Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#861 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2116 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 14 sierpień 2013 - 19:53

Ideał faceta farmerki Pajączku nawet nie wiesz ile bym dał za deszcz , w Małopolsce susza!!!!!!!!!!!!!!! ziemniaki więdną i kopać się nie da.
Nie wspomnę że nie ma szans na orkę czy inne prace związane z uprawą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 04:06
  •  

#862 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 20:08

Ideał faceta farmerki

Meg, taka oto jest praca moja, a co do młodości to różnie bywało, nie jedno robiło i nie jedno pijało :lol:
Tyś przecież nie moją teściową zatem wszystko gra i ma się morowo

Właśnie niejedno się pijało ,a potem się nie pamiętało co po robiło i mnie biedną teściową o takie nierząd posadziło . -_-

Chyba pomysł z tą naszą powieścią nie wypalił, nie wszyscy aktorzy potrafią się wczuć w swoją role :(

Colombo ,ja zwarta i gotowa ,także za szybko chyba te słowa :P
Edit : Tylko mój Miły się coś nie odzywa. :( Po co ja go tą utratą połowy majątku straszyła . :unsure: Macie mój drogi ,już Ci daruje te Twoje wyskoki .Co tam pieniądze ,to rzecz nabyta ,nasza rodzina jest niesamowita . :P Wracaj do domu ,Alopinek płacze ,tylko Kozy nie bierz ,bo nie wybaczę ..

:D

Edytowany przez Meg5, 14 sierpień 2013 - 20:15.

#863 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 sierpień 2013 - 20:23

Ideał faceta farmerki Nie nie Meg, nie tłumacz się, Ty już mnie nie kochasz tak jak dawniej. :P a przysięgałaś mi dozgonną miłość. Jeszcze naszych dzieci się wypierasz. :(

#864 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 20:28

Ideał faceta farmerki Dzieci ? To ile w Twej ocenie ich mamy ? Ty znowu zaczynasz ,no nie gdzie te waleriany ... :wacko:

#865 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 sierpień 2013 - 20:42

Ideał faceta farmerki Moja Droga, nie bierz mnie na litość bólu głowy, albo akceptujesz nasze dzieci, albo koniec z nami.

#866 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 20:47

Ideał faceta farmerki Stanowczo mówię nie ,Koza to Twoje dziecię ,ja mam Apolinka ,moje słodkie ecie pecie :rolleyes: To TY wybieraj ,ja albo ten Kozioł ^^

#867 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 sierpień 2013 - 20:52

Ideał faceta farmerki Nie wyprę się dziecka chodź byś na głowie stanęła. A z resztą sprawa Baziuli nie jest jasna, i co Cię łączy z KRISTOFORnskim ?

#868 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 20:55

Ideał faceta farmerki Wiec idę w siną dal ,,,,,bo ja Kozy nie pokocham ....
Niech reszta rodziny się wypowie ... i Cię wspiera Macie w Twym wyborze .... <_<

, i co Cię łączy z KRISTOFORnskim ?

DNA hah

Edytowany przez Meg5, 14 sierpień 2013 - 20:56.

#869 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 sierpień 2013 - 21:19

Ideał faceta farmerki Jak odejdziesz, to powrotu nie będzie, przemyśl to jeszcze Meg.

Meg5 moim marzeniem jest kiedys spotkać się z Tobą i patrząc ci prosto w oczy porozmawiać z tobą, zobaczylibyśmy czy wtedy była bys taka uszczypliwa i mądra.
Bo pisać to każdy może , gorzej w realu.
A zapewniam Cię że jakbyś staneła oko w oko z baziulą to by sucha nitka z ciebie maleńka nie została. :lol:
Nie wspomne już o mojej siostrze bo ona to już jest THE BEST w rozmowie Full Contact. :lol:

Albo się wczuwasz w rolę i grasz, albo nie, bo takie wywody do niczego nie prowadzą, co najwyżej do kłótni.

