Skocz do zawartości

Zdjęcie

Vogel & Noot M 1000/4 Gold Edition - czy ktoś posiada taki??

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MisiuMas

MisiuMas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 maj 2012 - 20:55

Vogel & Noot M 1000/4 Gold Edition - czy ktoś posiada taki?? Ma stronie producenta jest oferta promocyjna na taki pług http://www.vogelnoot...ld-edition.html
Czy może ktoś z forumowiczów użytkuje taki pług?? Byłbym wdzięczny za opine o tym pługu, bo cenowo jest bardzo atrakcyjny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Vogel & Noot M 1000/4 Gold Edition - czy ktoś posiada taki?? Dzisiaj, 21:21
  •  

#2 Share TheBociek1996

TheBociek1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 maj 2012 - 07:38

Vogel & Noot M 1000/4 Gold Edition - czy ktoś posiada taki?? Osobiście takigo ługa nie mam, natomiast gościu u którego kupuje nawozy takowy właśnie posiada. Ma duży prześwit, przy czym się nie zapycha. Orze nim po kukurydzy na ziarno i mówi że nie da się go zapchać. Są to pługi lekkie i wytrzymałe. Myślę, że jak trafiła ci się okazyjna cena to warto go brać.

Wiem, że nic nie wiem.

#3 Share jarekM

jarekM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 23 maj 2012 - 07:41

Vogel & Noot M 1000/4 Gold Edition - czy ktoś posiada taki?? Nie jestem pewien ale może to być pług do płytszej orki max. 25 cm bo sam się rozglądałem za 4 obrotową i diler Mi takiego proponował .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share michalkucza

michalkucza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:pilka silownia sport i rolnictwo

Napisany 23 maj 2012 - 08:41

Vogel & Noot M 1000/4 Gold Edition - czy ktoś posiada taki?? witam posiadam taki plug narazie nie moge powiedziec duzo o nim bo kupiony na wiosne takze zaoralem nim ok 5 ha dobrze idzie ugur byl orany pare razy sie zapchal z poczatku ale pozniej bylo ok a za ile ci licza go

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share bushmaster

bushmaster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:to co robie

Napisany 23 maj 2012 - 10:53

Vogel & Noot M 1000/4 Gold Edition - czy ktoś posiada taki?? jest to najzwyklejszy M1000/4 tylko posiada jedną specyfikację w specjalnej ofercie cenowej
w przypadku gdybyś chciał kompletować go osobno to parę tysiecy płacisz więcej
nasz sąsiad ma takiego z zeszłego roku ciągnik pracuje z JD6630 orze ok 150-180ha rocznie z tego co z nim rozmawiałem to jest bardzo zadowolony z tej maszyny bo za te pieniądze to nic lepszego nie kupisz a lemken czy bregoirre besson bądź rabe są dużo droższe. Kupił go dlatego, że jego brat mu polecił.
Dealerem vn na okolice u nas jest nasz dostawcza maszyn i z tego co z nim rozmawiałem to był jeden przypadek rozerwania m1000/4 jak koleś podczepiał go do nh165km przez 2 lata a wykończył podczepieniem do case 260 gdy nh się popsół, te pługi są do 120KM.
koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn