Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość   
Gość
ale żeby nie było wiadomo kto jest matką to już chyba lekka przesada...

Chyba wychodzę z formy, ale rację Ci przyznać muszę . Mat mi wmawiał tak długo Kozę ,że teraz to już nic mu nie pomoże ... Pakuje walizy i się wynoszę <_< Pabla o schronienie tymczasowe poproszę . Wszak listonosz ,bardziej dorzeczy ,ale co jak w szpitalu leży i mi swojego M1 pewnie nie powierzy . :(

Ach Elfunia, Megan chyba się wszystkiego domyśla, chciałem to rozegrać po cichu, :P

Oj Mat ,jak TY mnie nie doceniasz -_- Cichego rozwodu z Mrgam się spodziewasz ? :lol: To będzie pompa na cały powiat i oczywiście mi wszytko oddasz B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Aj tam Megan, najwięcej tego miałaś te 100 ha.tego piasku pod lasem, ale mi majątek, :lol: Elfunia ma 500 ha. czarnoziemu, ale mniejsza z tym, nie o majątek mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Baziula ,Ty jeszcze tych drobniaków szukasz ? :rolleyes: Detektyw jesteś w dechę ,ale mam z Ciebie uciechę :lol: Ty weź nie szukaj ,to pewnie się znajdą ,jak oczywiście są rzeczą namacalną ,a niewirtualną :lol:

 

Mat ,jaki Ty niekumaty ,wszak nie chodzi tylko o moje piachy ^^ '' Wszystko oddasz '' ,to znaczy zostaniesz w samych spodniach :D Doskonale ,że znalazłeś sobie majętną i mam nadzieję że pikną ;[ bo jak mnie rzuciłeś dla brzydkiej ,to kamień z serca ... :lol: Ja sobie poszukam Księcia :rolleyes: :wub: ,byś za grzechy pokutował ,żeś mnie Megan wierności nie dochował <_<

A ja już po wszystkim sprzedam Twoje włości i wyjadę zażyć trochę radości . :rolleyes:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Och, Mat jakże miło słyszeć, że się mnie nie wypierasz ani czarnoziemiu :D

 

Uff dobrze że w spodniach Meg Cię wypusci a nie w takich majciochachpost-70791-0-11905800-1376763543.jpg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ach Elfunia, na samą myśl o Twoim kroku, zaraz dostaję szoku. :P

 

Megan chciało by się puścić mnie w skarpetkach i z listonoszem przepuścić wszystko, ale możesz tylko pomarzyć, APOLLO TEŻ PEWNIE NIE MÓJ. ;[

 

Synowa, miałaś tam jakieś marne grosze i robisz o to hałas, pewnie Twój mąż przepił wszystko. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie no Twój ,ale bardziej mój wszak po mamuni ma urodę i tylko charakter nie wiem po kim ,bo taki słodki :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No listonosz też jest jak lukrowany, pewnie za nim. :P, Dobrze że mam przyjaciela detektywa :D już on to wyniucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Megan tymczasem rozmarzona ,w świecie bajki pogrążona ,czeka na wojownika swego ,całkiem nowego ,nietykanego .... :rolleyes: http://www.youtube.com/watch?v=UsgX8-DeIQ4

Edit:

Dobrze że mam przyjaciela detektywa :D już on to wyniucha.

Detektyw ,dobre sobie :lol: On od tygodnia złota szuka i jak na razie efektów zero ....jak policja skuteczność wielka ,bez przypadek dochodzą do końca śledztwa :lol:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mat zaś zauroczony swą dziewicą, już planuje jej pole obsiać całe pszenicą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tyraj Macie tyraj w dzień i w nocy .,mnie to już chyba nic nie zaskoczy ...... :(

Ja jestem w rozpaczy wielkiej ,bo Koza koleżankę Betrycze na mojego wojownika nasłał by mi go odebrać .........cholera jasna ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

 

Synowa, miałaś tam jakieś marne grosze i robisz o to hałas, pewnie Twój mąż przepił wszystko. :lol:

 

Nic nie przepił, bo nie pije. Dlatego jest prężny i jędrny w każdym calu.Ostatni trochę dokazywaliśmy w sadzie a dokładnie w malinach. To Megan wydała na prezenty dla kochanków, bo kto by ją tknął, bez prezentu..... :D Heheh aleś Mat wymyślił....a może to ty gwizdnąłeś, na prezenty dla Elfuni...., żeby młoda ładna byłą bardziej skora..... HAHAHAHAH co tym teściom się na starość w głowie poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie tym tonem moja droga ze mną ;[

jak zakręcę wam obojgu z Kozą kurek z kasą, to będziecie dokazywać w malinach, ale ich zbierając u ludzi żeby było na chleb. :P :lol: oboje jesteście na moim utrzymaniu i radzę nie podskakiwać. ;) A Koza owszem nie pije, jak mu się pić nie chce. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
To Megan wydała na prezenty dla kochanków, bo kto by ją tknął, bez prezentu..... :D

Synowa, to aż tak źle ze mną ,że bez prezentów żadnego chłopa w moim życiu już nie będzie? :unsure:

Jestem zrozpaczona :( Mata zostawiłam ,a teraz z tęsknoty za nim konam :(

Wymienił mnie na nowszy model i już mnie to nie dziwi ,wszak majętna dziewica ,to nie stara gderliwa teściowa :( Do tego na psychotropach i prawie bym wykończyła chłopa ...

Ech ,moje życie nie ma już sensu ,wszystkich przepędziłam ,w oczy wykpiłam, a żyć w zgodnie.... :blink: ,tak rasowa teściowa nie może .... <_< Na me złości waleriany wystarczały ,jak mi przyjdzie żyć w harmonii ,to bez marihuany mogę jutra nie dogonić ... :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

 

Listonosz nie był w szpitalu tylko wypoczywał nad wodą wyłapując rybki w jeziorze... ;) Bo te ciągłe noszenie...torby;) strasznie męczy... :P

Meg, jeśli chcesz uciec od tego zgiełku i gwaru, to zapraszam Ciebie do mojego małego, ale jakże przytulnego M1... zaparkowanego gdzieś nad brzegiem cichego Mazurskiego jeziorka. Posłuchamy czy rybki grzecznie śpią w jeziorze... jeśli tak to najwyżej im przeszkodzimy ;P


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Och listonoszu Drogi ,zaskoczyło mnie zaproszenie w Twe przytulne progi :rolleyes: Tylko ,że jak przystało na teściową rasową , ryby w jeziorze spokoju by nie miały :D Z Tobą byłoby podobnie ,wiec zastanów się dobrze ,by nie było jak w tym utworze :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

jeśli zakłócanie spokoju nie było by zrzędzeniem nad głową.... to nie mam nic przeciwko, a nawet jestem za :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Z Tobą byłoby podobnie ,wiec zastanów się dobrze ,by nie było jak w tym utworze :lol:

 

 

Ehhh marzy Ci się Meg marzy. Ale do Finna bardziej pasuje ta urocza cycata blondynka :D a do Ciebie ten solista - adorator pseudonim StaryPiernik :D :D :D

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

hymm... przepraszam , że zapytam... ale która blondynka?? ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

aaaaa... rozumiem ... na pewno bym nie pogardził... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Ehhh marzy Ci się Meg marzy.

Podobno teściowa ,to nie człowiek ,to i marzyć raczej nie może ^^

a do Ciebie ten solista - adorator pseudonim StaryPiernik :D :D :D

Stary Piernik i Stara Pierniczka ,też mogą wziąć ''za rogi byczka '' :rolleyes: Jadnak widzę niedojrzała synowo ,że w Twoje ocenie tylko modzi z młodymi mogą ...? :ph34r: Tylko ,że czasem bywa tak ,że teściowa bardziej apetyczna niż synowa... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Tylko ,że czasem bywa tak ,że teściowa bardziej apetyczna niż synowa... :lol:

 

W naszym przypadku to na pewno ta jest, bo jak powiedziałam już kiedyś - moja klasa to Tico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Och synowa ,co Ty taka skromna ? ^^

Wiem ,wiem Ty specjalnie tak tu piszesz ,a co do czego to zauroczysz niejednego. :rolleyes: ;)

PS:Jeszcze przy Tobie dobrą teściową się stanę ,a to będzie zjawisko niesłychane :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj