Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę zrobić program do bydła mlecznego i mięsnego

48 odpowiedzi na ten temat

#41 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 10 czerwiec 2009 - 19:23

Chcę zrobić program do bydła mlecznego i mięsnego wszystkich ktorzy zwatpili w powstanie programu chce pocieszyc, bedzie program zastepczy, bratu zlecilem napisanie takiego programiku jako pracy mgr, prace trwają, na wrzesien bedzie gotowe:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chcę zrobić program do bydła mlecznego i mięsnego Dzisiaj, 19:24
  •  

#42 Share Szymar

Szymar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 18:10

Chcę zrobić program do bydła mlecznego i mięsnego Witam,
jaki program jest potrzebny? Z baza danych to niestety ale musi miec jakis system bazodanowy moze to byc MSSQL, wymieniany oracle, posgresql czy mysql. Wymagaja zainstalowanego silnika - za tym idzie wieksze mozliwosci, ale np mozna stworzyc program do obslugi nieduzej bazy nawet przenaszalnej na pendrive :D np pliki dbase czy tez paradox - wszystko zalezy co ma byc w srodku :) No i prawa licencyjne do silnika takiej bazy.

#43 Share FISH

FISH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 22:18

Chcę zrobić program do bydła mlecznego i mięsnego Do MSSQL to wystarczy chyba framework 3.5.
Ja swój program skończyłem i byłby on z grubsza gotów do podzielenia się z Wami jednak jest spory problem ze stworzeniem pliku instalacyjnego, który ciężko mi rozgryźć (choć przyznam też, że nie mam ostatnio czasu, żeby porządnie do niego przysiąść). Gdyby znaleźli się na forum fachmani od MS Visual i techniki LINQ to zapraszam na priv. Może coś poradzimy.
Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

#44 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 20:04

Chcę zrobić program do bydła mlecznego i mięsnego A może coś prostego w Open Office Base?

#45 Share Andrzej89de

Andrzej89de

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 19:13

Chcę zrobić program do bydła mlecznego i mięsnego to powodzenia dla tych którzy sie zajmują takimi programami:)
a ja mam takie pytanko... nie wiecie czy da sie gdzieś załatwić taki program tego typu? w wersji pirackiej (coś typu ,,zootechnik" czy coś podobnego) ??
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share manci21

manci21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 04 czerwiec 2011 - 21:06

Chcę zrobić program do bydła mlecznego i mięsnego Zootechnik 2007- pirat? chyba nie ma , chociaz tez bym chciał

#47 Share zetores

zetores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 458 postów

Napisany 16 czerwiec 2011 - 14:11

Chcę zrobić program do bydła mlecznego i mięsnego wystarczy date przestawić przed uruchomieniem programu na ten dzień co się instalowało program, i licenja nigdy nie wygaśnie
Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

#48 Share ZdrowyChlopZeWsi

ZdrowyChlopZeWsi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 18:09

Chcę zrobić program do bydła mlecznego i mięsnego Hej
Piszę właśnie pracę mgr. na temat programów komputerowych wykorzystywanych w rolnictwie. Jeżeli chcesz pomóc wejdź na link i uzupełnij ankietę. Jeżeli możesz prześlij go do znajomych którzy posiadają gospodarstwa(nie muszą być wcale duże, ani posiadać tychże programów), liczy się liczba wejść. Wyniki są ogólnie dostępne w skutek czego mogą się komuś przydać jako podpowiedz w wyborze aplikacji. Z góry dziękuję.

http://www.ankietka....rolnictwie.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#49 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 08:20

Chcę zrobić program do bydła mlecznego i mięsnego Witam!
Czy jest możliwość aby ktoś wysłał mi już stworzoną książke rejestracij bydła jaką ma już w exel. Nie mam możliwośći aby korzystać z jakiego kolwiek program gdyż jestem użytkownikiem mac os x . jeśłi ktoś coś ma na exel bardzo prosze o wysłanie mi na maila bhdemeter@wp.pl

A co do programu czy nie lepiej stworzyć coś na podstawie przeglądarki i drap boxa aby przechowywało się na zewnętrznym serwerze ?

Dodaj odpowiedź