Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki tur do MF 3080 ???

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pitek1992

Pitek1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 maj 2012 - 11:47

Jaki tur do MF 3080 ??? Witam!

Niedawno kupiłem Masseya Fergusona 3080. Czy mógłby mi ktoś doradzić jaki wybrać tur do tego ciągnika? A jeśli by ktoś mógł jakie linki podesłać byłbym wdzięczny. Cenowo to tak w granicach do 20 tys.

Z góry dzięki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki tur do MF 3080 ??? Dzisiaj, 18:19
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2012 - 12:33

Jaki tur do MF 3080 ??? Jak z nowych to jakiś metal-fach.

#3 Share PanPrezes

PanPrezes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 23 maj 2012 - 14:10

Jaki tur do MF 3080 ??? Jeśli masz dużo do załadunku, to lepiej weź ładowarkę, bo nie blokujesz ciągnika (jeśli massey jest twoim głównym ciągnikiem), do tego nie wykańczasz mostów w ciągniku itp. No chyba, że potrzebujesz tura do big- bagów, trochę ziemi załadować, zboże itp. to ok, o ile nie potrzebujesz go do obory/ chlewni. Nie wiem jakie opinie są o ładowaczach Hydrometalu, ale mi się podobają, bo przecież nie kupisz Quicka czy Stolla, który może podwoić cenę ciągnika, ale na pewno jest solidniejszy od polskiego.
Sprzedam rozrzutniki obornika Czarna Białostocka 3,5t i PTU 4t. Info na pw.

#4 Share Maro0

Maro0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 23 maj 2012 - 17:05

Jaki tur do MF 3080 ??? Rozejrzyj sie w swojej okolicy za sprzedawca ładowaczy MX. Naprawde dobre ładowacze, tylko za 20 tys. brutto musisz zobaczyc czy kupisz takiego co ci odpowiada. u sasiada pracuje T12 przy 160 konnym ciagniku ciezko pracuje i sprawuje sie bardzo dobrze

Spojrz na to: http://www.m-x.eu/fr...y-ferguson.aspx, i znajdz T10 przy Massey 6455

Edytowany przez Maro0, 23 maj 2012 - 17:09.

#5 Share Pitek1992

Pitek1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 maj 2012 - 18:51

Jaki tur do MF 3080 ??? Potrzebuję głównie ładowacza do nakładania bel na przyczepę, ale także byłby dobry jeżeli mógłbym nakładać nim obornik :)

@Maro0:
A orientujesz się ile taki nowy ładowacz może kosztować?

Edytowany przez Pitek1992, 23 maj 2012 - 19:01.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 24 maj 2012 - 22:19

Jaki tur do MF 3080 ??? O MX zapomnij nie ta półka cenowa, za 20 tys to kupisz może sam wysięgnik 1600kg udźwigu a gdzie tu jeszcze... Proponuję Hydramet Tur 16, za 20tys będziesz miał mocnego tura ze stojaka pod ramieniem, akumulator hydrauliczny, łyżkę 2,0m i chwytak.
Z ciekawostek dodam jeszcze, że za dopłatą 1,5tys można mieć testowy nie wszędzie dostępny wysięgnik Hydramet Xtreme3 gdzie mamy przewody ładnie schowane w ramie i najazdowy system zaczepu wysięgnika, żałuję że zdjęć nie zrobiłem.
Powiem jeszcze, że Hydramety mają przed malowaniem śrutowane ramy, czy tam szkiełkowane oprócz czyszczenia ramy chemicznie. Wiem co piszę, bo poszukuję dobrego ładowacza za takie pieniądze jak autor tematu.
Metal-Fach to za przeproszeniem dziadostwo i za takie nieuzasadnione posty np. kolegi Frytek powinny być bany, ale sąsiad ma Metalfacha i nie narzeka...
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 maj 2012 - 00:16

Jaki tur do MF 3080 ??? ty człowieku sam powinieneś dostać bana.... jak ktoś bedzie chciał wiedzieć wiecej to się do mnie zgłósi i wypyta konkretnie a nie, że ja najlepiej cały referat wypisze 3 godzinny na temat ładowaczy człowych bo ty sobie twierdzisz, że mój post jest bez uzasadnienia... bujaj sie cwaniaczku....

Cytowanie poprzedniego posta.

Edytowany przez murtek3, 27 maj 2012 - 16:07.

#8 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 27 maj 2012 - 13:30

Jaki tur do MF 3080 ??? O o o nie spodziewałem się takiego odzewu, bo nie chciałem nikogo urazić ale jeśli już po fakcie to dokończę ale nie tak drastycznie jak ty żeby się nie zniżać do poziomu wiadomo kogo. Skoro ktoś postanowił zapytać się na forum to nie znaczy, że zaraz zgłosi się do ciebie na pw i będzie cię błagał o info, bo napisałeś że z nowych to trzeba brać metalfach. Każdy dotychczas napotkany dealer odradzał mi tej firmy ładowacz. A to że post był bez argumentów to nikt nie zaprzeczy. A na pożegnanie (nie do widzenia) powiem Ci a raczej ci żebyś nie cytował poprzedniego posta, więc go popraw.

Edytowany przez Junkers, 27 maj 2012 - 13:34.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share ladowaczeMX

ladowaczeMX

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 06 czerwiec 2012 - 09:18

Jaki tur do MF 3080 ??? Najważniejsze czy hydramet ma mocowanie do tego modelu?

MX U10// (amortyzacja, 3cia sekcja, ramka euro, joystick na linki)
1780 kg udżwig
4,00 m
poziomowany mechanicznie, węże na zewnątrz
Cennikowo 8470 eur netto