Skocz do zawartości

Zdjęcie

co dostajemy razem df agrofarmem 420 od dilera np. jakie klucze itp

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kowal995

kowal995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/channel/UCRqsl0YfKFfL_g_wLFqDO4A zapraszam na mój kanał yt

Napisany 12 maj 2012 - 09:21

co dostajemy razem df agrofarmem 420 od dilera np. jakie klucze itp Mam pytanie co moge dostać do agrofarma od dilera np jakie klucze itp, ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co dostajemy razem df agrofarmem 420 od dilera np. jakie klucze itp Dzisiaj, 15:13
  •  

#2 Share rolnik971204

rolnik971204

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 12 maj 2012 - 09:53

co dostajemy razem df agrofarmem 420 od dilera np. jakie klucze itp Ja do 410-tki dostałem 2 kluczyki, instrukcję obsługi, koguta, wszystkie potrzebne kulki(które nie pasowały, bo były chyba od Agrotrona). :)

#3 Share Piotrek1985

Piotrek1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 12 maj 2012 - 10:36

co dostajemy razem df agrofarmem 420 od dilera np. jakie klucze itp worku foliowym z instrukcją jest taka kartka gdzie jest wypisane co ma być w komplecie (czyli kule itp. tylko nie wszystko po polsku napisane)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co dostajemy razem df agrofarmem 420 od dilera np. jakie klucze itp Dzisiaj, 15:13
  •  

#4 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 14 maj 2012 - 20:39

co dostajemy razem df agrofarmem 420 od dilera np. jakie klucze itp Ja do tego co piszecie dostałem jeszcze dodatkową końcówkę wom, z drobnymi frezami, swożnie, jakieś łańcuszki, kartonik od radia, i tawotnice :)

#5 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 11:45

co dostajemy razem df agrofarmem 420 od dilera np. jakie klucze itp czy dostaliście szybkozłącza do hydrauliki które do niczego nie pasują, tzn mają węższy rowek i nie dają się w nic zapiąć?
ps. czy do wersji target lub ecoline w df dostaliście koguta?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kowal995

kowal995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/channel/UCRqsl0YfKFfL_g_wLFqDO4A zapraszam na mój kanał yt

Napisany 16 lipiec 2012 - 21:14

co dostajemy razem df agrofarmem 420 od dilera np. jakie klucze itp szybkozłączy nie dostałem a koguta montują na życzenie chyba, tak było u mojego dilera, mi nawet dwa koguciki założyli za darmo po prawej i po lewej stronie fajnie to wygląda i efekt w nocy też niezły,

Dodaj odpowiedź