Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#881 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 20:03

Ideał faceta farmerki Oj Mat ,jakie Ty masz sny ? :blink: Wiem co młoda synowa ,to nie stara teściowa .... :( :unsure: Tylko w takim razie ,kto tą kanapę w salonie wykończył ? :huh: Detektyw ,czy TY wiesz coś o tym ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 05:41
  •  

#882 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2013 - 21:19

Ideał faceta farmerki Mnie tam nie było, nie ja figlowałem z Matem :lol: a do łóżka Wam nie wlezę :ph34r:
Jedno już wiem, to łóżko wcześniej już było zarwane i prowizorycznie naprawione.Zgadnijcie KTO pod Waszą nieobecność tam figlował i dokonał tego zniszczenia.

Wasze pieski to wiedzą

#883 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2013 - 21:51

Ideał faceta farmerki

Oj Mat ,jakie Ty masz sny ? :blink: Wiem co młoda synowa ,to nie stara teściowa .... :( :unsure: Tylko w takim razie ,kto tą kanapę w salonie wykończył ? :huh: Detektyw ,czy TY wiesz coś o tym ?

Megan, Wiesz że Jesteś dla mnie wszystkim, z Twoim tyłeczkiem żadna inna nawet nie może się równać. Tylko po co mieszasz KRISTOFORnskiego, CZy Ty coś z nim masz?

Nie udawaj że nie wiesz kto wykończył naszą kanapę, wpadałaś w istny szał namiętności, nawet nie znałem Cię z tej strony. :P Zniszczę każdego kto się do Ciebie zbliży, a z listonosza nawet torba nie zostanie. :P :lol:

Ps. zapraszamy do zabawy nowych aktorów i aktorki, kto chętny?

#884 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 06:45

Ideał faceta farmerki Tak, Wy tu tylko o jednym a moich oszczędności jak nie było tak nie ma. Tabun mężczyzn przez ten dom się przewija, co druga kanapa wykończona, wychodzi listonosz, przychodzi Kristofornski, po nim Pablo. A Mat niczego nie widzi, tylko się tyłeczkiem Megan zachwyca ..... haha nie on jeden. Gdzie są moje oszczędności? Założę się, że ukradła je Megan, aby uciec z jednym ze swoich kochanków.........................

#885 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 sierpień 2013 - 08:30

Ideał faceta farmerki Nie synowa, widziałem co zrobiłaś z moją kanapą, także wszystkie inne też pewnie Twoja robota. ;[

#886 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 08:58

Ideał faceta farmerki Ja nic z nią nie zrobiłam, bo byłam wtedy z KOZĄ, w stogu siana. :)

#887 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 12:53

Ideał faceta farmerki Oj Mat ,znowu się gubisz w tłumaczeniach ,niewiarygodny jesteś do znudzenia . <_< Jak synowa kosza Ci dała ,to się do mnie uśmiechasz ...Mówisz ,że jestem Twoje cała ,ale nie patrzysz mi w oczy ,tylko na mój t*****.... :unsure: noooooo wiem że jest uroczy :rolleyes: Ale po co zaraz wspominać o sednie sprawy wszak, to o czym tak marzysz ,dostałbyś i tak w pakiecie ... ^^
Jednak przez te Twoje niespójne wyjaśnienia ,dziś tylko tak mogę Ci zaśpiewać <_< http://www.youtube.com/watch?v=0uuYicF9eUg

Tylko po co mieszasz KRISTOFORnskiego, CZy Ty coś z nim masz?

Tak .....DNA !

Tak, Wy tu tylko o jednym ...

O proszę ,cnotliwa się znalazła ,najpierw mi Mat sponiewierać chciała i kto wie czy nie sponiewierała ,potem z Kozą w stogu siana .... <_< I kto tu myśli o ''tym '' od samego rana ???

Założę się, że ukradła je Megan, aby uciec z jednym ze swoich kochanków.........................

Ty synowa ,mnie nie wnerwiaj takim oskarżeniami, ja za wszystko płacę złotymi kartami . B) Miałbym się połaszczyć na Twoje marne grosze ? Daj spokój ...proszę :lol:
Kochanka jeszcze nie mam ,ale kto wie może będzie ,bo ten Mat, to już pozamiatał sobie wszędzie -_-
:D

Edytowany przez Meg5, 16 sierpień 2013 - 13:27.

#888 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 13:23

Ideał faceta farmerki

O proszę ,cnotliwa się znalazł ,najpierw mi Mat sponiewierać chciała i kto wie czy nie sponiewierała ,potem z Kozą w stogu siana .... <_< I kto tu myśli o ''tym '' od samego rana ???

Gdzie by mi się tam teścia atakować chciało? Czy by mi się to w ogole opłacało?
Gdy mam tu męża jędrnego i chętnego.???

Ty synowa ,mnie nie wnerwiaj takim oskarżeniami, ja za wszystko płacę złotymi kartami .

Złote katy to teścia są, zarobi na nie za granicą jeżdżąc na kombajnie u germanina.

A ja miałam kupę dolarów i rosyjskiego złota.

#889 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 sierpień 2013 - 19:08

Ideał faceta farmerki

Kochanka jeszcze nie mam ,ale kto wie może będzie ,bo ten Mat, to już pozamiatał sobie wszędzie -_-

Nawet nie myśl o tym ;[ Wiesz dobrze że jestem porywczy, nie oddam twego tyłka nikomu. :P

#890 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 19:33

Ideał faceta farmerki Mat ,jak Ty mnie rzeczowo traktujesz i się przy tym zaklinasz ,że do mnie coś czujesz <_< Co Cię we mnie tam podkręca ,pewnie to że jestem straszna jędza? :lol:

A ja miałam kupę dolarów i rosyjskiego złota.

Tak synowa ,już CI wierze ....i to wszytko miało być w skarpecie ? :lol:
Ta rodzinka jest zabójcza .... Musze zażyć jakieś mocniejsze ziółka :wacko:

Edytowany przez Meg5, 29 sierpień 2013 - 15:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#891 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 sierpień 2013 - 20:27

Ideał faceta farmerki Megan wpędzisz mnie do grobu tymi podejrzeniami i przestań brać te prochy. ;[

#892 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 20:36

Ideał faceta farmerki Nie krzycz na mnie ;[

#893 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 sierpień 2013 - 20:40

Ideał faceta farmerki Chyba za bardzo Ci poluzowałem.

#894 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 20:54

Ideał faceta farmerki Poluzowałeś ? Co ja się Ciebie pytam ? Oj Mat ,nie zaczynaj ,bo wiesz jaka ja jestem kobieta ... <_<

#895 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 sierpień 2013 - 20:57

Ideał faceta farmerki Ale Ty chyba nie wiesz jaki ja jestem facet. ;) jak odejdę, to będziesz mnie błagać żebym wrócił.

#896 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 21:02

Ideał faceta farmerki Idę spać ,teściowa ma dość ,niech rodzinka się teraz wypowie ....Musze odpocząć i podładować akumulatory ,bo jutro znowu będę tu mieszać i stwarzać pozory .... :D
Pa ............

Edytowany przez Meg5, 17 wrzesień 2013 - 14:31.

#897 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 21:46

Ideał faceta farmerki Ech... Mat... ja wiem, że to miał być nasz sekret ale... żeby tak ściemniać na temat wyra że niby samo z siebie...Poza tym obiecywałeś mi rozwód a tu z poworotem wielką miłosć czujesz do niej :o

#898 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 07:32

Ideał faceta farmerki O proszę ,czego ja się tu dowiaduje ,a detektyw już listonosza psami szczuje . :blink: Biedny listonosz w Leśnej Górze wylądował i leżeć na brzuchu tylko może . :unsure:
Mat i jak mam Tobie wierzyć ,że kochasz i tęsknisz ,że miłość nasza wszystko wytrzyma ...? :( .Ile Ty jeszcze tych kobiet masz i przyznaj się w końcu w co TY zemną grasz ? ;[
Już wiem czyim dziełem Koza jest ..,a jam głupia Ci uwierzyłam -_- .Tej kanapy w salonie też Ci nie daruje ,to od mojej mamy pamiątka pokoleniowa ,a Tyś ja z tą ;[ E... zdewastował ...

Edytowany przez Meg5, 17 sierpień 2013 - 11:38.

#899 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 12:41

Ideał faceta farmerki No jeszcze rozumiem, że ojciec może wypierać się dziecka.... , że to niby nie jego ziarno padło na akurat żyzną glebę.... ale żeby nie było wiadomo kto jest matką to już chyba lekka przesada...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#900 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2013 - 13:21

Ideał faceta farmerki

Ech... Mat... ja wiem, że to miał być nasz sekret

Ach Elfunia, Megan chyba się wszystkiego domyśla, chciałem to rozegrać po cichu, Megan ciągle jest na prochach, ale chyba się tak nie da. :P

.Tej kanapy w salonie też Ci nie daruje ,to od mojej mamy pamiątka pokoleniowa ,a Tyś ja z tą ;[ E... zdewastował ..

Stara już była, mole dawno zrobiły z niej sitko. :lol: