Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#561 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 14:24

Ideał faceta farmerki No Mat na tym polega uwodzenie. :lol: :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 09:52
  •  

#562 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 18 listopad 2012 - 14:28

Ideał faceta farmerki Najpierw uwiedzie, potem wykorzysta a na końcu puści w samych skarpetkach :rolleyes: I tak to jest czy te oczy mogą kłamać???

#563 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 14:32

Ideał faceta farmerki i jeszcze wydoi........... :lol: :lol: :lol: takie sa te 3/4

Edytowany przez banan575, 18 listopad 2012 - 14:33.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#564 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2012 - 15:32

Ideał faceta farmerki @Banan575 Mam do ciebie jedno pytanie czemu nie chcesz pokazać buźki. :P

#565 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 15:38

Ideał faceta farmerki Bo jeszcze nie zrobilam lokow. A bez lokow to mi cos nie pasi.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#566 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2012 - 16:26

Ideał faceta farmerki Ja też mam loki na głowie troche obciach :D

#567 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2012 - 17:15

Ideał faceta farmerki

Najpierw uwiedzie, potem wykorzysta a na końcu puści w samych skarpetkach :rolleyes: I tak to jest czy te oczy mogą kłamać???

Chyba tak. :lol:

i jeszcze wydoi........... :lol: :lol: :lol: takie sa te 3/4

Oj Basiu, już nie rób z siebie takiej 3/4-tej. :P

#568 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 17:40

Ideał faceta farmerki Jakie sa te 3/4??? Z taka kobieta sie posmiejesz :lol: i poplaczesz :( ze smiechu :D . Taka jest do tanca i do rozanca. :D Zawsze bedzie isc za Toba (po to zeby moc ogladac sie na innych) :lol: No Ja taka jestem. :D

A ta 1/4??? Z nimi sa same problemy. Niech sie wypowiedza te co sa z tych 1/4.

Jakie Wy szukacie to zostawiam dla Was do namyslu.

Edytowany przez banan575, 18 listopad 2012 - 17:42.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#569 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2012 - 17:54

Ideał faceta farmerki Miałem na myśli coś innego, ale niech już Ci będzie na Twoim. :P

#570 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 21 styczeń 2013 - 00:39

Ideał faceta farmerki Ja wam powiem tak studiujac na UP w Poznaniu poznałem wiele fajnych dziewczyn moza sie smiac ale pod koniec studi zaczeło robic sie goraco przez pare lat dziewcyzny sie rozgladały i zaczęły robic sie powazne zwiazki ale problem pojawił sie jak dziewczyny szukały kogos do siebie bo one dziedziczyły a ty szukasz kogos do siebie bo ty dziedziszysz i mamy impas nikt niechce zostawic dorobku swoich rodziców i przez to kilka zwiazkuw rozsypało sie na roku.
Wiec nie koniecznie dla farmerki najlepszy jest farmer.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#571 Share walkol

walkol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, dobra muzyka,internet 24h

Napisany 21 styczeń 2013 - 09:48

Ideał faceta farmerki Widocznie nie było pomiędzy nimi miłości ;)
Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

#572 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 styczeń 2013 - 14:19

Ideał faceta farmerki miłość miłością... a logiczne myślenie to już inna sprawa... nie raz uczucie przegrywa z rozsądkiem... i taka jest prawda... wiem coś , na ten temat... ale to było dawno i teraz wiem ,ze nie koniecznie trzeba szukać dziewczyny z gospodarki... wystarczy ze wsi... ;) a to różnica i tak samo dziewczyny powinny szukac... nie z gospodarstw, tylko ze wsi... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#573 Share sowa92

sowa92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 04 luty 2013 - 23:50

Ideał faceta farmerki albo z miasta z zamiłowaniem do gospodarki ,ale o taka ciężko . Miłość nie istnieje , istnieje tylko zauroczenie wg mnie .

#574 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 luty 2013 - 01:34

Ideał faceta farmerki

Miłość nie istnieje , istnieje tylko zauroczenie wg mnie

Prawdziwa miłość istnieje,tylko trzeba umieć wybrać odpowiedniego partnera i kierować się nie tylko odczuciami,emocjami ale także a nawet przede wszystkim rozumem,kierując się emocjami na pierwszym etapie znajomości powoduje zaślepienie i nie które osoby nie widzą prawdziwej twarzy danej osoby,wtedy łatwo o pomyłkę.
Dlatego trzeba umieć jakoś pogodzić myślenie z emocjami żeby wybrać odpowiedniego człowieka i stałego w uczuciach.
Każdy ma na to swoje zdanie, wierzyć w coś trzeba, a jeśli nie w Boga, jeśli nie w miłość to cóż nam pozostaje? faktycznie, nie mamy pewności, że tego kogoś spotkamy... ale może właśnie powinno mieć się w głowie ideał i nim się kierować, w końcu nie byłoby tyle nieszczęśliwych związków, które są bardzo długi czas razem, a nie ma u nich pociągania i okazuje się że nie jest to związek taki jakbyśmy chcieli i co się potem dzieje? albo ludzie są ze sobą z przyzwyczajenia już, albo się rozstają a że nie są już pierwszej młodości nie mogą już tak łatwo znaleźć tej drugiej połówki, ale zastanówmy się czy takiej historii na pewno chcemy. Wiara potrafi zdziałać cuda, że dla nas niemożliwe rzeczy, staną się do zrealizowania tylko do tego potrzeba własnej motywacji, optymizmu i przede wszystkim WIARY ! :)

#575 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 05 luty 2013 - 07:56

Ideał faceta farmerki Hmmmmm @Ania25 ,ładnie to napisałaś ,ale powiedz ,Tobie udało się trzymać emocje na wodzy i nie uśpić rozumu ? Znalazłaś tą druga połowę ,czy już ją masz ? Bo wiesz teoria teorią ,a życie czasem pisze swoje scenariusze i zdarzają się sytuacje niejednokrotnie dla nas niepojęte ... :huh:

#576 Share sowa92

sowa92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 05 luty 2013 - 22:20

Ideał faceta farmerki hehe WIERZĘ Aniu w siebie :) Z miłością się nie spotkałem , ale z zauroczeniem często ...

#577 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 06 luty 2013 - 07:30

Ideał faceta farmerki To co pisze FINN o wybrankach obu płci ze wsi ma dużo racji.. Jakby nie było na wsi kultura jest przedewszystkim, tego sie uczy dzieci od małego, kultura, dobre wychowanie i rodzina. I szczerze mogę napisać, że jestem tego przykładem, a mianowicie, nim poznałem Moją obecną, która jest tą jedyną, byłem z 3 miastowymi, z mojego miasta, w sumie dużego osiedla i żadna z nich nie umywa sie do obecnej.. Co z tego, że byłe zadbane, wymalowane talie osy buźki jak z filmów seksownych aktorek, ale inny świat zupełnie. Zabawa imprezy, łóżko wszystko pięknie ładnie, ale jak przyszły tematy żeby porozmawiać o zymś poważnym o życiu itp to jakby rozmowy nie było.. Wśród znajomych języka żadna nie otworzyła na jakieś tematy życiowe, nic malowanie, moda to tak, ale tyle. Obecna odnajdzie się w każdym towarzystkie, porozmawia z rodzina, matka, babcią, ciotkami o gotowaniu, domu, dzieciach, życiu taką to aż sie chce rodzinie pokazać, ale dla niej to norma na wsi mieszka, urodziła się tam. A wygląd lol trafiłem po obu stronach :D nie dość, że inteligenta zaradna dziewczyną to i śliczna.

#578 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 06 luty 2013 - 17:37

Ideał faceta farmerki Farmer21 nie ma przypadkiem siostry bliźniaczki... ;)

Edytowany przez endzit, 06 luty 2013 - 18:29.

#579 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 06 luty 2013 - 22:14

Ideał faceta farmerki Temat mnie nie dotyczy ale wydaje mi się, że ideałem farmerki będzie użytkownik, który ma najwięcej postów w temacie john deere :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#580 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 07 luty 2013 - 07:26

Ideał faceta farmerki

Farmer21 nie ma przypadkiem siostry bliźniaczki... ;)

Nie.. :) 2 siostry 30 i 31 lat, również takie s.... że xD Ale tyle starania co miałem przy obecnej to przy żadnej z eks..