Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Dominator 96

35 odpowiedzi na ten temat

#21 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 13 maj 2012 - 18:18

Claas Dominator 96 @lukasz sprawa jest troche ciężka z elektryką bo każdy Dominator ma lampy gdzie indziej lub ich tez nie ma, każdy ma co innego, jeden bardziej napchany elektryką drugi mniej... -_- U mnie wszystko chodzi bez załączenia stacyjki- bardzo dziwne :ph34r: A alarm mam, działa przy napełnieniu zbiornika. A kontrolki które są na zgaszonym na załączonej stacyjce to tak jak mówisz ciśnienie, ładowanie no i ręczny jak zaciągnięty.

Edytowany przez JD1052, 13 maj 2012 - 18:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Dominator 96 Dzisiaj, 11:13
  •  

#22 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, motoryzacja, informatyka

Napisany 13 maj 2012 - 18:36

Claas Dominator 96 Dzięki za odpowiedź, rozumiem że każdy model może mieć nieco inaczej rozwiazaną elektrykę, ale myśle że warto zapytać co i jak żeby mniej więcej mieć pojęcie jak co powinno działać. Zobaczyłem że kilka kontrolek z licznika było przepalonych, to dlatego miedzy innymi nie dział mi wskażnik hamulca ręcznego. Lampka w zbiorniku zboża pali mi się cały czas po przekręceniu kluczyka czy tak ma być bo żadnego włacznika nie znalazłem? Znalazłem też jeden czujnik przy dźwigni do wysypywania zboża, ale kabel jest urwany i nie wiadomo gdzie powinien być, moze ktoś wie?
Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

#23 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 13 maj 2012 - 20:13

Claas Dominator 96 eryko@

to dziala tak koguta wlacza tylko dolna mebrana ta od 70% zbiornika a ta gorna od 90% tylko kontrolke :D

bo po co ta gorna ma wlaczac koguta skoro dolna trzyma juz pszenica :D i koguty lypia ;]

#24 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 13 maj 2012 - 21:35

Claas Dominator 96 u mnie lampa się nie wlącza, musze popatrzeć dlaczego, a macie u siebie przy fotelu z lewej strony sygnalizator dzwiękowy? Przynajmniej tak mi sie wydaje ze to jest to, w białej plastikowej obudowie idzie do niego jeden przewód
Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

#25 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 13 maj 2012 - 22:03

Claas Dominator 96 u mnie jest z prawej (jak sie siedzi) ale nie dziala cos tak lekko pyka raz tylko jeczal a tak to sie caly sezon nie odzywal nie wiem czemu mam tylko takie dziwne gluche pykanie z niego ;p

#26 Share kemorw

kemorw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 14 maj 2012 - 12:42

Claas Dominator 96

u mnie jest z prawej (jak sie siedzi) ale nie dziala cos tak lekko pyka raz tylko jeczal a tak to sie caly sezon nie odzywal nie wiem czemu mam tylko takie dziwne gluche pykanie z niego ;p

Witam właścicieli domiatorów 96 przyłączę sie do tematu. Jestem posiadaczem dominatora 96 od miesiąca i mam do was kilka pytań?Może posiada ktoś z was instrukcję obsługi i napraw dominatora 96?Może wie ktoś jak powinno być ustawione klepisko? Jaka powinna być szczelina na wlocie i wylocie na najwyższej dziurce?
Co do twego brzęczka to myślę że jest uszkodzony, bo te pykanie oznacza że wtym czasie powinien brzęczeć.

#27 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 14 maj 2012 - 16:20

Claas Dominator 96 tez mi sie tak wydaje ale ciekaw jestem czy jakbym podlaczyl jakis sygnal np z samochodu to czy by trabil? :D

oj tam wazne ze kontrolki sa w bizonie nic nie bylo ;d

#28 Share kemorw

kemorw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 14 maj 2012 - 17:38

Claas Dominator 96

tez mi sie tak wydaje ale ciekaw jestem czy jakbym podlaczyl jakis sygnal np z samochodu to czy by trabil? :D

oj tam wazne ze kontrolki sa w bizonie nic nie bylo ;d

podłącz na krótko brzęczek to będziesz wiedziałczy działa.
A czy moażesz zzmierzyć u siebie ustawienie klepiska ,odległość cepa od klepiska na początku i na wyjściu, z góry dziękuję?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 14 maj 2012 - 18:05

Claas Dominator 96 a u cb nie ma pod wajcha od biegow rozpiski ile cm jest na jakiej dzwignie i na jakiej pozycji? bo ja mam rozpisane to orginalnie tam :D

#30 Share kemorw

kemorw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 14 maj 2012 - 18:38

Claas Dominator 96

a u cb nie ma pod wajcha od biegow rozpiski ile cm jest na jakiej dzwignie i na jakiej pozycji? bo ja mam rozpisane to orginalnie tam :D

to jak możesz to zrób zdjecie

#31 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 14 maj 2012 - 18:46

Claas Dominator 96 ok

#32 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 15 maj 2012 - 21:02

Claas Dominator 96 Koledzy pomożecie mi z tą lampą pod wytrząsaczami? Kiedy można ją włączyć (przy przekreconym kluczyku, zapalonych światłach czy jeszcze jakos inaczej??) i jak ją włączyc tylko przełacznikiem z tyłu czy jakims wlacznikiem w kabinie? I co z tą lampką w zbiorniku ma się cały czas świecic przy przekręceniu kluczyka?

#33 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 16 maj 2012 - 14:36

Claas Dominator 96 u mnie jak sie przekreci kluczyk to w zbiorniku swieci caly czas ;p

#34 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 17 maj 2012 - 20:32

Claas Dominator 96 Koledzy poratuje mnie ktoś schematem instalacji elektrycznej do dominatora 96?

#35 Share a-zA-Z0-9

a-zA-Z0-9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 23 maj 2015 - 16:03

Claas Dominator 96

koledzy po wymianie cepów na nowe i wstawieniu nowego klepiska jaka powina być odległość na wlocie i wylocie miedzy cepami a klepiskiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#36 Share miturskir

miturskir

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisany 16 lipiec 2016 - 13:20