Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#901 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 13:56

Ideał faceta farmerki

ale żeby nie było wiadomo kto jest matką to już chyba lekka przesada...

Chyba wychodzę z formy, ale rację Ci przyznać muszę . Mat mi wmawiał tak długo Kozę ,że teraz to już nic mu nie pomoże ... Pakuje walizy i się wynoszę <_< Pabla o schronienie tymczasowe poproszę . Wszak listonosz ,bardziej dorzeczy ,ale co jak w szpitalu leży i mi swojego M1 pewnie nie powierzy . :(

Ach Elfunia, Megan chyba się wszystkiego domyśla, chciałem to rozegrać po cichu, :P

Oj Mat ,jak TY mnie nie doceniasz -_- Cichego rozwodu z Mrgam się spodziewasz ? :lol: To będzie pompa na cały powiat i oczywiście mi wszytko oddasz B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 20:57
  •  

#902 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2013 - 14:04

Ideał faceta farmerki Aj tam Megan, najwięcej tego miałaś te 100 ha.tego piasku pod lasem, ale mi majątek, :lol:Elfunia ma 500 ha. czarnoziemu, ale mniejsza z tym, nie o majątek mi chodziło.

#903 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 17:25

Ideał faceta farmerki A ja chcę wiedzieć gdzie są moje oszczędności?

#904 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 19:07

Ideał faceta farmerki Baziula ,Ty jeszcze tych drobniaków szukasz ? :rolleyes: Detektyw jesteś w dechę ,ale mam z Ciebie uciechę :lol: Ty weź nie szukaj ,to pewnie się znajdą ,jak oczywiście są rzeczą namacalną ,a niewirtualną :lol:

Mat ,jaki Ty niekumaty ,wszak nie chodzi tylko o moje piachy ^^ '' Wszystko oddasz '' ,to znaczy zostaniesz w samych spodniach :D Doskonale ,że znalazłeś sobie majętną i mam nadzieję że pikną ;[ bo jak mnie rzuciłeś dla brzydkiej ,to kamień z serca ... :lol: Ja sobie poszukam Księcia :rolleyes: :wub: ,byś za grzechy pokutował ,żeś mnie Megan wierności nie dochował <_<
A ja już po wszystkim sprzedam Twoje włości i wyjadę zażyć trochę radości . :rolleyes:

Edytowany przez Meg5, 29 sierpień 2013 - 15:38.

#905 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 19:19

Ideał faceta farmerki Och, Mat jakże miło słyszeć, że się mnie nie wypierasz ani czarnoziemiu :D

Uff dobrze że w spodniach Meg Cię wypusci a nie w takich majciochachimages.jpg :D

#906 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2013 - 20:31

Ideał faceta farmerki Ach Elfunia, na samą myśl o Twoim kroku, zaraz dostaję szoku. :P

Megan chciało by się puścić mnie w skarpetkach i z listonoszem przepuścić wszystko, ale możesz tylko pomarzyć, APOLLO TEŻ PEWNIE NIE MÓJ. ;[

Synowa, miałaś tam jakieś marne grosze i robisz o to hałas, pewnie Twój mąż przepił wszystko. :lol:

#907 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 20:34

Ideał faceta farmerki Nie no Twój ,ale bardziej mój wszak po mamuni ma urodę i tylko charakter nie wiem po kim ,bo taki słodki :rolleyes:

#908 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2013 - 20:37

Ideał faceta farmerki No listonosz też jest jak lukrowany, pewnie za nim. :P, Dobrze że mam przyjaciela detektywa :D już on to wyniucha.

#909 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 20:47

Ideał faceta farmerki Megan tymczasem rozmarzona ,w świecie bajki pogrążona ,czeka na wojownika swego ,całkiem nowego ,nietykanego .... :rolleyes: http://www.youtube.com/watch?v=UsgX8-DeIQ4
Edit:

Dobrze że mam przyjaciela detektywa :D już on to wyniucha.

Detektyw ,dobre sobie :lol: On od tygodnia złota szuka i jak na razie efektów zero ....jak policja skuteczność wielka ,bez przypadek dochodzą do końca śledztwa :lol:

Edytowany przez Meg5, 17 sierpień 2013 - 21:14.

#910 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2013 - 21:02

Ideał faceta farmerki Mat zaś zauroczony swą dziewicą, już planuje jej pole obsiać całe pszenicą. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#911 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 21:11

Ideał faceta farmerki A tyraj Macie tyraj w dzień i w nocy .,mnie to już chyba nic nie zaskoczy ...... :(
Ja jestem w rozpaczy wielkiej ,bo Koza koleżankę Betrycze na mojego wojownika nasłał by mi go odebrać .........cholera jasna ;[

#912 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 22:07

Ideał faceta farmerki

Synowa, miałaś tam jakieś marne grosze i robisz o to hałas, pewnie Twój mąż przepił wszystko. :lol:

Nic nie przepił, bo nie pije. Dlatego jest prężny i jędrny w każdym calu.Ostatni trochę dokazywaliśmy w sadzie a dokładnie w malinach. To Megan wydała na prezenty dla kochanków, bo kto by ją tknął, bez prezentu..... :D Heheh aleś Mat wymyślił....a może to ty gwizdnąłeś, na prezenty dla Elfuni...., żeby młoda ładna byłą bardziej skora..... HAHAHAHAH co tym teściom się na starość w głowie poprzewracało.

#913 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2013 - 23:00

Ideał faceta farmerki Nie tym tonem moja droga ze mną ;[

jak zakręcę wam obojgu z Kozą kurek z kasą, to będziecie dokazywać w malinach, ale ich zbierając u ludzi żeby było na chleb. :P :lol: oboje jesteście na moim utrzymaniu i radzę nie podskakiwać. ;) A Koza owszem nie pije, jak mu się pić nie chce. :P :lol:

#914 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 07:38

Ideał faceta farmerki

To Megan wydała na prezenty dla kochanków, bo kto by ją tknął, bez prezentu..... :D

Synowa, to aż tak źle ze mną ,że bez prezentów żadnego chłopa w moim życiu już nie będzie? :unsure:
Jestem zrozpaczona :( Mata zostawiłam ,a teraz z tęsknoty za nim konam :(
Wymienił mnie na nowszy model i już mnie to nie dziwi ,wszak majętna dziewica ,to nie stara gderliwa teściowa :( Do tego na psychotropach i prawie bym wykończyła chłopa ...
Ech ,moje życie nie ma już sensu ,wszystkich przepędziłam ,w oczy wykpiłam, a żyć w zgodnie.... :blink: ,tak rasowa teściowa nie może .... <_< Na me złości waleriany wystarczały ,jak mi przyjdzie żyć w harmonii ,to bez marihuany mogę jutra nie dogonić ... :blink:

#915 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 27 sierpień 2013 - 17:12

Ideał faceta farmerki

Listonosz nie był w szpitalu tylko wypoczywał nad wodą wyłapując rybki w jeziorze... ;) Bo te ciągłe noszenie...torby;) strasznie męczy... :P
Meg, jeśli chcesz uciec od tego zgiełku i gwaru, to zapraszam Ciebie do mojego małego, ale jakże przytulnego M1... zaparkowanego gdzieś nad brzegiem cichego Mazurskiego jeziorka. Posłuchamy czy rybki grzecznie śpią w jeziorze... jeśli tak to najwyżej im przeszkodzimy ;P

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#916 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 20:10

Ideał faceta farmerki Och listonoszu Drogi ,zaskoczyło mnie zaproszenie w Twe przytulne progi :rolleyes: Tylko ,że jak przystało na teściową rasową , ryby w jeziorze spokoju by nie miały :D Z Tobą byłoby podobnie ,wiec zastanów się dobrze ,by nie było jak w tym utworze :lol:

#917 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 28 sierpień 2013 - 07:34

Ideał faceta farmerki jeśli zakłócanie spokoju nie było by zrzędzeniem nad głową.... to nie mam nic przeciwko, a nawet jestem za :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#918 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 28 sierpień 2013 - 07:49

Ideał faceta farmerki

Z Tobą byłoby podobnie ,wiec zastanów się dobrze ,by nie było jak w tym utworze :lol:

Ehhh marzy Ci się Meg marzy. Ale do Finna bardziej pasuje ta urocza cycata blondynka :D a do Ciebie ten solista - adorator pseudonim StaryPiernik :D :D :D

Edytowany przez baziula, 28 sierpień 2013 - 07:50.

#919 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 28 sierpień 2013 - 17:00

Ideał faceta farmerki hymm... przepraszam , że zapytam... ale która blondynka?? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#920 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 28 sierpień 2013 - 18:29