Zaloguj się, aby obserwować  
kondziknie

Naczepa Siodłowa do Ciągnika

Polecane posty

bushmaster    27

to weź mi to udowodnij bo narazie to puste słowa

a patrząc na fakt że dla ciebie skrzynia 80 to 90 także i z tym tematem masz marne pojęcie

dasz namiar na tego aptekarza?


koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walek    0

A nawet gdyby dąło się odblokowac skrzynię w JCB tak zeby jechała 90 km na godzinę to jest mały problem bo nie ma gdzie jeździć z takimi prędkościami.

JCB 3220 jak się rozpędzi do 50 km na godzinę to ciężko jest go na polskiej drodze utrzymać na asfalcie tak go rzuca i tak naprawdę trzeba znaleść równy kawałek asfaltu żeby jechac szybciej jak 40 km /godz.

Nspomnę jeszcze że zestaw przyczep musi być przystosowany do prędkosci ciagnika bo 2 przyczepa potrafi czasem tak plywać że i 40 km /godz się nei da jechać.

Spalanie większe niż ciężarówka to masz na 100%.

A czy twoim Fendtem mozesz ciagnac naczepę 24 t ładownosci to sobie zajrzyj w dowód rejestracyjny i zobacz jaka jest dopuszczalna masa całkowita przyczepy czy tam zespołu przyczep jakie traktor moze ciągnąć i się dowiesz.

 

I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Zgadzam sie , W transporcie ciezko sie utrzymac na tych drogach glownie takich dziurawych , jezdnia jest lukowata , nie ma odpowiedniej szerokosci.

Jednak jezdzac w transporcie zeby ciagnik byl stabilny musi byc dociazony. Jezdzilem na tej samej trasie co naczepa tylko zamiast naczepy mialem siewnik , odczulem duza roznice w jezdzie , ciagnik jest bardziej stabilniejszy jesli ma dociazona tylnia os.

 

bushmaster

 

Co ci mam udowadniac. Zobacz sobie na ogloszenia z uzywanym sprzetem

Dużej roznicy niema w predkosci kilka km/h to nie jest odczuwalna roznica w transporcie .


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bushmaster    27

naprzykład to to próbujesz mi wmówić i to co ma ci udowodnić że jest inaczej, a jak jeszcze nie wiesz o co mi chodzi to o nisko umieszczoną skrzynię

co mi dadzą ogłoszenia z używanym sprzętem? info o niskiej skrzyni czy o skrzyniach w jcb? bo przy jsb się dowiem że 80 to max a o jd takich durnot nie piszą poza tobą na forum


koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ludzie o czym tu wogóle jeszcze dyskutować. Pomysł zastąpienia 65 konnego zetora 160 konnym fendtem wiele mówi o tym temacie. Poprostu bezsens. Juz widze fendta z maszynami od proximy. I to wszystko po to by pojeździć sobie 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

ja mam w frotce 32 tony na haku wbite w dowód ale z 10 ma co po górkach robić ale teoretycznie to można mu taki zestaw podpiąć ;))) to co to na fendta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondziknie    0

Ludzie o czym tu wogóle jeszcze dyskutować. Pomysł zastąpienia 65 konnego zetora 160 konnym fendtem wiele mówi o tym temacie. Poprostu bezsens. Juz widze fendta z maszynami od proximy. I to wszystko po to by pojeździć sobie 2 tygodnie.

ale ja nie powiedziałem, że proxa to jest mój główny ciągnik. jej jedynym za***nym zadaniem jest transport, który ma przejąć fendt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj