Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#1081 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 26 grudzień 2013 - 12:00

Ideał faceta farmerki używasz słów których nie rozumiesz... jak to mówią "....................... ustępuje " ;)
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 13:11
  •  

#1082 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 grudzień 2013 - 12:24

Ideał faceta farmerki Ja raczej proponuje się Wam pogodzić dobrowolnie, bo z moją pomocą też się pogodzicie, ale to już nie będzie to samo. :P

#1083 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1300 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 26 grudzień 2013 - 23:02

Ideał faceta farmerki hehehe ja porponuje pol litraa albo nawet ze 3 i zaraz bedzie zgodaa :D

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#1084 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 10:34

Ideał faceta farmerki

używasz słów których nie rozumiesz... jak to mówią "....................... ustępuje " ;)

Już pomijając że to słowo ze slangu, negatywne, to słowo "lachon" oznacza dziewczynę:

pustą, głupią i puszczalską.
Typowy ubiór to: miniówa, różowa lub biała koszulka, białe kozaczki itp.

Lachon – kobieta, w której brązowych (tudzież z błękitnymi soczewkami) oczach zasłanianych przez blond tlenione włosy widać wyraźny głód rozumu. Ubiera się najczęściej w króciutkie spódniczki, różowe, mocno wydekoltowane bluzki oraz buty szpilki. Niekiedy są to kozaczki, nierzadko w kolorze białym. Jej paszczka nie domyka się nawet na chwilę, ponieważ mieli gumę miętową (uważa, iż ustrzeże ją to przed zajściem w ciążę i przyciągnie zahipnotyzowanych urodą takiegoż lachona żelusiów). (....)
Lachony służą do wyrywania oraz współżycia seksualnego.

Także mój Żelusiu okazało się kto zna a kto nie zna słów których używa -_-
Także widać kto jest..... -_-

Edytowany przez WodnyElf, 27 grudzień 2013 - 10:36.

#1085 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 16:15

Ideał faceta farmerki wybacz nie używam żelu ;) dziwne to nie było skierowane do Ciebie a ciągle sie czepiasz .. fakt nie sprawdziłem co to znaczy i przeprosiłem masz jakieś kompleksy czy coś

u mnie tez na jednym polu są takie gniazda .. raz dostało łuske od cebuli i sie poprawiło .. potem gnojówka i taz sie poprawiło .. teraz pryskałem na jesien mikoroelementami i widać różnice jest bladsze ale juz nie aż tak

#1086 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 18:26

Ideał faceta farmerki dobra, Panowie jak to jest z wami? Podobno mówi się, że "nie liczy się wygląd, ale charakter". Więc jak to z wami jest w doborze partnerki, dziewczyny chociaż na kilka spotkań bądź przyszłej żony?

Edytowany przez Ate, 27 grudzień 2013 - 18:27.

#1087 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 27 grudzień 2013 - 18:39

Ideał faceta farmerki

"nie liczy się wygląd, ale charakter"

W moim przypadku zdecydowanie liczy się zarówno charakter jak i wygląd, zresztą większość facetów ma taki tok myślenia, oczywiście jest też grono dla których liczy się tylko wygląd, ale CI raczej zaliczają twarde lądowanie :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#1088 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 19:17

Ideał faceta farmerki bo co rozmawiam z jakimkolwiek facetem to zawsze powie że "liczy się charakter". No przecież faceci to wzrokowcy nie? Jak wam się dziewczyna nie spodoba, to chyba nie zagadacie?

#1089 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 19:27

Ideał faceta farmerki Tak tylko ilu facetów tyle gustów ,tak więc jeden podejdzie do tej a drugi do tej dziewczyny i każda z nich dla niego będzie atrakcyjna.

#1090 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 27 grudzień 2013 - 19:56

Ideał faceta farmerki

bo co rozmawiam z jakimkolwiek facetem to zawsze powie że "liczy się charakter". No przecież faceci to wzrokowcy nie? Jak wam się dziewczyna nie spodoba, to chyba nie zagadacie?

Tak faceci to wzrokowcy a kobiety tym bardziej :)
Jak mi się dziewczyna nie spodoba to jej nie będę podrywał ale na pewno znajdzie się taki któremu się spodoba bo ilu ludzi tyle gustów.
Jak to mówią "Każda potwora znajdzie swego amatora" tyczy to się kobiet jak i mężczyzn, sam na starość zostanie tylko ten któremu z własnej winy nie uda się stworzyć związku.

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1091 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 20:01

Ideał faceta farmerki zgadzam się z @Tomasz78, ale od siebie dodam jeszcze jedną ważną cechę, uwielbiam kobiety z którymi da się porozmawiać na różne tematy, to świadczy o inteligencji, oczytaniu i zainteresowaniach partnerki
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#1092 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 20:58

Ideał faceta farmerki Kolega ma racje:) Kiedyś na pewnym koncercie miałem okazje poznac pewną dziewczynę, ładna była, to fakt, ale co z tego jak po trzech zdaniach miałem już jej dość .... normalnie nie dało się porozmawiać .... ale taka sytuacja zdarzyła mi się tylko kilka razy w życiu, z reguły spotykam normalne dziewczyny:) .... a i tak dalej jestem sam:D

#1093 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:04

Ideał faceta farmerki Fakt, faceci to wzrokowcy, patrzą najpierw na "maskę" ale moment i zaglądają pod maskę i jak tam jest "pusto", to nie kupią takiego "autka". :P

#1094 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:33

Ideał faceta farmerki Prawda jest też taka ,że są mężczyźni się boja inteligentnych kobiet i zdecydowanie wolą te co tylko wyglądają . Także,jedni kupują na połysk inni wolą moc :rolleyes: :D A sukces jest jak jest połysk i moc ...interes życia ;) :rolleyes: :D

#1095 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:42

Ideał faceta farmerki Fakt, są tacy też, ale prawda jest też taka, że ani jedno ani drugie nie powinno wychodzić przed orkiestrę z tą swoją inteligencją - ja to coś, a ty to śmieć.

#1096 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 22:42

Ideał faceta farmerki Meg zgodzę się z Tobą ,ale czyż nie jest zgrany duet jak on ma moc a ona błyszczy? Tylko wtedy nie ma mowy o sukcesie niestety,tylko wtedy gdy oboje są inteligentni osiągają wybrane cele w życiu ,a jeśli są do tego jeszcze piękni to na pewno to im ułatwia start.

#1097 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 23:35

Ideał faceta farmerki wszystko jest piekne w teorii takie to łatwe sie wydaje ale niestety wiemy jak to jest ... kiedy liczyło by sie tylko wnetrze nie było by podziału na gusta .. ten lubi blondynki ten brunetki a ja kolorowe ... wszystko sie łączy a kiedy sie kocha i tak partnerka jest piękna ;p

#1098 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 13:42

Ideał faceta farmerki

Prawda jest też taka ,że są mężczyźni się boja inteligentnych kobiet i zdecydowanie wolą te co tylko wyglądają .

A ja sądzę, że inteligenty facet będzie szukał właśnie inteligentnej kobiety. Te co tylko wyglądają, pożądają faceci którzy mają siano w głowie.

#1099 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2013 - 13:49

Ideał faceta farmerki A ja Ci powiem że jak już zaczynają kalkulować, stawiać jakieś kryteria, wymagania, to zazwyczaj lądują z ręka w nocniku, to musi być to coś, czasem ładne oczy, czasem jakiś gest i już świata poza tą osobą nie widzisz, a nie tam jakieś kalkulacje, jedna inteligentna, druga mniej, gruba, chuda, ale musi być jakieś przyciąganie i wspólny język, zrozumienie się nawet wzrokiem. Reszta jest nic nie warta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1100 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 14:29

Ideał faceta farmerki Widzisz Mat, są tacy którym podobają się puste tlenione niunie z dyskotek w białych kozaczkach, a są tacy poukładani i mądrzy jak Ty. I są niunie, które na słowo "głupia" albo "lachon" dostają spazmów rozkoszy a są takie które jednak się cenią i je to nie rusza. I są tacy co to rozumieją a są tacy co tego nie zrozumieją. Podobnie jak są tacy którzy nazwanie głupią potraktują jako przeprosiny a są tacy którzy tak nie uważają bo mają jednak trochę więcej rozumu . Także jest wszelaka różnorodność <_<

Edytowany przez WodnyElf, 28 grudzień 2013 - 15:07.