Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

razor275    279

Benek widać że spoko gościu, reszta jak by to powiedzieć trochę niereformowalni :P

Z tego co pamiętam to szukali tutaj uczestników do tego odcinka, więc fruziu może będziesz miała to szczęście i znajdziesz Benia na tym portalu :D


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

niom szukali... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia   
Gość fruzia

nom Benek fajny chłop, ale nie sadze żeby miał kłopoty w znalezieniu dziewczyny :)

co do pozostałych uczestników programu to byli dosyć "zabawni" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

jak ktoś szuka to i znajdzie na pewno ;) grunt aby nie siedzieć jak "cieć przy hałdzie żwiru czekając na cud... " ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magik0578    5

Mam sąsiada identyko jak benek ;P Ma nowego zetora "biedronke" Ale nie ma czasu na dyskoteki tyle co Wesela rodzinne nawet mu pod stawiliśmy też samotną dziewczynę ,ale ze swatów nic nie wyszło;P Ma 29lat Jest zadbany i pracowity ;P Polecam Dziewczyny Mogę podać na pw nawet namiar;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia   
Gość fruzia

ale tu nie chodzi jedynie o wygląd ale i styl bycia..

ale jak fajny to czemu nie :)

a skąd kolega jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

fajny - nie fajny... Myślę, że to pojęcie dla każdej znaczy c innego. Dziwię się tylko tym dziewczynom, co przebierają między takimi, co to łacinę mają opanowaną do perfekcji, tylko szkoda, że podwórkową. A później to płaczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

W dzisiejszych czasach trudno o sympatyczna dziewczyne która nie leci na kase a już tym bardziej o kobiete z pasjami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

Fakt, chociaż sama jestem kobietą to muszę się z Tobą zgodzić, coraz mniej ....

Mi wiele osób się dziwi, że mam gospodarstwo i jeszcze krowy hoduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

hoduję , chowają się często same :) dla mnie to najfajniejsze z dużych zwierzaków , ale dużo osób się ich boi :) i że tyle pracy kosztują i czasu itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

pytam, bo hodowla jest do polepszenia gatunku, a chów - odchować i sprzedać do rzeźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

wiem :)

mam mięsne krowy mieszańce i rasowe i kryje rasowym bykiem dla uzyskania rasowych jałówek do dalszej hodowli

a byczki hoduję na sprzedaż do rzeżni albo odsprzedaje na rozpłodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

teraz nei biedzie się opłącac hodować dzięki głupiej ustawie którą podpisał nasz durny rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

wiecie kobieta powinna wyglądać normalnie i odżywiać się ja też nie przepadam za kościstymi bo to psuje całą przyjemność a po za tym na chęć zamieszkać na wsi i lubi prace na gospodarce

 

smieszkaa111 to wiadomo że nikt się pyta ile zarabiasz bo wybierasz sobie partnerkę na resztę życia a nie jej zarobki ja tam ważę swoje a po za tym trzeba czuć że coś nas ciągnie ku sobie to widać przy spotkaniu i jak się rozmowa toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Witam wszystkich . Każda kobieta ma swój ideał dopasowany do siebie i trudno opisać jak powinien wyglądać ten jedyny czasem zdarza się tak że przychodzi uczucie a ideału nie ma i co wtedy robić czekać na tego jedynego czy iść za głosem serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

mam kolegę, który na dzien dobry każdej zaraz po pytaniu o imię pytał się ile chce mieć dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

To na pewno biorą nogi za pas i tyle ich widzi , dobrze że nie pyta o wymiary żeby do łóżka dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Ideał mężczyzny życia Baziuli

1. Jest pracowity a nie leń śmierdzący.

2. Kocha kobietę i potrafi się za nią wstawić

3. Konkretny, stanowczy

4. ale ciepły o uśmiechniętym spojrzeniu

5. Nie jest flirciarzem i typem podrywacza, co nie wyklucza, że jest towarzyski i otwarty na ludzi

6. Nie mówię, że ma nie kłamać, ale.... jest wiarygodny, godny zaufania; jak coś postanowi to to po prostu robi a nie szuka wykrętów

7. Jest dobrze zbudowany.

8. Oprócz tego, że mówi o swej miłości okazuje ją przez szacunek, rozmowę, poświęcony tej osobie czas

9. Można się czuć przy nim BEZPIECZNIE

 

Trochę to chaotyczne, ale tak to widzę.

 

 

 

A to jeszcze tak do tematu:

http://demotywatory.pl/4182919

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1260

Ideał mężczyzny życia Baziuli

5. Nie jest flirciarzem i typem podrywacza....

Związek nie może ograniczać mężczyzny i idealna partnerka powinna o tym wiedzieć :P


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

O tak, o żadnym ograniczeniu nie ma mowy... dlatego idealny partner adoruje i uwielbia swoją partnerkę a dla innych kobiet jest po prostu miły. Nie dlatego, że go żona czy dziewczyna mu zabrania, ale dlatego, że nie widzi takiej potrzeby. To jego wybór a nie jej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj