Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#121 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 14 maj 2012 - 11:04

Ideał faceta farmerki Huberto -zgadzam się zdecydowanie. Ludzie zdąża się ze sobą nażyć i nacieszyć sobą po ślubie.
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 15:18
  •  

#122 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 maj 2012 - 11:19

Ideał faceta farmerki No niekoniecznie-mój daleki krewny zginął wraz z żoną jadąc z Kościoła na przyjecie weselne-byli małżeństwem kilkanaście minut... :( .

#123 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 14 maj 2012 - 12:08

Ideał faceta farmerki Przypadek chyba jeden na milion :wacko:
Zetor Team.

#124 Share Szczesciara

Szczesciara

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 14 maj 2012 - 12:22

Ideał faceta farmerki Ja z Darkiem co prawa nie mieszkaliśmy ze sobą przed ślubem ale dużo czasu spędzaliśmy razem. Nie chodziło o spotykanie na czas, pod krawatem, wymalowanej bo to nie o to chodzi w życiu. Najważniejsze czuć się ze sobą dobrze w codzienności, przy zwykłych czynnościach wówczas też można kogoś lepiej poznać bo czasem nie jest ważne co ktoś filozofuje i potrafi powiedzieć czy dosolić ale co ktoś robi, czy się stara, ma dobre chęci. Wszystko jest do pokonania, tylko nie można się poddawać, a to że kogoś poznaje się jednak całe życie to prawda. Darek mój ma teraz ciężko ze mną, musi znosić nastroje, płacze i zachcianki i też marudzi że jakaś czasem inna jestem ale coś za coś...małe cudo rośnie pod serduchem :D

#125 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 14 maj 2012 - 12:38

Ideał faceta farmerki @nalepka, dobrze mówisz. Nawet przy największej miłości wskazany jest czas dla siebie. Dla dziewczyn ploteczki z psiapsiółkami, łażenie po sklepach itp, a dla facetów np. spotkania z kumplami i piwkiem bez potrzeby tłumaczenia ze szczegółami gdzie się było i co robiło, oczywiście w granicach zaufania.

#126 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 maj 2012 - 14:01

Ideał faceta farmerki Jak to na wszystko znajdzie się dowcip :D : "
Pewna para była świeżo po ślubie - dwa tygodnie temu było wesele. Mąż, jakkolwiek wielce zakochany w małżonce, nabrał ochoty, by spotkać się ze starymi kumplami i poimprezować w ich ukochanym barze. Zaczął się ubierać i mówi do żony:
- Kochanie, wychodzę, ale wrócę niedługo
- A dokąd idziesz, Misiaczku? - zapytała żona
- Idę do baru, Ślicznotko. Mam ochotę na małe piwko.
- Chcesz piwo, mój Ukochany? - żona podeszła do lodówki, otworzyła drzwi i zaprezentowała mu 25 różnych piw z 12 krajów: Niemiec, Anglii, Holandii...
Mąż stanął zaskoczony i jedyne, co zdołał wydusić z siebie to:
- Tak, tak Cukiereczku... ale w barze... no wiesz... te chłodzone kufle...
Nie zdążył skończyć, gdy żona mu przerwała:
- Chcesz do piwa schłodzony kufel? Nie ma problemu - i wyjęła z zamrażarki wielki, oszroniony kufel.
Ale mąż, choć nieco blady już z wrażenia, nie dawał za wygraną:
- No tak Skarbie, ale wiesz, w barach mają takie naprawdę świetne i pyszne przystawki... nie będę długo. Wrócę szybko, obiecuję.
- Masz ochotę na przystawki, Niedźwiadku? - żona otworzyła drzwi do szafki, a tam słone paluszki, orzeszki, chipsy, pieczone skrzydełka, marynowane grzybki i wiele innych smakołyków.
- Ale kochanie... w barze... no wiesz... te męskie gadki, przeklinanie, niewyszukany język...
- Chcesz przekleństw, moje Ciasteczko?
ZATEM PIJ TO KURE...SKIE PIWO Z JEB...EGO ZMROŻONEGO KUFLA I ŻRYJ PIER...ONE PRZYSTAWKI!!! JESTEŚ TERAZ, DO CH..JA ŻONATY I NIGDZIE KU...WA NIE WYJDZIESZ!!! POJĄŁEŚ SKUR...YNU ?!?!?!? "

#127 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 14 maj 2012 - 14:10

Ideał faceta farmerki To dla was ślub= zamknięcie w złotej klatce tak jak w dowcipie jaro? A co jeśli wybranek/wybranka nie będzie chciała ślubu?

#128 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 14 maj 2012 - 17:53

Ideał faceta farmerki

z szacunku, do koleżanek z AF, bo to ich temat, nie bede go zaśmiecał idiotycznymi przepychankami słownymi.. to nie mój poziom... dziękuje, Dobranoc B)

"idiotyczna" była Twoja wwpowiedz o związku na odległość i jedynie tym zaśmiecasz... gdyby była sensowna potrafiłbyś ją solidnie zaargumentować... i fakt nie Twój poziom (za wysoko) :)
i to nie przepychanka a rozmowa ;)

Jak dla mnie zamieszkanie przed ślubem jest czymś dobrym bo wiadomo wtedy już nic nie ugrasz przed drugą osoba, nie udasz kogoś kim nie jesteś! Ale też jakos dla mnie ślub to nie zamknięcie w klatce, czy nawet narzeczeństwo też nie jest niewoleniem drugiej osoby (oczywiscie sa przypadki ze sie tak robi zanm kilka) ale zwykle taki związek się rozpadnie a jeśli nie to jedna osoba musi sie zawsze popdorządkowac i to też będzie takie wegetowanie.

#129 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 14 maj 2012 - 18:13

Ideał faceta farmerki

Ja z Darkiem co prawa nie mieszkaliśmy ze sobą przed ślubem ale dużo czasu spędzaliśmy razem. Nie chodziło o spotykanie na czas, pod krawatem, wymalowanej bo to nie o to chodzi w życiu. Najważniejsze czuć się ze sobą dobrze w codzienności, przy zwykłych czynnościach wówczas też można kogoś lepiej poznać bo czasem nie jest ważne co ktoś filozofuje i potrafi powiedzieć czy dosolić ale co ktoś robi, czy się stara, ma dobre chęci. Wszystko jest do pokonania, tylko nie można się poddawać, a to że kogoś poznaje się jednak całe życie to prawda. Darek mój ma teraz ciężko ze mną, musi znosić nastroje, płacze i zachcianki i też marudzi że jakaś czasem inna jestem ale coś za coś...małe cudo rośnie pod serduchem :D

faktycznie jesteś szczęściarą:) zazdroszczę i gratuluję.

#130 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 14 maj 2012 - 19:51

Ideał faceta farmerki

@nalepka, dobrze mówisz. Nawet przy największej miłości wskazany jest czas dla siebie. Dla dziewczyn ploteczki z psiapsiółkami, łażenie po sklepach itp, a dla facetów np. spotkania z kumplami i piwkiem bez potrzeby tłumaczenia ze szczegółami gdzie się było i co robiło, oczywiście w granicach zaufania.

Psiapsiółki? A co to?

Ja tam wole towarzystwo kolegów i jazde na motocyklu. Jak np. wczoraj przejechałam z kolegą jako pasażer ponad 200 km. Było zimno, zanosiło się na deszcz. Ale jechałam z grupą z która dobrze się czuje i w niej było tylko kilka dziewczyn tak to same chłopy. Mężczyzna mówi prosto i na temat z kobietami nie raz wspólnego tematu nie mogę znaleźć. Może jestem oryginalna, ale dobrze mi z tym :P

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 15 maj 2012 - 08:03

Ideał faceta farmerki Psiapsiółki to koleżanki droga @martino. Zgadzam się z tobą, z facetem łatwiej się dogadać są bardziej konkretni, rzeczowi. Kobiety zaraz szukają tej "prawdziwszej prawdy" :) Pracowałam z mężczyznami i dobrze się z nimi czułam, zawsze można było pogadać na różne tematy. Od motocykla po stokroć wolę ciągnik :)

#132 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 15 maj 2012 - 08:21

Ideał faceta farmerki To nie wiesz co dobre :) Jak jadę za kierownicą to jest świetnie, bycie pasażerem w moim przypadku jest groźne :) Nie to że się zle ze mną jedzie, tylko jazda mnie tak odpręża ze zasypiam z tyłu, nie ważne czy to turystyk czy ścigacz :)

#133 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 maj 2012 - 10:42

Ideał faceta farmerki Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz, jaką można robić w ubraniu ;) ;) ;) ;)
Wiem to sam ale niestety moja FZR musi czekać w garażu na lepsze czasy :mellow:
A co do reszty to i zarówno przed jak i po ślubie trzeba mieć czas dla siebie, a przede wszystkim trzeba mieć "zrozumienie" dla drugiej połówki

#134 Share smieszka111

smieszka111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:kulinaria, zioła, rośliny doniczkowe

Napisany 15 maj 2012 - 14:49

Ideał faceta farmerki Martina piszesz, że nie możesz znaleźć tematu z kobietami, po prostu powinnaś znaleźć sobie takie koleżanki, które interesują się tym samym co TY, bo takie relacje nie są w pełni poprawne skupiania się na płci przeciwnej, chyba, ze robisz to nie tylko w celu hobby...;)

#135 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 15 maj 2012 - 15:31

Ideał faceta farmerki Ależ martino, ja bardzo dobrze wiem co dla mnie jest dobre :) po prostu motocykle do mnie nie przemawiają, że tak się wyrażę. Zaliczyłam kiedyś dwie wykładki i wyleczyłam się z sympatii do dwóch kółek definitywnie. Teraz się ich boję, choć ty jako wielbicielka motocykli pewnie mnie kompletnie nie rozumiesz ;) nic nie poradzę, tak mi zostało.

#136 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 15 maj 2012 - 18:31

Ideał faceta farmerki ja niestety nigdy nie miałam okazji poprowadzić cos szybszego niż skuter. a skuter jaki jest każdy widzi... nie mniej jednak wrażenie na mnie robią szybkie motocykle,a tym bardziej kobiety kierujące nimi

#137 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 15 maj 2012 - 20:12

Ideał faceta farmerki Tak jak napisałaś nie przekonasz mnie :) Ale mi naprawde trudno znaleźć dziewczyny z podobnymi zamiłowaniami. Dużo więcej jest chłopaków z którymi lubie rozmawiać :)

#138 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 15 maj 2012 - 20:19

Ideał faceta farmerki Ja codziennie zamykałem licznik w swoim motocyklu.
To były czasy- niestety Romet (komarek) się rozleciał.

#139 Share smieszka111

smieszka111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:kulinaria, zioła, rośliny doniczkowe

Napisany 15 maj 2012 - 22:01

Ideał faceta farmerki Martina a tuningujesz sprzęt, jakiś karbon itd?

Edytowany przez smieszka111, 15 maj 2012 - 22:02.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 15 maj 2012 - 23:06

Ideał faceta farmerki o widze ze tu sa konkretnie dziewczyny :) co znaja sie na rzeczy. Motory , traktory, tuning :D a swoja droga jazda c 330 bez kabiny to jest to :D
p.s. Szkoda ze tak malo jest takich dziewczyn ;/

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96