Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak się pozbyć bobrów ??

122 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3822 postów

Napisany 20 maj 2012 - 18:30

Jak się pozbyć bobrów ?? warzywkopl od religii wara...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak się pozbyć bobrów ?? Dzisiaj, 07:03
  •  

#22 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 20 maj 2012 - 18:40

Jak się pozbyć bobrów ?? gdyby warzywko pisnął coś o islamie to pewnie jutro w teleekspresie usłyszelibyśmy o nieznanych przyczynach zamachu bombowego w cichej i spokojnej wsi XXX... :)

ale wracamy do bobrów-to nie jest miejsce żeby zbaczać na tematy religijne.
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

#23 Share warzywkopl

warzywkopl

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 20 maj 2012 - 19:18

Jak się pozbyć bobrów ?? Nikita nie może tylko na pewno leśniczy mi to doradził :) aby wykarczować ile się da, szerzej nie szło jak na 5m ale i to pomogło
Pawelol111 bo? jakoś nie mogę tego "kościoła" co to tylko kasę potrafi wyciągać i ludziom kit wciskać, wystarczy poczytać nawet pismo święte z przed kilkudziesięciu lat a zobaczysz ile się zmieniło
"Wierni są zobowiązani dbać o potrzeby Kościoła" przykazanie kościelne, to kościół jest dla ludzi czy ludzie dla kościoła?
ahmee999 islamiści tolerują inne religie gdy są w mniejszości a gdy nie to już tylko alach dlatego jestem przeciwny budowie meczetów w RP bo na ich miejscu nic innego jak meczet być nie może kościoły innych religii przerabiane są na magazyny a meczet to tylko meczet

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 20 maj 2012 - 19:53

Jak się pozbyć bobrów ?? Kity to ci media wciskają i mają ztakiego leminga jak ty więcej kasy niż wszystkie kościoły razem wzięte.O bobrach jest temat polikotowcu jeden.

Za obrażanie użytkownika +10% - @MAT912

Cytowanie poprzedniego posta - @razor275

Edytowany przez MAT912, 22 maj 2012 - 20:49.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#25 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 20 maj 2012 - 20:01

Jak się pozbyć bobrów ?? w sąsiedniej gminie wielu rolników miało problemy z bobrami które budowały tamy na rowie, rozwalali tamy codziennie przez 6 miesięcy ale następnego dnia były znowu nowe, pompowali nawet gnojówkę żeby się wyniosły ale to nic nie dało, aż w końcu jeden rolnik zawiesił nad rowem na gałęzi 10 litrów aminopieliku i wbił w dno igłe od strzykawki. Oprysk po kropli wpadał do wody i od tego czasu nie ma ani jednego bora w rowie .Co prawda policja robiła przez 2 tygodnie dochodzenie ale nikomu nic nie udowodnili

#26 Share warzywkopl

warzywkopl

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 22 maj 2012 - 13:23

Jak się pozbyć bobrów ??

Kity to ci media wciskają i mają ztakiego leminga jak ty więcej kasy niż wszystkie kościoły razem wzięte.O bobrach jest temat polikotowcu jeden.

jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz, a nie starasz się zabłysnąć i mnie obrażasz, kompromitujesz się, media odemnie złotówki nie dostają kościół tym bardziej nie dostanie jakbyś nie zauważył piszę także o bobrach
\aro 10l oprysku swoje kosztuje ;)

#27 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 22 maj 2012 - 16:40

Jak się pozbyć bobrów ??

Kity to ci media wciskają i mają ztakiego leminga jak ty więcej kasy niż wszystkie kościoły razem wzięte.O bobrach jest temat polikotowcu jeden.

Za obrażanie użytkownika +10%

Cytowanie poprzedniego posta - @razor275

@razor275 - palikot synomimem obelgi? rozwaliłeś mnie :D (nawiasem mówiąc zgadzam się w 100% :D )

#28 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 22 maj 2012 - 16:44

Jak się pozbyć bobrów ?? @ahme999 - Ja tylko edytowałem bo cytował poprzedni post , a to o Palikocie sam napisał :D

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#29 Share bushmaster

bushmaster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:to co robie

Napisany 22 maj 2012 - 16:45

Jak się pozbyć bobrów ?? chodzi o leminga taka mysz ;) albo chomik
koszt maszyn na pokazie w gospodarstwie - potrzebna info
na PW lub w moim temacie " Koszt maszyny na pokazie" dział ceny maszyn