#870 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 sierpień 2013 - 21:28

Ideał faceta farmerki Zobaczysz, że sobie pójdzie, listonosz czeka, a młodość ucieka :wub: No chyba, że jeszcze ktoś nowy w Jej życiu się pojawił
/tu pojawia się miejsce dla nowego aktora, zapraszam/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#871 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 sierpień 2013 - 21:31

Ideał faceta farmerki Nie odejdzie, to tylko próba sił, kto kogo przetrzyma. :P :lol:

nie zamieni mnie na listonosza. :D w gruncie rzeczy nadal jest we mnie zakochana jak kiedyś. :P

#872 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 sierpień 2013 - 21:39

Ideał faceta farmerki Czemu nie zamieni, nie takie sprawy badałem, nie jeden rozwód z moją pomocą przyniósł korzyść moim klientom :P
Pewnie wiesz,że listonosz ma wielką torbę z pieniędzmi, dar uwodzenia i to COŚ co podoba się kobietom. B)
Jakby nie miała nikogo na boku to by Cię nie rzuciła

#873 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 sierpień 2013 - 21:42

Ideał faceta farmerki No na razie nie rzuciła, jest mi wierna, tylko straszy, nie przeżyłaby jak by zaczęła uwodzić namiętnie mnie inna aktorka. :P

#874 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 07:32

Ideał faceta farmerki Och Macie ,Ty nie bądź taki pewien mej miłości ,wszak nic nie trawa wiecznie, a ja na Ciebie byś zmienił zdanie ,nie będę czekać wiecznie . -_-

#875 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2013 - 13:04

Ideał faceta farmerki Meg, Ty jesteś z tych co kochają i za razem nienawidzą, a zdrady się nie dopuszczą. :P :D

#876 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 14:07

Ideał faceta farmerki

a zdrady się nie dopuszczą.

Szkoda mój Miły ,że teraz dopiero to dostrzegasz. -_- Mnie z Kristofornskim o coś podejrzewasz <_< Dopiero me złości i brak litości ,doprowadził Cię do jakiejś sensownej mądrości .
Wszak jest taka prawda ,że jak się komuś coś wmawia uparcie ,ten w końcu gotów w to uwierzyć ... ^^ a może i co fajnego przy okazji przeżyć :rolleyes:
Już miałam Cię puścić kantem, a tu takie słowa ....nie ma rady trzeba ten związek ratować .
Powiem Ci coś jeszcze Macie Drogi ,przemyślałam to wszytko i Koziołka adoptuje ,wezmę pod swoje skrzydła i go naprostuje . ;[
(teraz jest czas na łzy i wielkie godzenie , ja na telenowele przystało musi być '''ryczenie'' :D)
PS: Szkoda że nie ma tu emotikonek z płaczącym pyszczkiem .... B)
Piosenka o naszej kochającej się rodzince ...

Reżyserze ,dobrze jest ...? Czy jak na wredną teściowa nie za delikatnie ? :lol:

Edytowany przez Meg5, 15 sierpień 2013 - 14:33.

#877 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2013 - 14:37

Ideał faceta farmerki Ach Megan, wiedziałem że nasza miłość przetrwa każdą burzę, to intrygi naszej synowej tak mi głowę zmąciły, ale od dzisiaj koniec z jej sztuczkami, jej moc na mnie już nie działa. :P Wczoraj nago wskoczyła mi do łóżka, ale się wyro zarwało, :lol: to chyba nasza miłość czuwała abym nie uległ jej wdziękom. :P

#878 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 15:21

Ideał faceta farmerki Ty mnie wykończysz Mat tymi wyznaniami ,już lepiej kłam mi ,bo skończyły mi się już waleriany :unsure:
Adoptowałam Kozę i synową też muszę przełknąć ...Cholera, idzie ze złości pęknąć ;[
A gdzie ona ? Po kątach się chowa i knuje znowu spisek ..... :blink: Baziula ,pozdrawiam Cię ...Twoje teściowa :wacko: ( :D ;) )

#879 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 15:52

Ideał faceta farmerki

. :P Wczoraj nago wskoczyła mi do łóżka, ale się wyro zarwało, :lol: to chyba nasza miłość czuwała abym nie uległ jej wdziękom. :P

Chyba coś ci się teściuniu śniło...... to nie byłam ja. Wczoraj baraszkowałam w stogu siana z KOZĄ. Tam to się dpiero dzaiło... hahaho.

Tak że ja nie wiem kto zarwał ci wyro..... poza tym aż tyle nie ważę żeby łóżko zarwać...... musiałabym skakać z sufitu......

Edytowany przez baziula, 15 sierpień 2013 - 15:54.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#880 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2013 - 18:01

Ideał faceta farmerki

musiałabym skakać z sufitu......

No nikt tu nie liczył że sama się przyznasz do niecnych czynów, ale JEDNO JEST PEWNE, z pewnością w skoku w dal zajęła byś pierwsze miejsce, :Pdobrze jeszcze że mi czego nie złamałaś :blink: