Skocz do zawartości

Zdjęcie

belars 820 problem z gazem

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share junior2000

junior2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 08 maj 2012 - 20:51

belars 820 problem z gazem witam mam problem z pedałem gazu w moim ruskim nie moge wcisnac gaz do podłogi bo cos sie blokuje. dopiero jak przesune wajche od gazu recznego do przodu to mozna wcisnac do podłogi ale wtedy nie odbija do końca bo reczny gaz blokuje. jak patrzyłem to jest wszystko na jednym walku psikałem WD 40 ale to nic nie dałomacie jakies rady

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
belars 820 problem z gazem Dzisiaj, 15:46
  •  

#2 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 08 maj 2012 - 20:55

belars 820 problem z gazem trzeba podragulować pod kabiną i wszystko będzie w porządku

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#3 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 08 maj 2012 - 21:56

belars 820 problem z gazem Ja zdjąłem dźwignię odchodzącą od gazu ręcznego, bo wpieniać mnie zaczynało zjawisko o którym piszesz, i po problemie;]
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wojtekpodkarpacie

wojtekpodkarpacie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 08 maj 2012 - 22:19

belars 820 problem z gazem Mieliśmy ten sam problem moim zdaniem trzeba odpowiednio na wyczucie ustawić tą wajchę od gazu ręcznego i będzie ok. U nas też w rozwiązaniu tego problemu pomogło usuniecie nagromadzonego pod pedałem gazu brudu.
Pozdrawiam!
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share junior2000

junior2000

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 09 maj 2012 - 15:45

belars 820 problem z gazem zrobiłe tak jak kolega yahooo777 radził zdjełem to cięgiełko pod kabina i teraz jest tak jak powinno byc :D :D
dzięki za pomoc. :D

Dodaj odpowiedź