Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#941 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 20 wrzesień 2013 - 10:43

Ideał faceta farmerki Ważne, by nie był moherowy, bo zboczy z toru...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 16:08
  •  

#942 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 20 wrzesień 2013 - 12:56

Ideał faceta farmerki Uwaga kandydaci na farmerów/farmerki, proszę luknąć na stronę http://samczeruno.pl nim pochopnie wybierzecie swoje szczęście.
Jak najmniej Ryśków z Klanu! :)
Pozdrawiam serdecznie.
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#943 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 01 listopad 2013 - 17:57

Ideał faceta farmerki normalny facet :)

#944 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 13:28

Ideał faceta farmerki Widocznie kolega pozazdrościł mu Grażynki

#945 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2118 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 09 listopad 2013 - 11:53

Ideał faceta farmerki

normalny facet :)

zapomniałaś dodać iiiii przystojny :P
fajnie jak bogaty :lol:

#946 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 12:33

Ideał faceta farmerki co tam po wyglądzie jak będzie kompletnym burakiem robiącym błędy ortograficzne w najprostszych słowach i gadał by tylko o "krowach". I co tam po bogactwie, skoro każde zarobione pieniądze idą dalej w rozwijanie gospodarstwa :)

#947 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 15:32

Ideał faceta farmerki dziewczyno gratuluje odwagi cos takiego napisac-oby cie tu zaraz nie zlinczowali za taka wypowiedz.na mnie to juz rozne rzeczy pisali za publikowanie tutaj podobnych pogladow.

#948 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 listopad 2013 - 18:18

Ideał faceta farmerki

co tam po wyglądzie jak będzie kompletnym burakiem robiącym błędy ortograficzne w najprostszych słowach i gadał by tylko o "krowach".

Popieram Koleżankę, dodał bym - o krowach albo o polach kukurydzy. :P

#949 Share adam43

adam43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 20:27

Ideał faceta farmerki Koleżanka penie z niejednym rolnikiem juz rozmawiała skoro tak twierdzi

#950 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 22:53

Ideał faceta farmerki Dokładnie ;) tylko raz w życiu spotkalam sie z rolnikiem (chlopak lat 19naście) który rozmawial o kremach do twarzy itp. Był straszną "pindzią".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#951 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 listopad 2013 - 23:00

Ideał faceta farmerki A może to była "lala." :P :lol:

#952 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 08:39

Ideał faceta farmerki Powiem,że wyglądał jak normalny facet - ale jak się podeszło bliżej to już było widać że jest coś nie tak. ;)

#953 Share Marcincho

Marcincho

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 16:53

Ideał faceta farmerki

i gadał by tylko o "krowach"

z dwojga złego lepiej żeby interesował się "krowami" niż bykami ^^

#954 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:34

Ideał faceta farmerki A jakby gadał o ziemniakach to byłby obojniakiem - i też źle ;)

#955 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 11:49

Ideał faceta farmerki Z tym:

co tam po wyglądzie jak będzie kompletnym burakiem robiącym błędy ortograficzne w najprostszych słowach i gadał by tylko o "krowach".

to się zgodzę, ale z tym:

co tam po bogactwie, skoro każde zarobione pieniądze idą dalej w rozwijanie gospodarstwa :)

to już mniej. otóż rozwój jest potrzebny, bo kto się rozwija ten myśli przyszłościowo, a nie stoi w miejscu, a w dzisiejszych czasach stanie w miejscu oznacza byciem z tyłu.

#956 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 12:14

Ideał faceta farmerki wdaniel nie rozumiem z czym się nie zgadzasz - ate napisała że cóż jej po bogactwie partnera skoro wszystkie dochody są inwestowane. Ona tego nie neguje, że są to źle ulokowane pieniądze tylko zaznacza, że jakoś specjalnie w luksusach nie będzie się pławić nawet jeśli znajdzie bogatego rolnika.

#957 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 12:25

Ideał faceta farmerki - ja to odebrałem jako na "nie dla rolników", bo są to "fanatycy, których interesuje tylko gospodarstwo i jego rozwój". Ale ty to odebrałaś w inny sposób i rzuciłaś inne światło na ten cytat. Być może masz i rację, ale chciałbym też posłuchać autora wypowiedzi. Po to jest forum, by można było się wypowiedzieć i wyrazić swoje zdanie, z którym nie każdy musi się zgodzić. Ja przedstawiłem mój punkt widzenia, że skoro rolnik inwestuje, to znaczy, że patrzy w przyszłość, a nie cofa się w rozwoju.
Co do majątku, który jest, ale go nie ma, a raczej nie czujemy tego - starczy przeliczyć sobie ilość posiadanej ziemi x stawka za hektar w danym rejonie. Ale proponuję zaparzyć sobie dzban melisy, bo szklanka raczej może dla niektórych nie starczyć...

