Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#481 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 22:38

Ideał faceta farmerki To tylko ten ogródek jest Twój? To mnie ładnie okłamałaś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 09:34
  •  

#482 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2012 - 22:44

Ideał faceta farmerki @Stasiu poczekaj pojdę Tobie po husteczki,bo szok przezyłeś.

#483 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 22:46

Ideał faceta farmerki Żebyś wiedziała. A już takie plany miałem jak spieniężę Twój posag... I nici z nich. Po moim Mustangu. I jeszcze Ciebie będę miał na utrzymaniu.

#484 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2012 - 22:53

Ideał faceta farmerki No to jesteś okrutny,przyznawać się bez bicia,do twych niecnych planów/
A liczyłam na miłość :lol:

#485 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 22:54

Ideał faceta farmerki Miłość była ale do Twojego posagu.

#486 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2012 - 22:58

Ideał faceta farmerki no to idę plakać w poduchy :lol: :lol:

#487 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 23:00

Ideał faceta farmerki A co ja mam teraz zrobić?

Dobra. chodź idziemy stąd. Nie będziemy naszych brudów prać na forum.

Edytowany przez StasiekS, 09 wrzesień 2012 - 23:01.

#488 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2012 - 23:03

Ideał faceta farmerki Idz spać,przespij się ,otrząśnij się z szoku.

Ok,Tylko pamiętaj że splata kredytu mieszkaniowego i tak spada na Ciebie :P :lol:

Edytowany przez ania25, 09 wrzesień 2012 - 23:05.

#489 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 07:42

Ideał faceta farmerki No nie ,@ Stasiu ja się od tygodnia głowie dla jakich zacnych powodów ludzie zawierają związek małżeński ,nawet zastanawiałam się dla jakich ja wyszłam za mąż , bo jak miłość , rodzina ,święty spokój ,no i aspekt finansowy już był Ci wymieniony ,lecz Ty nadal byłeś tymi argumentami nieusatysfakcjonowany . Już myślałam ,hm ciekawy człowiek :huh: dostrzega coś czego większość nie widzi ... ,a tu proszę takie rozczarowanie $$$ :ph34r:

Edytowany przez Meg5, 10 wrzesień 2012 - 18:29.

#490 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 07:45

Ideał faceta farmerki

To gratuluje. Musi być z ciebie dumna. Pewnie podwozisz ją do szkoły i robisz drugie śniadanie.

Jest.
Póki co tylko podwożę od czasu do czasu:)Zamierzam dla niej zostawić tą gospodarkę w jakimś stopniu;) byśmy mogli zamieszkać razem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#491 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2012 - 08:27

Ideał faceta farmerki @Meg a ja do Twojego zdania dorzuce @Stasiowi jeszcze taka odpowiedz:Komu tak naprawdę potrzebne jest małżeństwo? Z całą pewnością kobiecie, dla zachowania tradycji oraz, żeby ktoś zaufany kręcił się po domu - jak mawia moja znajoma :P. Kobiecie na ogół wystarcza jeden mężczyzna na całe życie, ale mężczyźnie niekoniecznie jedna kobieta :D. Małżeństwo potrzebne jest dzieciom, żeby je inne dzieci nie wyzywały od bękartów, a także rodzicom, żeby mieli na co wydać pieniążki, latami odejmowane sobie od ust. Bez zawarcia małżeństwa nie ma się teściowej. Małżeństwo jest potrzebne krawcowej, żeby miała dla kogo uszyć suknię ślubną; złotnikowi, żeby miał komu sprzedać obrączki; cukiernikom, kucharzom, restaurantom, wypożyczalniom limuzyn itd.itp. Małżeństwo wprost niezbędne jest Kościołowi, żeby miał za co się utrzymać, bo z samej tacy żaden ksiądź nie wyżyje. Bardzo potrzebne jest pannom, bo tylko na czyimś ślubie mogą otrzymać gwarancję rychłego zamążpójścia, czyli złapać ślubną wiązankę, już nie-panny młodej. Wręcz nieodzowne jest dla par do rozliczenia się z fiskusem, zwłaszcza gdy dochody jednego z partnerów przekraczają próg podatkowy. Małżeństwo także potrzebne jest do tego, aby partnerzy mogli po sobie dziedziczyć. Małżeństwo jest potrzebne sądom rodzinnym. dla urozmaicenia czasu pracy sędziom i ławnikom. Oczywiście niezbędne jest adwokatom, żeby mogli prowadzić życie na odpowiednim poziomie. Niestety do lamusa odeszły czasy, kiedy dotrzymanie przysięgi małżeńskiej było sprawą honoru. Dzisiaj jedynie romantycy wierzą, że związek dwojga ludzi uświęcony sakramentalnym tak będzie trwał po grób. Oczywiście wspólny, by po najdłuższym życiu nie szukać się w zaułkach zaświatów z ukochaną osobą B)

#492 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 16:56

Ideał faceta farmerki Ciekawie się temat rozwinął....

Albo jeszcze np. dla takich słów warto dziewczyny wychodzić za mąż ,, żono moja serce, moje jak ja umrę wszystko twoje " :lol:

@Meg5 nie zapomnij tylko mężowi dobrej polisy na życie wykupić :P A może już wykupiłaś? Jako prezent poślubny :lol: :lol:

#493 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 18:43

Ideał faceta farmerki @ Maciejo brawo za spostrzegawczość ,będą z Ciebie jeszcze ludzie ;) . Widzę ,że @ MAT I Maciejo idziecie tylko jednym tokiem myślenie wiec dopisze jeszcze kawałek tej piosenki ,,żono moja ,serce moje ,jak ja umrę wszystko twoje ,zabierz wszystko to co mam ,moje długi też ci dam... :lol: A odnośnie polisy ,jest takie powiedzenie ,,przezorny ubezpieczony "' B)

#494 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 18:54

Ideał faceta farmerki Czy idę tylko tym jednym tokiem myślenia.....na pewno nie nie jestem materialistom, sa ważniejsze priorytety niż dobra materialne, pieniądze, ale to tyle o mnie :P
@ Meg5 słowa piosenki pięknie się układają, czekam jutro na kolejny wers ;)

Edytowany przez Maciejo, 10 wrzesień 2012 - 18:57.

#495 Share damian23199

damian23199

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,wszystko o belarusie

Napisany 10 wrzesień 2012 - 19:55

Ideał faceta farmerki Witam wszystkich mimo ze mam 18 lat dopiero wiem jedno ze teraz jak dziewczyna slyszy ze Roland to jej juz tak bardzo nie przeszkadza ale niekotre dziewczyny nierozumieja ze ja nie zawsze mam czas i tez chce sie wyszalec a nie tylko slyszec nie pijj nie pal nie jedz na dyskoteke z chlopkakami ;D

#496 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2012 - 19:59

Ideał faceta farmerki @Meg5 powiedziałaś "dla takich słów warto dziewczyny wychodzić za mąż" ,,żono moja ,serce moje ,jak ja umrę wszystko twoje ,zabierz wszystko to co mam ,moje długi też ci dam... :lol: " chyba teraz nam się tu nie wycofasz co? po tym dopisaniu tego kawałka, :P no ktoś jednak te długi spłacać będzie musiał. :lol:

#497 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2012 - 20:07

Ideał faceta farmerki

@ Meg5 słowa piosenki pięknie się układają, czekam jutro na kolejny wers ;)

@Maciejo już tak z utęskniem zebyś nie czekał do jutra,posłuchaj :lol:

#498 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 20:25

Ideał faceta farmerki Dziękuje :) posłuchałem nr jeden na mojej liście hitów :P

#499 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 20:54

Ideał faceta farmerki

@Meg5 powiedziałaś "dla takich słów warto dziewczyny wychodzić za mąż" ,,żono moja ,serce moje ,jak ja umrę wszystko twoje ,zabierz wszystko to co mam ,moje długi też ci dam... :lol: " chyba teraz nam się tu nie wycofasz co? po tym dopisaniu tego kawałka, :P no ktoś jednak te długi spłacać będzie musiał. :lol:

@ Mat ,celowo dopisałam kolejny wers ,bo Ty i @ Maciejo posądziliście mnie prawie ,o chęć dokonania zbrodni doskonałej :ph34r: O moje długi i mojego męża nie muszę się martwić ,są do ogarnięcia ;)

Edytowany przez Meg5, 10 wrzesień 2012 - 21:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#500 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2012 - 21:09

Ideał faceta farmerki

@ Mat ,celowo dopisałam kolejny wers ,bo Ty i @ Maciejo posądziliście mnie prawie ,o chęć dokonania zbrodni doskonałej :ph34r:

No wiesz, bez tego dopisanego wersu brzmiało jakoś, że tak powiem zabójczo :P
Nie miałem na myśli Waszych długów, tylko potencjalnego kandydata na męża.