Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#501 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 21:42

Ideał faceta farmerki

@ Mat ,celowo dopisałam kolejny wers ,bo Ty i @ Maciejo posądziliście mnie prawie ,o chęć dokonania zbrodni doskonałej :ph34r: O moje długi i mojego męża nie muszę się martwić ,są do ogarnięcia ;)

@Meg5 "prawie posądzaliśmy " a prawie robi wielką różnicę ;) To tylko czysta gra słów :D
Ważne, że masz osobę, która Cie kocha i wspiera. wtedy i "te długi" nie są straszne bo razem można zdziałać cuda :) pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 15:23
  •  

#502 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 11 wrzesień 2012 - 10:47

Ideał faceta farmerki @ Maciejo ,ja wspomniałam wyżej ,że będą z Ciebie ludzie i to podtrzymuje ,a z podejrzewania mnie o czyn karalny ba nawet zbrodnie, że tak powiem wybrnąłeś niczym rasowy adwokat .Również pozdrawiam :)

Edytowany przez Meg5, 11 wrzesień 2012 - 20:07.

#503 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 11 wrzesień 2012 - 14:01

Ideał faceta farmerki @Meg5 dziękuję za komplement :) Widzisz chyba minąłem się z powołaniem pracuję we własnym gospodarstwie, a mógłbym zostać ..............adwokatem :P

#504 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 11:24

Ideał faceta farmerki ale się temat kształci :) miało być o ideałach a już są poruszane rozstania i spadki :D pozdro dla wszystkich :)

#505 Share Jolanta23

Jolanta23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 17 wrzesień 2012 - 19:11

Ideał faceta farmerki Spadek wartości jest wszechobecny... Takie czasy... Zamiast szlachetnych cech charakteru liczą się tylko spadki co, przez kogo można skorzystać... Tak naprawdę żeby żyć potrzebne jest chyba coś więcej niż tylko pieniądze...? Owszem, bez pieniędzy trudno żyć, ale czy papierki zawsze gwarantują nam sens życia? Przekonanie, że nasze wybory były właściwe...?
Potrzeba ludzi, prawdziwych ludzi, a nie zwierzątek...

Z doświadczenia wiem, że wartościowy człowiek, czyli taki z zasadami, jest dziś na wagę złota... Jak pozwolić takiemu odejść??? Ot wielkie dylematy życiowe maleńkiego człowieczka... ;)

#506 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 wrzesień 2012 - 14:40

Ideał faceta farmerki Tak jak powiedział @ Maciejo to czysta gra słów ,a nie poważne sugestie ... @ Jolanta 23 ,nie traktuj każdej wypowiedzi tak dosłownie ,dobitnie bo akurat z mojej strony to były żarty . Zgadzam się z Tobą, że szlachetne cechy charakteru itp... są ważne ,ale wybacz My to już wiemy bo było to wałkowane do znudzenia w tym temacie ... :rolleyes:

#507 Share Jolanta23

Jolanta23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 19 wrzesień 2012 - 21:12

Ideał faceta farmerki Meg5 tu nie chodzi o to czy odbieram niektóre słowa zbyt poważnie... Sama wiesz, że ten świat jest pełen ludzi, którym można próbować coś wytłumaczyć, a oni i tak nic z tego nie pojmą... Założyłam ten temat po to, żeby nasi szanowni koledzy zauważyli, że MY też korzystamy ze strony agrofoto, także mamy swoje ideały, marzenia... Może czasem Panowie mogliby się odrobinkę zastanowić nad swoim zachowaniem, nad tym co im przystoi, a co odbiera klasę w oczach kobiet... Temat: "Ideał faceta farmerki" to ogólna refleksja nad tym, kogo może szukać owa farmerka. Zamieszczone wypowiedzi obrazują ludzi, którzy tu zaglądają... Po jednej opublikowanej wiadomości można czasem dowiedzieć się kto, kogo szuka i czy warto odpowiadać kiedy zostawi wiadomość na gg ...
P.S. Cieszy mnie, że moje "dziecko" tak ładnie się rozwija ;) oby tak dalej.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)

#508 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 23 wrzesień 2012 - 10:15

Ideał faceta farmerki ????

#509 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 23 wrzesień 2012 - 10:25

Ideał faceta farmerki i po wypowiedzi Joli też już wiemy co tu robimy :) oczywiście żart, ale bardzo mądrze dziewczyna mówi :)

#510 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 10 listopad 2012 - 22:13

Ideał faceta farmerki Jakiś zastuj.... czas cos ruszyć

Wszystko fajnie się czyta. Nie ukrywajmy że faceci są wzrokowcami - kobiety też.
Standardowe cechy jakie powinnien mieć facet. Ale czasami przypadkiem nie jest tak, że jeżeli już pojawia się taka osoba to ją nie dostrzegacie?

Miłość, istnieje takie coś ? śmiem wątpić
Pieniądze, majątki no cóż.... wystarczy popatrzeć co się dzieje w strefie "przysłowiowych gwiazd shwo biznesu" dziadek ma laske młodszą o 50 lat. No ale chyba nie wszyscy kierują się zawartością portfela... Chyba. Bo po miastowych to wiem że liczy się i to bardzo. (znam takie osoby)

A mam takie pytanie, a czy chłopak z miasta nadaje się na gospodarke ?
Czy przypadkiem nie jest tak że jest dyskryminowany poprzez miejsce zamieszkania.... Ja już 2 razy na rozmowie w sprawie pracy (pasz i maszyn rolnych) zostałem zdyskryminowany, zostały podważone moję powoływanie się na doświadczenie na roli.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#511 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 11:46

Ideał faceta farmerki Power a chcesz iść na gospodarke?
a jakie masz doświadczenie z branżą rolną? chodzi mi o szkołę, praktyke,prace.
myśle że skoro na tej rozmowie Cię brzydko mówiąc olali to firmy nie warte twojego zaangażowania. porządna firma będzie patrzeć na twoją wiedze i obycie z branżą a nie na miejsce zamieszkania czy też pochodzenie.

Edytowany przez macias611, 11 listopad 2012 - 11:47.

#512 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 13:14

Ideał faceta farmerki 16121108094805.jpg

Edytowany przez endzit, 13 listopad 2012 - 20:15.

#513 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 18:08

Ideał faceta farmerki endzit, czy Ty coś sugerujesz? :D

#514 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 18:15

Ideał faceta farmerki Nieeee tak mi się skojarzył ten dowcip odnośnie teamtu :-)

#515 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 21:19

Ideał faceta farmerki no a już myślałem że plamisz nasz męski gatunek ;)

#516 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2001 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 12 listopad 2012 - 23:01

Ideał faceta farmerki edytuj ostatni wers bo ci % dowalą.

#517 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 12 listopad 2012 - 23:39

Ideał faceta farmerki @janusz20, popieram ;)
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#518 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 08:51

Ideał faceta farmerki

Power a chcesz iść na gospodarke?
a jakie masz doświadczenie z branżą rolną? chodzi mi o szkołę, praktyke,prace.
myśle że skoro na tej rozmowie Cię brzydko mówiąc olali to firmy nie warte twojego zaangażowania. porządna firma będzie patrzeć na twoją wiedze i obycie z branżą a nie na miejsce zamieszkania czy też pochodzenie.

Czemu by nie... nie chce mi się każdemu tłumaczyć od podszewki. Tak mam doświadczenie, zresztą całe życie się uczymy.
Zapytałem się jak dziewczyn postrzegają to.... Bo tak samo jest kiedy chłopak szuka dziewczyny, a trafiają się miastowe. Wiadomo inne środowisko.

Edytowany przez Power, 15 listopad 2012 - 08:51.

#519 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 17:41

Ideał faceta farmerki to ja Power trzymam za Ciebie kciuki :) bądź niezłomny i przej do przodu :) takich ludzi nam trza! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#520 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 20:31

Ideał faceta farmerki

Pieniądze, majątki no cóż.... wystarczy popatrzeć co się dzieje w strefie "przysłowiowych gwiazd shwo biznesu" dziadek ma laske młodszą o 50 lat. No ale chyba nie wszyscy kierują się zawartością portfela... Chyba. Bo po miastowych to wiem że liczy się i to bardzo. (znam takie osoby)

Jeżeli Twoim wzorem, punktem odniesienia są gwiazdy, to przestań czytać Pudelka i przeczytaj jakąś książkę.
Pieniądze zawsze były ważne, są i będą. To nie jest wymysł współczesnych czasów. Nie da się stworzyć rodziny nie mając pieniędzy. Pieniądze są także wyznacznikiem zaradności mężczyzny. Jeżeli jesteś leniwym i bez ambicji facetem to nie dziw się, że kobiety Cię omijają. Bo po co im utrzymanek?

Czy przypadkiem nie jest tak że jest dyskryminowany poprzez miejsce zamieszkania.... Ja już 2 razy na rozmowie w sprawie pracy (pasz i maszyn rolnych) zostałem zdyskryminowany, zostały podważone moję powoływanie się na doświadczenie na roli.

Biedaczek. Widocznie słusznie zostały podważone skoro z takim doświadczeniem nie umiałeś się przebić.