Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 255 szarpie przy ruszaniu

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kormoran

Kormoran

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 23 maj 2012 - 19:15

MF 255 szarpie przy ruszaniu witam w moim MF 255 pojawił sie problem otoz nie za kazdym razem ale dosyc czesto zwlaszcza gdy szybko sie puscisprzeglo nie wyczuje się takjagby go to caly ciagnik podskakuje szarpie i dopiero zaczyna normalnie jechac prosze o pomoc coto moze byc dodam ze ciagnik jest prawie nowy to ten co jest na zdjeciu w mojej galerji ma 400 mth tylko przebiegu wiec sprzeglo raczej sie nie zuzyło . Z góry dzieki za odpowiedzi pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 255 szarpie przy ruszaniu Dzisiaj, 05:07
  •  

#2 Share damianus000999

damianus000999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 23 maj 2012 - 20:07

MF 255 szarpie przy ruszaniu Po wymianie tarcz miałem to samo- były krzywe

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 maj 2012 - 20:30

MF 255 szarpie przy ruszaniu regulacja sprzęgła przez ten wizjer chyba da się to zrobić miałem to samo w c330 po regulacji wszytsko ok a sakakała jak głupia przy ruszaniu

#4 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 06 sierpień 2012 - 21:28

witam w moim MF 255 pojawił sie problem otoz nie za kazdym razem ale dosyc czesto zwlaszcza gdy szybko sie puscisprzeglo nie wyczuje się takjagby go to caly ciagnik podskakuje szarpie i dopiero zaczyna normalnie jechac prosze o pomoc coto moze byc dodam ze ciagnik jest prawie nowy to ten co jest na zdjeciu w mojej galerji ma 400 mth tylko przebiegu wiec sprzeglo raczej sie nie zuzyło . Z góry dzieki za odpowiedzi pozdrawiam :)

Czegos tu nie rozumiem piszesz ze ciagnik prawie nowy bo ma 400mth a w opisie profilu piszesz : MF który dzielnie pracuje u nas od nowości od 1990r. No to co w końcu nowy 400mth czy stary z 1990. A może weług Ciebie 22 letni ciagnik to nowy ciagnik?
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Kormoran

Kormoran

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 07 sierpień 2012 - 12:30

Czegos tu nie rozumiem piszesz ze ciagnik prawie nowy bo ma 400mth a w opisie profilu piszesz : MF który dzielnie pracuje u nas od nowości od 1990r. No to co w końcu nowy 400mth czy stary z 1990. A może weług Ciebie 22 letni ciagnik to nowy ciagnik?

Mam już dwa MF takie same a w opisie mowa jest o tym którego mam od nowości a tego co jest prawie nowy kupiłem w tym roku w maju zobacz w galerii tam są dwa i nie będziesz miał żadnych głupich podejrzeń ...

#6 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 07 sierpień 2012 - 12:51

Mam już dwa MF takie same a w opisie mowa jest o tym którego mam od nowości a tego co jest prawie nowy kupiłem w tym roku w maju zobacz w galerii tam są dwa i nie będziesz miał żadnych głupich podejrzeń ...

To oni jeszcze produkują mf255????
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Kormoran

Kormoran

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 09 sierpień 2012 - 15:45

MF 255 szarpie przy ruszaniu To jest tratktor z 91 roku ktory nigdy w polu nie pracował kupiony był jako lokata kapitału