#958 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 12:58

Ideał faceta farmerki a myślisz, że dla niefanatycznych rolników, którzy nie inwestują w gosp. tylko trwonią pieniądze na jakieś zaspakajanie swoich lub partnerki kaprysów byłoby miejsce w tym temacie? Nie doszukuj się niczego złego w tym co ETA napisała to jest bardzo proste i oczywiste.

Ładnie to ująłeś jest ale go nie ma :D no właśnie inaczej będzie odbierała bogactwo kobieta a inaczej mężczyzna. Bo dla faceta dobrze zmechanizowane, nowocześnie funkcjonujące gosp. to wymiar osiągnięcia sukcesu i czuje się spełniony. Natomiast taka baba przyjdzie do niego i powie "i co mi z tego i co ja z tego mam" :D Oczywiście może jej postawić dom i wszystkie nowoczesne sprzęty do kuchni ale wątpię żeby na dłuższa metę to doceniała, zazwyczaj kobiety są mało usatysfakcjonowane: bo ona by chciała częściej na wakacje, kosmetyczki, fryzjerki, piękne stroje, SPA, piękny samochód którym mogłaby jeździć wszędzie itp A taka co ma to chciałaby też czegoś innego np innego stylu życia nie pogoni za kasą a rutynę, spokój, dom z kochającą rodziną i takie tam błędne koło :P

#959 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 13:19

Ideał faceta farmerki A ja bym chciała książki, duuuuuużo książek <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#960 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 13:41

Ideał faceta farmerki

a myślisz, że dla niefanatycznych rolników, którzy nie inwestują w gosp. tylko trwonią pieniądze na jakieś zaspakajanie swoich lub partnerki kaprysów byłoby miejsce w tym temacie? Nie doszukuj się niczego złego w tym co ETA napisała to jest bardzo proste i oczywiste.

I widzisz - znowu ukazała się różnica myślenia faceta i kobiety, że kobieta patrzy bardziej na zasadzie "domyśl się", a facet konkrety. Ty to teraz tak rozpisałaś, że Mendelejew nawet w swojej tablicy tak pięknie pierwiastków nie uporządkował.

inaczej będzie odbierała bogactwo kobieta a inaczej mężczyzna.(...) zazwyczaj kobiety są mało usatysfakcjonowane: bo ona by chciała częściej na wakacje, kosmetyczki, fryzjerki, piękne stroje, SPA, piękny samochód którym mogłaby jeździć wszędzie itp A taka co ma to chciałaby też czegoś innego np innego stylu życia nie pogoni za kasą a rutynę, spokój, dom z kochającą rodziną i takie tam błędne koło :P

Masz rację - moja żona, jak rozglądałem się za kupnem kombajnu do zboża miała kategorie: z kabiną jest fajny, bez kabiny - złom :D Mnie nie tyle kabina interesowała, co stan techniczny i parametry, co dla niej to byłą czarna magia. Co do satysfakcji kobiety - nie potrzebuję takiej, która będzie bała się umyć naczynia, bo zniszczy sobie delikatne rączki, podnieść coś, bo złamie sobie paznokieć, wyjść na podwórze w deszczu, bo rozmaże jej się makijaż, wyjść na pole, bo kurz wejdzie jej w włosy, a wiatr zniszczy fryzurę... Wiem, że napiszesz, że nie o takie coś ci chodziło, ale to tak dla niektórych, którzy myślą, że jak lalkę sobie na gospodarstwo wezmą, to będą szczęśliwi. Prędzej taka doprowadzi do upadku gospodarstwa, lub do rozwodu i młody rolnik będzie musiał sprzedać połowę gospodarstwa, by ją spłacić. A co do kochającej rodziny, spokoju, wspólnych spacerów chociażby w niedzielę, bo w całym tygodniu jest praca - pole, to chyba każdy marzy... Dlatego niedziela jest u mnie zawsze dniem wolnym i poświęcony jest dla rodziny. Co do pogoni za pieniądzem: W Piśmie świętym jest fajnie opisane, jak jeden rolnik gonił, budował spichlerze, jeszcze jeden kawałek ziemi, i jeszcze jeden... a Bóg powiedział: "głupcze! po co ci to wszystko, jak jeszcze tej nocy zapragnę twej duszy!."