tydzień na tym kawałku, gdzie scięłam,(jeśli już by przestało padać, a się nie zanosi) to ta trawę tylko wywieźć do lasu. reszta stoi i gnije nie ścięta. skosiłam na razie pomyślenie jeden kawałek, drugi mniej pomyślnie, bo nigdzie więcej nie da się wejść. dobrze, że mam trochę zapasów, bo cała reszta łąk (jakieś 85%) stoi w wodzie. a w sumie to już leży nie ścięta i gnije.
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

#2277 Share ukasz

ukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 19:03

Anomalia pogodowe A na północnym zachodzie jak zwykle popadało przez te ostatnie dwa tygodnie tyle co nic i już prawie śladu po tym nie ma :wacko:
sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

#2278 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 19:21

Anomalia pogodowe Ja dzisiaj siadłem z malutką przyczepą prawie pustą trawy bo krową trzeba coś było dać a z zapasów nic już nawet nie zostało ... O dziwo jeszcze na górce :/ Co za rok... Najpierw zima teraz deszcz... Kurcze no... Co jest??

U mnie ciągle dopaduje ... teraz też kropi ... A przed paroma godzinami lało ... 5 km dalej oberwanie chmury ... łąki pływają ... Jak jechałem autem to asfaltu nie ujrzałem bo woda sobie przez niego płynęła ... :/

Czyżby powtórka z 1997 roku??

Edytowany przez Luke16, 04 czerwiec 2013 - 19:22.

#2279 Share tomek30

tomek30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 04 czerwiec 2013 - 19:29

Anomalia pogodowe U mnie od południa z 5 burz było i teraz pada :wacko:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2280 Share matingus

matingus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1017 postów
  • Zainteresowania:bydło mięsne

Napisany 04 czerwiec 2013 - 19:34

Anomalia pogodowe do południa jak cie mogę nie padało,teraz znów leje.na łąkach woda o koszeniu to można zapomnieć.
po wczorajszej burzy to dzisiaj sprzątanie,sprzątanie....

Edytowany przez matingus, 04 czerwiec 2013 - 19:35.

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.