#30 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 23 maj 2012 - 18:36

Jak się pozbyć bobrów ?? @razor275 Prawda boli?Dzień wcześniej dałeś mi ostrzeżenie za cytowanie poprzedniego postu. Ok dałem ciała, bo byłem pewny, że ktoś już napisał kolejny post. Ale że miałem to w głębokim poważaniu to mi dowaliłeś na następny dzień o obrażaniu. Swoją drogą ciekawe, co takiego obraźliwego napisałem? Poszperaj trochę w necie to będziesz wiedział, kogo określa się mianem leminga. Co do bobrów powiem tyle. Jest to efekt działalności „ekoterorystów”, którzy mają opóźnić w rozwoju nasz kraj. A to im zwierzątek za mało. A to obwodnica Augustowa przeszkadza a czasem elektrownia jakaś a jak będziecie budować wiatraki to będą protestować, że za głośne. W mojej okolicy moje pokolenie od urodzenia nie widziało żadnego bobra dopóki kilku takich „ekoterorystów” nie przywiozło ich w klatce i wypuściło ich na naszym terenie. Nasi nowi mieszkańcy (bobry) wybrali sobie na miejsce zamieszkania przepust rzeczny przy ruchliwej drodze krajowej, który niebawem zakorkują i będzie wesoło po jakiejś nawałnicy. Drogowcy rozwalili im tamę, ale po kilku dniach powstała ponownie. Po mojej interwencji( jestem w mojej gminie radnym) usunięto olbrzymią topole podciętą przez bobry, która o mały włos nie wylądowała na czyimś samochodzie. Panowie daliśmy pole do popisu takim jegomościom jak warzywkopl, co opluwają nasze zwyczaje tradycje jednocześnie narzucając nam, co powinniśmy a czego nie. Jeśli im nie pokażemy gdzie ich miejsce w szeregu to zawsze będziemy mieli problem z bobrami, dzikami, sarnami itp. Nie wiem czy zauważyliście, że nawet bażanty i kuropatwy nas się nie boją? Żałosne

jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz, a nie starasz się zabłysnąć i mnie obrażasz, kompromitujesz się, media odemnie złotówki nie dostają kościół tym bardziej nie dostanie jakbyś nie zauważył piszę także o bobrach
\aro 10l oprysku swoje kosztuje ;)

Wszystko rozumiem, warzywkopl nie płaci podatków. ;)

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 23 maj 2012 - 19:08

Jak się pozbyć bobrów ?? @razor- może się niepotrzebnie wtrącam, ale teraz to już nie wiem za co @miszka dostał %% -na czerwono drukujesz że za obrażanie, a teraz piszesz że za cytowanie poprzedniego posta.

i jeszcze jedno-czy jeden mod nie ma wystarczających kompetencji do oceny i ewentualnego karania tylko musicie "bić" go we dwóch? to trochę-hm, "niemęskie". Jak pisałem swojego posta wczoraj o 17. to była tylko sygnaturka @razora, a o 21 ten sam post edytował @MAT912 i podpisał się pod %%. Od dziś wszyscy świerzacy (to był 6 post @miszki) będą w tak ostry sposób przyuczani do zwyczajów panujących na naszym forum? Bo ja jako taki młody user któremu na dzień dobry łoi się procenty pewnie bym skapitulował i odpuścił przygodę z AF na samym starcie...

tyle moich refleksji

wracając do istoty tematu, to u mnie pomogło okręcenie drzew workami foliowymi lub malowanie przepalonym olejem do ok metra wysokości

#32 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 23 maj 2012 - 19:19

Jak się pozbyć bobrów ?? Hmmm... Nie wiem czy widzicie ... ale za cytowanie to ja dałem %% a za obrażanie dzień później dostałeś ostrzeżenie od kolegi @MAT912 , więc nie wiem o co te pretensje w moją stronę .

Ps .
Jeżeli chcecie o tym porozmawiać to zapraszam do odpowiedniego tematu ew. na PW , nie roztrząsajmy tego tutaj i nie róbmy bałaganu .

Edytowany przez razor275, 23 maj 2012 - 19:25.

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#33 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 23 maj 2012 - 19:40

Jak się pozbyć bobrów ?? Tak przepraszam to nie razor275 dał mi to drugie ostrzeżenie. Ale to nie zmienia mojego podejścia do bobrów.I to obrażanie jest mocno naciągnięte.
I w tym momencie koniec OT. Następne posty nie na temat będą usuwane a użytkownicy dostaną % za pisanie nie na temat

Edytowany przez danielhaker, 24 maj 2012 - 09:23.

#34 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 24 maj 2012 - 06:47

Jak się pozbyć bobrów ?? oprócz aminopieliku kapiącego na wodę w rzece jakiś sposób jeszcze macie?
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#35 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 24 maj 2012 - 07:06

Jak się pozbyć bobrów ?? jest jeszcze jeden sposob bomba atomowa rozpier... w szystko dookoła i spokój, :)
z tym aminopelikiem to chyba przesada

#36 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 24 maj 2012 - 08:18

Jak się pozbyć bobrów ?? @ralf Zgadzam się 100% tylko po atomówce za mocne skażenie będzie. Jeszcze należałoby się zastanowić, czy nie wytoczyć procesu bobrom za niszczenie drzewostanu, tak jak to zrobiono temu mieszkańcowi Białogardu .http://www.pch24.pl/zniszczyl-wlasne-drzewa---zaplaci-ponad-1-7-mln-kary,2779,i.html A może proces ochronie środowiska, która nie panuje nad poczynaniami bobrów w rezultacie doprowadza do niszczenia drzew?

#37 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 24 maj 2012 - 08:21

Jak się pozbyć bobrów ?? @miszka bóbr nie świnia swoje prawa ma :D .

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#38 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2430 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 24 maj 2012 - 22:30

Jak się pozbyć bobrów ?? Weźcie się wy ogarnijcie i zacznijcie poważnie w temacie pisać albo dajcie se spokój bo większość wypowiedzi w niczym nie pomaga...
A wracając do bobrów to jak niszczenie tam nie pomaga to skuteczne może być wycięcie wszystkich zarośli w okolicy aby nie miały materiału i będą musiały się gdzieś wynieść.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#39 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 19 czerwiec 2012 - 22:32

Jak się pozbyć bobrów ?? To coś tylko wilk może załatwić, albo sztucer <_<