MisiuMas

Vogel & Noot M 1000/4 Gold Edition - czy ktoś posiada taki??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TheBociek1996    598

Osobiście takigo ługa nie mam, natomiast gościu u którego kupuje nawozy takowy właśnie posiada. Ma duży prześwit, przy czym się nie zapycha. Orze nim po kukurydzy na ziarno i mówi że nie da się go zapchać. Są to pługi lekkie i wytrzymałe. Myślę, że jak trafiła ci się okazyjna cena to warto go brać.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekM    0

Nie jestem pewien ale może to być pług do płytszej orki max. 25 cm bo sam się rozglądałem za 4 obrotową i diler Mi takiego proponował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalkucza    4

witam posiadam taki plug narazie nie moge powiedziec duzo o nim bo kupiony na wiosne takze zaoralem nim ok 5 ha dobrze idzie ugur byl orany pare razy sie zapchal z poczatku ale pozniej bylo ok a za ile ci licza go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bushmaster    27

jest to najzwyklejszy M1000/4 tylko posiada jedną specyfikację w specjalnej ofercie cenowej

w przypadku gdybyś chciał kompletować go osobno to parę tysiecy płacisz więcej

nasz sąsiad ma takiego z zeszłego roku ciągnik pracuje z JD6630 orze ok 150-180ha rocznie z tego co z nim rozmawiałem to jest bardzo zadowolony z tej maszyny bo za te pieniądze to nic lepszego nie kupisz a lemken czy bregoirre besson bądź rabe są dużo droższe. Kupił go dlatego, że jego brat mu polecił.

Dealerem vn na okolice u nas jest nasz dostawcza maszyn i z tego co z nim rozmawiałem to był jeden przypadek rozerwania m1000/4 jak koleś podczepiał go do nh165km przez 2 lata a wykończył podczepieniem do case 260 gdy nh się popsół, te pługi są do 120KM.


koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj