Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#961 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 14:31

Ideał faceta farmerki Jeśli chodzi o mnie i o mój wpis to chodziło mi właśnie o to, żeby gospodarstwo było dobrze prosperujące, zmechanizowane itp. A nie o to, że nie miała bym na kosmetyczkę czy spa - bo to mi nie potrzebne. Nie jestem z typu kobiet które muszą mieć co roczne 2tygodniowe wakacje, świetną kuchnię i nowoczesny samochód. Może jestem jakaś inna, ale zamiast wakacji wybrałabym żniwa i sianokosy, zamiast nowoczesnej kuchni - miejsce w którym mogłabym gotować dla zgłodniałej rodziny i zamiast nowoczesnego samochodu - normalne autko w którym nawet silnik od bizona sie przewiezie ;)

Edytowany przez Ate, 13 listopad 2013 - 14:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 08:11
  •  

#962 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 15:27

Ideał faceta farmerki Ate tak piszesz ,że człowiek zastanawia się czy ty aby istniejesz naprawde czy tylko na tym portalu . To poezja dla uszu faceta ten wpis ;)

#963 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła i koni, weterynaria, rolnictwo.

Napisany 13 listopad 2013 - 15:34

Ideał faceta farmerki @Ate tak trzymaj :Psama nie jesteś (już myslałam że ze mna jest cos nie tak ;))

wiecie, ja to czasami czuje się samotna na wsi, nie mam do kogo gęby otworzyć, bo niby o czym mam gadać z tymi "żonami farmerów"???
Mam iśc na kawkę i zbierać ploty z całej wsi, "bo ten to, a tego widzieli tam... ?" Nie mam ochoty gadac o farbach do włosów, bo jeszcze siwa nie jestem, moze o dzieciach, ale jak słyszę wypowiedź tego typu "ACh!!! mój biedny Antoś Kubuś czy Karolinka, nie ma jeszcze tableta, bo co on nie ma! laptopa, komórkę, nawet zakupy mi robi na allegro, i ma dopiero 7 lat!!" - to mi się wymiotować chce delikatnie mówiąc. Autentycznie miałam taką rozmowę dość niedawno.

@wlkpmder takie dziewczyny jak @Ate istnieja naprawdę, tylko niektórzy są tak przyzwyczajeni do tego stereotypu kobiety w roli kury domowej albo paniusi że nie są w stanie takich kobiet zauważyć.
Pozdrawiam Firefox.

#964 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 15:42

Ideał faceta farmerki Firefox.
Wiem że takie kobiety istnieją tylko jak na razie nie miałem tego szczęścia by na taką trafić .;)

#965 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 15:54

Ideał faceta farmerki wlkp "zastanawia się czy ty aby istniejesz naprawde"

zawsze możesz sprawdzić i uszczypnąć Ate :) choć mam nadzieję że nik nie jest nawiązaniem do mitologii greckiej inaczej musisz uważać :P

#966 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 15:57

Ideał faceta farmerki

Firefox.
Wiem że takie kobiety istnieją tylko jak na razie nie miałem tego szczęścia by na taką trafić . ;)

na pewno już gdzieś taką spotkałeś :P one nie błyszczą się ani też nie wyróżniają z tłumu.

#967 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 13 listopad 2013 - 15:57

Ideał faceta farmerki kolego Wlkpmder, to może czas na chwilę refleksji nad sobą? Poczytaj co dziewczyny piszą, czego nie lubią u facetów, zrób na tym przykładzie swój rachunek sumienia, mocne postanowienie poprawy i wdróż to w życie...
Jak czytam takie fora, to widzę, że przemyślenia jednej i drugiej strony nadają się do mediacji. Faceci nie potrafiący znaleźć kobiety życia, kobiety nie potrafiące znaleźć swoich mężczyzn - jedni i drudzy się żalą, a tak naprawdę... zrobił ktoś pierwszy krok? - Heidi jest zwolniona z tej odpowiedzi, a na jej doświadczeniu niech się uczą młodzi chłopacy na temat "co robić, by nie stracić dziewczyny"

#968 Share DAMIANT25

DAMIANT25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 16:21

Ideał faceta farmerki O taką jak Ate chciałbym mieć żonę.

#969 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 16:28

Ideał faceta farmerki 'wdaniel' mi nie trzeba mówić o pierwszym kroku po prostu działam nie żale sie tu jak ciezko jest odszukac fajną kobiete wystarczy sie rozejrzeć w okolicy mnustwo fajnych wolnych kobiet :) Heidi jesli chodzi o uszczypnięcie to jak najbardziej polecam sie :) PS.Ładne zdjęcie :)

#970 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 18:12

Ideał faceta farmerki

Ate tak piszesz ,że człowiek zastanawia się czy ty aby istniejesz naprawde czy tylko na tym portalu . To poezja dla uszu faceta ten wpis ;)

Istnieję ;) Mam ojca rolnika i brata rolnika więc można im dziękować ;)

@wlkpmder takie dziewczyny jak @Ate istnieja naprawdę, tylko niektórzy są tak przyzwyczajeni do tego stereotypu kobiety w roli kury domowej albo paniusi że nie są w stanie takich kobiet zauważyć.
Pozdrawiam Firefox.

Prawie kążdy facet patrzy przez pryzmat: ładna, zadbana - pewnie ma faceta, albo jest paniusią. Ale za to na zwyczaje kobiety nie zwrócą uwagi.

choć mam nadzieję że nik nie jest nawiązaniem do mitologii greckiej inaczej musisz uważać :P

troszkę jest ;)

O taką jak Ate chciałbym mieć żonę.

Dziękuję bardzo :)

Edytowany przez Ate, 13 listopad 2013 - 18:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#971 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 18:25

Ideał faceta farmerki Mylisz sie mnie tylko interesują te "zwyczajne" kobiety, nie szukam księzniczki a współtowarzyszki życia

#972 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 18:28

Ideał faceta farmerki Nie neguję Twojej wypowiedzi, tylko mówię jak faceci "często" oceniają kobiety.

#973 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 18:32

Ideał faceta farmerki A kobiety nie oceniają męszczyzn ?

Kobiety jak i męszczyźni są wzrokowcami nie oszukujmy się ale to pierwsze wrażenie ma znaczenie

#974 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 18:40

Ideał faceta farmerki ale u kobiety facet zyskuje charakterem, a u faceta jak laska brzydka to od razu nie ma szans

#975 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 18:52

Ideał faceta farmerki nie ma szans u faceta, który tylko sugeruje się wyglądem - ale kochana kto chciałby być z tak płytkim facetem ? chyba żadnej kobiecie na miłości takiego faceta nie zależy :)

#976 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 18:55

Ideał faceta farmerki @ATE a jak panna sliczna jak............... to sie wypisuje na forum zeby inni zobaczyli jaka sie panne wyrwalo.

Normalnie od kilku dni mi tak cisnienie wskoczylo ze musze na melisie jechac :D

Zawsze u mnie sie liczylo zaufanie i szacunek do drugiej osoby (wliczajac jego prace jaka wykonuje)

Edytowany przez banan575, 13 listopad 2013 - 18:59.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#977 Share grabarz

grabarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 13 listopad 2013 - 19:00

Ideał faceta farmerki Witam. Prędzej czy później każdy trafi na "Swoją" połówkę, nie ma co na siłę szukać. Ja swoją znalazłem w knajpie przy piwie i tak się zaczęło, a teraz nawet nie boi się kurzu. Zawsze nie może doczekać się żniw bo na Jej traktor nie ma nikt wstępu.

#978 Share 7891Firefox

7891Firefox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:12

Ideał faceta farmerki ja poznałam swojego faceta jak jechał słomę zwijać :D to było już z 8lat temu. Piękne lato było ehhhh

#979 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:17

Ideał faceta farmerki

nie ma szans u faceta, który tylko sugeruje się wyglądem - ale kochana kto chciałby być z tak płytkim facetem ? chyba żadnej kobiecie na miłości takiego faceta nie zależy :)

faceci to wzrokowcy. Ile razy spotkałaś sie z przystojnym mężczyzną który był z niepiękną kobietą? Rzadko można spotkać taki widok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#980 Share grabarz

grabarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 13 listopad 2013 - 19:20

Ideał faceta farmerki Mam pytanie do Ciebie "Firefox" czy na początku waszej znajomości marudziłaś swojemu facetowi jak długo pracował i nie miał wolnego czasu aby poświęcić tylko go Tobie?