Skocz do zawartości

Zdjęcie

tur z pol-motu czy z hydrametu??

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share manYki

manYki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 09 maj 2012 - 14:40

tur z pol-motu czy z hydrametu?? Witam. zastanawiam sie jaki tur kupic. ktory z tych turow kopic?? widzialem z pol-motu i bardzo spodobal mi sie pod wzgledem masywnosci. Pod uwage bierzcie ktorym sie lepiej steruje i ktory jest barziej wytrzymaly. z gory dzięki ;)))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
tur z pol-motu czy z hydrametu?? Dzisiaj, 13:09
  •  

#2 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 09 maj 2012 - 15:06

tur z pol-motu czy z hydrametu?? Mam tura 15 z hydrametu na U-1012 już dwa lata i jak narazie brak usterek,żadnych pęknięć itp. Jest mocny np; palete saletry 1,5t podnosi na wolnych obrotach i ma się odczucie że jeszcze jest zapas siły.Minusem jest szybkość pracy a raczej jej brak.

#3 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 09 maj 2012 - 15:13

tur z pol-motu czy z hydrametu?? To ze podnosi na wolnych obrotach nie jest zasługą tura chyba że c330 też tyle podniesie na wolnych obrotach
@manYki podaj jakieś konkretne linki ładowaczy które Cię interesują to coś o nich powiemy. Tu chodzi o ich dane techniczne czy wys podnoszenia, udźwig, rozdzielacz + dodatkowe wyposażenie

Edytowany przez tomi382, 09 maj 2012 - 15:17.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 09 maj 2012 - 15:59

tur z pol-motu czy z hydrametu?? również mam ładowacz hydrametu 16 w nh td5030 i prędzej ten ciągnik się połamie i rozleci niż temu ładowaczowi coś się stanie ... jak do tego ciągnika jest on chyba za masywny . A na prędkość podnoszenia nie narzekam a pompa ma chyba wydatek ok 60l na minute

#5 Share wojtekpodkarpacie

wojtekpodkarpacie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 09 maj 2012 - 18:01

tur z pol-motu czy z hydrametu?? Witam kolegów już któryś z kolei raz pisząc w sprawie ładowaczy polecam TUR16 z Hydrametu który posiadamy od marca zeszłego roku na ciągniku MTZ Belarus 820.3. Jak pisali użytkownicy wyżej maszyna mocna masywna, wszystko w nim działa bez zarzutu tylko co jakiś czas przesmarować i pracować z czystym sumieniem polecam ten TUR.
PS. Na temat TUR-a z pol-motu niestety nie mogę się wypowiedzieć ponieważ nie miałem przyjemności mieć z nim do czynienia.
Pozdrawiam wszystkich!
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share yanki

yanki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 24 maj 2012 - 07:51

tur z pol-motu czy z hydrametu?? Odnośnie pol-mota "6" , mam takowy , miałem nadzieje że będę zadowolony, ale niestety czuję pewien niedosyt, a mianowicie z tego co mi się w nim nie podoba to słabo się poziomuje i przy max podniesieniu słabo się otwiera łyżka, czy tam coś innego co czym się pracuje, jest nie dopracowany wg mnie, jak by co to rozwinę moją myśl, a poza tym to chodzi, luzów jak na razie nie ma. pozdrawiam