Skocz do zawartości

Zdjęcie

Różnice konstrukcyjne przed i po 85r.

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MWCHUDY

MWCHUDY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 21:26

Różnice konstrukcyjne przed i po 85r. Interesyje się ciągnikami t150, chciałbym się jednak dowiedzieć jakie modernizacje modelu przeprowadzano i ich efekt- pozytywny bądź negatywny, nie mając tego typu ciągnita nic nie moge więcej powiedzieć nad to iż została zmienona maska, silnik i skrzynia (dane z konedata), wśród czytających ten tekst jest napewno wiele osób mogących podzielić się na ten temat wieloma ciekawymi informacjami oraaz własnymi spostrzeżeniami. ( jeżeli gdzieś sie pomyliłem to przepraszam)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Różnice konstrukcyjne przed i po 85r. Dzisiaj, 13:10
  •  

#2 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 00:03

została zmienona maska, silnik i skrzynia (dane z konedata)

moim zdaniem zrobiony był tylko lekki lifting, czyli maska i filtr powietrza... a co do skrzyni i silników to sie raczej nic nie zmieniło.. choć mogę sie mylić.

#3 Share MWCHUDY

MWCHUDY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 14 listopad 2007 - 16:28

Różnice konstrukcyjne przed i po 85r. Tutaj jest link do strony - niby maiły 12 a nie 16 biegów i troche zmieniona charakterystyke silnika - na zdjęciu też inną kabine ma - bardziej ''czworokątna" no i szyba jest cała a nie dzielona niewiem ale mój znajpmy ma T 150 z 82 ( nie jestem pewien, ale stara macha ) i ma 12 + 4 czyli wersja późniejsza - dziwne może sie im coś pomyliło na konedacie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 14 listopad 2007 - 21:27

Tutaj jest link do strony - niby maiły 12 a nie 16 biegów i troche zmieniona charakterystyke silnika - na zdjęciu też inną kabine ma - bardziej ''czworokątna" no i szyba jest cała a nie dzielona niewiem ale mój znajpmy ma T 150 z 82 ( nie jestem pewien, ale stara macha ) i ma 12 + 4 czyli wersja późniejsza - dziwne może sie im coś pomyliło na konedacie

Wpiszcie sobie agroimport. com.ua

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share MWCHUDY

MWCHUDY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 15 listopad 2007 - 09:06

Różnice konstrukcyjne przed i po 85r. No to wychodzi że goście z konedaty wkleili fotke k 151- z inną kabiną i v8 - Число и расположение цилиндров 8,V-образное