Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share karolci13

karolci13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 17 maj 2012 - 21:44

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie Jak w temacie proszę użytkowników tego rewersu o opinie jak się sprawuje i czy nic się nie dzieje podejrzanego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie Dzisiaj, 01:46
  •  

#2 Share SuperSam

SuperSam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:Koszykówka,bilard.

Napisany 18 maj 2012 - 11:56

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie Myślę, że obecnie mało kto poda Ci sensowną informacje na temat rewersu w NH TD50XX. Gdyż ta opcja jest od nie dawna a żeby powiedzieć o usterkach itd. ten traktor w danej gospodarce musi trochę "przeżyć". Ale na AF ludzie już posiadają takowe maszyny, więc podadzą Ci w chwili obecnej jakąś sensowną opinie/informacje, choć zapewne stwierdzą tak jak ja, że jeszcze zbyt mało przepracował.

#3 Share tomaszek25

tomaszek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 13:12

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie jak wam sie spisuje ten rewers? ja takowy posiadam i jak narazie działa bez zarzutu

#4 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1530 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 13:49

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie Działa u mnie też ale jak jest poniżej -10 stopni to dopóki się nie rozgrzeje to podczas zmiany kierunku jazdy zastanawia się nad ruszeniem ok 3 sekund :unsure:

#5 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 14:37

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie Olej jest gęsty po prostu. Całkiem normalny objaw.

#6 Share tomaszek25

tomaszek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 09:32

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie u mnie tez jak zaimno to chwile sie zastanawia zanim ruszy.ja przewaznie wysprzeglam wtedy nie ma tej chwili przestoju zastanowienia.a jak na włączonym napedzie to u was tez po chwili reaguje włączony naped czy odrazu ciagnie? zauwarzyłemna lodzie przy odgar nianiu sniegu ze jak załącze wsteczny to tylne koła rwa a przednie o chwili ruszają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share yanki

yanki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 21:57

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie U mnie też tak jest z tym napędem, byle z czasem coś nie krychło

#8 Share tomaszek25

tomaszek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 23:37

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie no zobaczymy jak narazie moim zdaniem te rozwiazanie z tym rewersem jest bardzo ciekawe i jednak w porównaniu do seri T sporo kasy zostaje w kieszeni

#9 Share lukaszejro

lukaszejro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:mleczarstwo

Napisany 27 marzec 2013 - 19:20

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie Prosze o opinie na temat T5040 z rewersem elektro hydraulicznym jak to sie spisuje i ile macie MH na licznikach w tym sprzęcie.

#10 Share kynek7

kynek7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 27 marzec 2013 - 19:39

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie kolego lukaszejro, jest oddzielny temat o ciągnikach serii t5000 rewers nie jest taki sam w jednym i drugim

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share lukaszejro

lukaszejro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:mleczarstwo

Napisany 28 marzec 2013 - 08:48

Rewers hydrauliczny w seri TD, opinie Mistrzu KYNEK7 hodzi mi o TD 5040 niedoprecyzowałem sory, napiszcie coś o tym rewersie hydraulicznym bo sprawa jest nagląca do świąt mam zdecydować czy biore td5040 z tem rewersem, na placu jeździłem to fajnie to chodzi, ale czy do jest dopracowane i sie nie bedzie rypać w przyszłości?