Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#841 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 sierpień 2013 - 17:28

Ideał faceta farmerki Koza nie mąć i tak zagmatwanej sytuacji, to z siostrą się ożeniłeś? ;[ NO SODOMA I GOMORA w tej rodzinie :( i jeszcze ten listonosz, od dzisiaj możecie mówić do niego "kochana" :P no Meg wmawiasz mi syna, a Ty masz CÓRKĘ? Baziulę :blink: No ładne ziółko z Ciebie, powiedz jeszcze że z KRISTOFORnskim?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 03:11
  •  

#842 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 sierpień 2013 - 18:15

Ideał faceta farmerki No właśnie, czyja to córka jest?
Ona do mnie jakoś jest mało podobna, moja droga wytłumacz się proszę.

#843 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2126 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 13 sierpień 2013 - 18:17

Ideał faceta farmerki No Kristofor jest moim podnóżkiem :lol: a ja razor-a275.Ty Mat jesteś szlachcicem i masz władze.....

#844 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 sierpień 2013 - 18:23

Ideał faceta farmerki Za stary jestem na taką funkcję :P
/ trzymaj się choć trochę scenariusza Baziuli /

#845 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2126 postów

Napisany 13 sierpień 2013 - 18:29

Ideał faceta farmerki Nie chce trzymać się scenariusza baziuli bo by doszło do scen i opowieści erotycznych :lol: :lol: :lol:

#846 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 sierpień 2013 - 18:35

Ideał faceta farmerki Jest młoda zatem nie powstrzymuj Jej :lol: poza tym w każdej powieści jest miłość, władza i kasa :P

#847 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 13 sierpień 2013 - 18:41

Ideał faceta farmerki

Za stary jestem na taką funkcję :P
/ trzymaj się choć trochę scenariusza Baziuli /

No właśnie, KOZO dlaczego gmatwasz? To już nie chcesz być moim mężem? Nie lubisz opowieści erotycznych z Meg w roli głównej? No nie wierze.... nie wierze.....

No Kristofor jest moim podnóżkiem :lol: a ja razor-a275.Ty Mat jesteś szlachcicem i masz władze.....

Proszę mi tutaj nie tworzyć konkurencyjnego scenariusza.

Edytowany przez baziula, 13 sierpień 2013 - 18:42.

#848 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 13 sierpień 2013 - 19:24

Ideał faceta farmerki

no Meg wmawiasz mi syna, a Ty masz CÓRKĘ? Baziulę :blink: No ładne ziółko z Ciebie, powiedz jeszcze że z KRISTOFORnskim?

Chyba idę dalej pić te waleriany :unsure: Mat Ty już przesadzasz ,zaraz do adwokata dzwonie ,pół Twego majątku to pochłonie .

No nie ,tego już za wiele ,o co mnie tu posądzają ,ja chyba oszalej :wacko:

#849 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 13 sierpień 2013 - 21:10

Ideał faceta farmerki

Tylko Meg w koronkowej i zwiewnej koszulce. Nie miała fig, na sobie, bo jak to już było powiedziane zawisły na gałęzi. Zapłakana z powodu swoich kłopotów, wzbudziła życzliwe zainteresowanie listonosza i zaprosiła go do środka. Podczas, gdy Listonosz życzliwie pocieszał Meg w jednym z sypialnych pokoi w drzwiach stanął Mat i................

.... i podpisuje pokwitowanie :P

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#850 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 06:09

Ideał faceta farmerki

No właśnie, czyja to córka jest?

No widać Meg jeszcze pokątnie z Kristornskim miała do czynienia. Ehh jakich to teściów człowiek ma w tych czasach. No ale co się dziwić.....jak to pokolenie Dzieci Kwiatów. Pstro w głowie było, pstro zostało.... :o nic tylko romanse......

Jest młoda zatem nie powstrzymuj Jej :lol: poza tym w każdej powieści jest miłość, władza i kasa :P

Miłości tu u nas dostatek. Np. KOZA kocha Meg , :D ale jej podoba się Razor. Skrycie Kristoforn podkoch*je się w Meg, ale nie mówi o tym bo wstydzi się Mata.

Władzy też jest pod dostatkiem, bo co drugi tutaj to Moderator. :D

A kasa////...... zawsze możemy ją sobie wyobrazić... :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#851 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 07:15

Ideał faceta farmerki

No widać Meg jeszcze pokątnie z Kristornskim miała do czynienia.

Takie oskarżenia ? :blink: Ty nie moja synowo (chyba nigdy nie przestanę Niebiosom za to dziękować :P ) ) TY to nie szukaj dziury w całym ^^ Niech się Mat z Tobą użera i Koza jednocześnie,mnie ten burdel nie dotyczy ....na szczęście ;)

Miłości tu u nas dostatek. Np. KOZA kocha Meg , :D ale jej podoba się Razor.

Oczywiście ,że Razor mi się podoba ,moja krew i moja uroda ...On jest jedyny taki,w mamusie wspaniały :rolleyes: A Ty ,nie moja synowo ,wara od niego ,bo stanę się jeszcze gorszą nie Twoją teściową ;[
Koza mnie Kocha ojej co za radocha ,tylko wyobraź sobie ja się z Mata dziećmi z nieprawego łoża nie sposobie -_-
I jeszcze ten detektyw coś tam do mnie czuje ? :huh: Oszaleć idzie ,to nie na moje nerwy ,waleriana pije bez przerwy :wacko:
Edit:

A kasa////...... zawsze możemy ją sobie wyobrazić... :)

Tak ,oczywiście ,jak Ty pewnie tą swoją ,co ponoć Ci zginęła ...Detektywa tu ściągnęłaś ,by tylko mnie oskarżyć razem z Matem ,że się z nim poniewieram -_-

:D

Edytowany przez Meg5, 14 sierpień 2013 - 08:17.

#852 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 sierpień 2013 - 12:31

Ideał faceta farmerki

I jeszcze ten detektyw coś tam do mnie czuje ? :huh:

Nie tyle czuje, co się grzecznie pyta. Jako detektyw kiedyś tam to Ciebie śledziłem i podglądałem ale jakoś to było jakoś mało przyjemne :wacko:
Teraz, jak reszta rodzinki ma wątpliwości to mam je i ja, w końcu szperać w intymnej przeszłości nie lubię :P Dziś wystarczy test DNA :D

#853 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 14:22

Ideał faceta farmerki DNA Ci się marzy ,a to co za dużo dostajesz swej aktorskiej gaży ? Detektyw od siedmiu boleści ,teściową podglądał i myśli że od samego podglądanie ojcem został :ph34r: Za dużo wina i kobiet chyba w Twym życiu było i się teraz nie pamięta gdzie się ziarenka rzuciło :lol:
Nie dziwi mnie zatem ,nadal brak pieniędzy Baziuli ,z takim detektywem ,to proces wręcz nieodwracalny ...

jak reszta rodzinki ma wątpliwości

Ta rodzina jest chora jej trzeba doktora i psychologa i prokuratora . Kompletny galimatias i zamiary nieczyste ,,,,chyba i muszę wezwać egzorcystę :ph34r:

:D

#854 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2126 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 14:59

Ideał faceta farmerki Meg5 moim marzeniem jest kiedys spotkać się z Tobą i patrząc ci prosto w oczy porozmawiać z tobą, zobaczylibyśmy czy wtedy była bys taka uszczypliwa i mądra.
Bo pisać to każdy może , gorzej w realu.
A zapewniam Cię że jakbyś staneła oko w oko z baziulą to by sucha nitka z ciebie maleńka nie została. :lol:
Nie wspomne już o mojej siostrze bo ona to już jest THE BEST w rozmowie Full Contact. :lol:

Edytowany przez KULAWA_KOZA, 14 sierpień 2013 - 15:10.

#855 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 18:36

Ideał faceta farmerki Ja bym się popłakała. Mam słabe nerwy. Nie umiem się kócić, od razu płaczę. Więc z kłótni się wypisuję raczej. Ale Twoja siostra.... o tak, to byłoby zderzenie dwóch torped: Meg i Siostry.

Edytowany przez baziula, 14 sierpień 2013 - 18:39.

#856 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 18:59

Ideał faceta farmerki

Meg5 moim marzeniem jest kiedys spotkać się z Tobą i patrząc ci prosto w oczy porozmawiać z tobą, zobaczylibyśmy czy wtedy była bys taka uszczypliwa i mądra.
Bo pisać to każdy może , gorzej w realu.
A zapewniam Cię że jakbyś staneła oko w oko z baziulą to by sucha nitka z ciebie maleńka nie została. :lol:
Nie wspomne już o mojej siostrze bo ona to już jest THE BEST w rozmowie Full Contact. :lol:

Marzysz o spotkaniu ze mną ,o patrzeniu mi w oczy ... :blink: Ty chcesz mnie zauroczyć ? Do naszego szczęścia przeszkód wiele ,ja mam już męża, a Ty kawał drogi do mnie :( Kolejna przeszkoda to ,to że ja się Ciebie boję ,bo ja co najwyżej mogę Cię słownie unicestwić ,a Ty mnie bardziej inwazyjnie -nożem :lol:
Masz rację Kózko ,pisać każdy może ,ale czy każdy powinien ?
A najlepsza jest końcówka Twojej wypowiedzi :D Co z Ciebie z a facet ,że kobiecy batalion przeciw mnie szykujesz ? Znasz je jak sądzę ,pewnie nawet kochasz ,a tak je komplementujesz ,że Boże przebacz . MI jakby ktoś kogo kocha ,kogo lubię ,taką wystawił ocenę ,wierz mi szybko zabrałabym się za siebie :unsure:
.

#857 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 sierpień 2013 - 19:17

Ideał faceta farmerki

DNA Ci się marzy ,a to co za dużo dostajesz swej aktorskiej gaży ? Detektyw od siedmiu boleści ,teściową podglądał i myśli że od samego podglądanie ojcem został :ph34r: Za dużo wina i kobiet chyba w Twym życiu było i się teraz nie pamięta gdzie się ziarenka rzuciło :lol:

Meg, taka oto jest praca moja, a co do młodości to różnie bywało, nie jedno robiło i nie jedno pijało :lol:
Tyś przecież nie moją teściową zatem wszystko gra i ma się morowo

#858 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 19:38

Ideał faceta farmerki Po co te nerwy..... przcież tu wszyscy żartują. Że się znają itp. :)

Edytowany przez baziula, 14 sierpień 2013 - 19:39.

#859 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2126 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 19:46

Ideał faceta farmerki Ano jeden zna się na zartach inny nie.
Coś słaby jestem dzisiaj to chyba przez te banany z promocji z Auchan-u
Strasznie mi dokuczają bo trace równowagę po nich :( :( :( ale trzeba wypocząć bo w piatek z 6ha trzeba baliki zwozić.
Może ktoś z was mi pomoże?
Będę wdzięczny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#860 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 sierpień 2013 - 19:46

Ideał faceta farmerki Chyba pomysł z tą naszą powieścią nie wypalił, nie wszyscy aktorzy potrafią się wczuć w swoją role :(

Może ktoś z was mi pomoże?

Wspieram Cię duchowo i trzymam kciuki ;) podczas gdy ja żniw nie mogę dokończyć i czekam z racji padającego deszczu.

Edytowany przez KRISTOFORn, 14 sierpień 2013 - 19:49.