Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Desperado    4111

W tartaku go nakryli za kupą desek jak pisze na forum zamiast robić i teraz odrabia po godzinach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Zacznij czytać książki poszerzysz słownictwo , czytaj różne ciekawostki oglądaj filmy ma YT o nauce. Znajdź zainteresowanie . Tematy same przyjdą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a czy ten Ippon, to nie jest wysłannik Łorawioka?

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4111
9 minut temu, cinek1808 napisał:

Zacznij czytać książki poszerzysz słownictwo , czytaj różne ciekawostki oglądaj filmy ma YT o nauce. Znajdź zainteresowanie . Tematy same przyjdą 

No jak? w końcu student, to powinien być oczytany i oświecony.      :P A filmy też pewnie ogląda ale o tematyce erotycznej.    xD

4 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

a czy ten Ippon, to nie jest wysłannik Łorawioka?

Wcale bym się nie zdziwił jakby łorawiok palił pawiana na tym koncie.  W końcu się kolegujecie, powinieneś wiedzieć.   :P

Edytowano przez Desperado
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Desperado napisał:

W końcu się kolegujecie, powinieneś wiedzieć.

no aż tak blisko nie jesteśmy...

ide se , bo uszczypliwy żeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2994
17 minut temu, Pafnucy12 napisał:

a czy ten Ippon, to nie jest wysłannik Łorawioka?

pamiętasz lebera to był łorowiok ...gdy o tym napisałem natychmiast skasowal konto ...

To psychol 🤭

mogą się podmieniać kontami bo tak robili już ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie mam pamięci do tylu jego nicków..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

aaaa, kojarzę...

no i ta postać tak samo bezsensowna.. wydaje mi się że to znowu jego zabawa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4111
8 minut temu, Bogdan_ja napisał:

pamiętasz lebera to był łorowiok ...gdy o tym napisałem natychmiast skasowal konto ...

To psychol 🤭

mogą się podmieniać kontami bo tak robili już ..

To jeżeli łorawiok był leberem, to ten ippon czy pompon też jest łorawiokiem, ten sam styl pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2994

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Był na 100% ...

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2994

On tu tyle postaci udawał że nikt tego nie ogarnie ...I nadal to robi bo to jego jedyne zajęcie ...

tylko nic nie zdziałał i nie zdziała 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1746
1 godzinę temu, ippon napisał:

a w zasadzie to nie mam żadnego

wzrokowego też nie ? na tyłek, cycki , czy w oczy nie patrzysz?

 

14 minut temu, Desperado napisał:

, to ten ippon czy pompon

tampon

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosferatu13    56

Pafnuś ty ich nie słuchaj. To są złe duchy diabły wcielone, co majtają tymi swoimi czorcimi ogonami i zioną ogniem nienawiści, bo nie mogą zdzierżyć naszej przyjaźni. Ale jest na nich sposób - dużo wody święconej😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, ippon napisał:

Witam. Chciałem się was zapytać czy znacie kogoś albo jesteście takimi osobami co po prostu nie potrafią rozmawiać z ludźmi. Ostatnio byłem na weselu i w zasadzie nikt do mnie się nie odezwał chyba zauważyli że jestem nudziarz. Nawet jak ktoś zagada do mnie na jakiś dziwny temat to nie potrafię odpowiedzieć. Jedynie ze swoim rodzeństwem potrafię rozmawiać.

Twoje wypowiedzi są podobne do @paprykarz123456789 i zastanawiam się czy to nie jedna osoba ma 2 konta, ale  może i nie, bo ty to tylko o jednym a paprykarz to i o kupnie ciągnika i  o gospodarstwie jeszcze. 

11 godzin temu, ippon napisał:

Słuchajcie nie mam za dużego kontaktu z kobietami a w zasadzie to nie mam żadnego. Jednak widzę że nie umiem zachować takiej tajemniczości w rozmowie lubię się pytać tak z góry bezpośrednio. I widzę że ludzie tego nie lubią.

To raczej jesteś stworzony na starego kawalera a ile wogule ty masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

ippon to na pewno nie orawiok-to drewnopoulos czy jakos tak, zreszta juz tyle mial kont ze sie gubie, zawse pisz eo chorobach i wielkich planach na koparke🤣

11 godzin temu, ippon napisał:

Słuchajcie nie mam za dużego kontaktu z kobietami a w zasadzie to nie mam żadnego. Jednak widzę że nie umiem zachować takiej tajemniczości w rozmowie lubię się pytać tak z góry bezpośrednio. I widzę że ludzie tego nie lubią.

jesli 100 kobiet zapytasz wprost czy chca sie pieprzyc na pewno jedna sie znajdzie ktora bedzie chciala 🤣

robili kiedys takie badania-niewiem czy prawdziwe ale to po internetach krazy

10 godzin temu, Pafnucy12 napisał:

a czy ten Ippon, to nie jest wysłannik Łorawioka?

to drugi najlepszy jego kolega. procz ciebie oczywiscie .

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
27 minut temu, jacus napisał:

jesli 100 kobiet zapytasz wprost czy chca sie pieprzyc na pewno jedna sie znajdzie ktora bedzie chciala 🤣

A ile po gębie nachwyta to jego🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj