Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość   
Gość

Mogę ci nawet fakturę wystawić...🤣to dasz jej- niech zrobi przelew ze swoich😅... głupollll😛😛😛😛 

A jakie to te ,,bajery"?.. Więcej danych poproszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Eeenooo..to pozdrawiam..grunt, to poczucie humoru😂😌😜😜😜😜

Oj Arturo...

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

dzisiaj jej się poczucie humoru skończyło , jak się dowiedziała,że z wycieczki wraca stopem🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Guziki na tyłku?... może nawet nie chcę tego zrozumieć🤣 No dobra czyli jest remis😄😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

te takie metalowe nity przy jeansach , na zakończeniu kieszonek. Takie małe gówno co siedzenie rysuje:/

Ale komedia była pierwsza klasa🤣

Jak się obraziła ,że wraca stopem . To zapytałem

-założyłaś majtki?

-co cię to obchodzi

-ściągaj te spodnie , powyrywamy guziki i jedziemy

Będzie co wnukom opowiadać🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zobaczymy co powiesz jak się okaże że będą pięcioraczki😅😄😂😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

i wszystkie czarne🤣 chyba by mnie to przerosło, ale z drugiej strony 2,5koła co miesiąc do tego alimenty od 5murzynów🤔

ale nie, musimy ustalić jakieś zasady. Jak bedzie zdradzać to nie z murzynem, bo to wcześniej czy później sie wyda🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wypisz jej te zasady w podpunktach i przywieś na lodówkę😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

najlepiej biało na białym,żeby aluzji się nie doszukała🤣

dobra żarty żartami, a mnie jutro pogryzie🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I bardzo dobrze😛 może wreszcie trafiła kosa na kamień😂 

Fajnie :) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ippon    46

Witam. Chciałem się was zapytać czy znacie kogoś albo jesteście takimi osobami co po prostu nie potrafią rozmawiać z ludźmi. Ostatnio byłem na weselu i w zasadzie nikt do mnie się nie odezwał chyba zauważyli że jestem nudziarz. Nawet jak ktoś zagada do mnie na jakiś dziwny temat to nie potrafię odpowiedzieć. Jedynie ze swoim rodzeństwem potrafię rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

tylko rozmawiaj i nic wiecej -kazirodztwo jest zle. 

  • Haha 2

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
53 minuty temu, ippon napisał:

Witam. Chciałem się was zapytać czy znacie kogoś albo jesteście takimi osobami co po prostu nie potrafią rozmawiać z ludźmi. Ostatnio byłem na weselu i w zasadzie nikt do mnie się nie odezwał chyba zauważyli że jestem nudziarz. Nawet jak ktoś zagada do mnie na jakiś dziwny temat to nie potrafię odpowiedzieć. Jedynie ze swoim rodzeństwem potrafię rozmawiać.

Więcej %%%% a język 👅 sam się rozwiąże. 😁😉😂🤣🤭

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4124
58 minut temu, ippon napisał:

Witam. Chciałem się was zapytać czy znacie kogoś albo jesteście takimi osobami co po prostu nie potrafią rozmawiać z ludźmi. Ostatnio byłem na weselu i w zasadzie nikt do mnie się nie odezwał chyba zauważyli że jestem nudziarz. Nawet jak ktoś zagada do mnie na jakiś dziwny temat to nie potrafię odpowiedzieć. Jedynie ze swoim rodzeństwem potrafię rozmawiać.

Zacznij o polityce, to nie dosyć że porozmawiasz, to jeszcze się ostro pokłócisz   xD tylko jedna zasada, jak ktoś jest za tą partią, to ty musisz być naprzeciw.    :P

3 minuty temu, PRIMO napisał:

Więcej %%%% a język 👅 sam się rozwiąże. 😁😉😂🤣🤭

O to to to, ja zaraz po pierwszym integruje się z całym towarzystwem, żona mnie  zawsze napieprza gdzie ty łazisz, znasz chociaż ich ojców.    xD,

Edytowano przez Desperado
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ippon    46

Słuchajcie nie mam za dużego kontaktu z kobietami a w zasadzie to nie mam żadnego. Jednak widzę że nie umiem zachować takiej tajemniczości w rozmowie lubię się pytać tak z góry bezpośrednio. I widzę że ludzie tego nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

kobiety lubią tajemniczych facetów, także coś tam o sobie mówić ale nie wszystko od razu , musisz tak prowadzić rozmowę zeby ją zaciekawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4124
14 minut temu, ippon napisał:

Słuchajcie nie mam za dużego kontaktu z kobietami a w zasadzie to nie mam żadnego. Jednak widzę że nie umiem zachować takiej tajemniczości w rozmowie lubię się pytać tak z góry bezpośrednio. I widzę że ludzie tego nie lubią.

Nie pytaj przynajmniej o wiek i czy ma  jeszcze cnotę   :P bo wpadają w szał.    xD  

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj