Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#461 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 20:55

Ideał faceta farmerki wiesz powiem Ci że tak :) też już wszystko było na piko... ale nie wyszło. i dalej wolny...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 13:05
  •  

#462 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 22:02

Ideał faceta farmerki

Na razie nic takiego nie mamy w planach. Mieszkamy od siebie 15 min drogi i w sumie to widzimy się co dziennie. Ale może przed samym ślubem jak już.
Co do życia w konkubinacie to już jest decyzja pary. Ja jestem obiektywna co do tego tematu...

A nie boisz się rozczarowania po ślubie jak zamieszkacie razem. Bo pomieszkiwanie z doskoku to nie to samo co wspólne życie pod jednym dachem. To co może nam teraz nie przeszkadzać, później może irytować bo cały czas się powtarza.

Stasiek S do jednego .....na pewno.... wychowania dzieci....i spłacenia kredytu mieszkaniowego. :D
Jest propozycja...aby dołożyć do przysięgi....i nie opuszczę Cię...aż do końca spłaty kredytu :P

Czyli tylko sprawy finansowe są powodem? Jakiegoś głębszego sensu małżeństwa nie mają?

#463 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2012 - 11:26

Ideał faceta farmerki StasiuS a co Ty nas tu się tak wypytujesz wszystkich,w dylemacie jesteś?Ukochana nalega u Ciebie na ślub,czy jak? :P ,napisz nam otwarcie,to otwarcie Ci odpowiemy,a i jeszcze niech strace,licze na zaproszenie od Ciebie,na tą szczególną uroczystość B) :D

Edytowany przez ania25, 08 wrzesień 2012 - 11:28.

#464 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 08 wrzesień 2012 - 12:31

Ideał faceta farmerki

Stasiek S do jednego .....na pewno.... wychowania dzieci....i spłacenia kredytu mieszkaniowego. :D
Jest propozycja...aby dołożyć do przysięgi....i nie opuszczę Cię...aż do końca spłaty kredytu :P

Albo jeszcze np. dla takich słów warto dziewczyny wychodzić za mąż ,, żono moja serce, moje jak ja umrę wszystko twoje " :lol:

#465 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2012 - 17:25

Ideał faceta farmerki

@Rolandgif ,do starego kawalera Ci trochę brakuję,ale przy Twoich wywodach,sukces osiągniesz :wacko: .Zamiast siedzieć i zdzierać klawiaturę rusz,tyłek z krzesła,sama nie przyjdzie,chyba ze desperatka :P

Dlatego jak idę na dyskotekę to ide się pobawić, a nie szukam już dziewczyny i nie ma mowy żebym siedział całymi dniami w domu.

#466 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 08 wrzesień 2012 - 20:55

Ideał faceta farmerki

A nie boisz się rozczarowania po ślubie jak zamieszkacie razem. Bo pomieszkiwanie z doskoku to nie to samo co wspólne życie pod jednym dachem. To co może nam teraz nie przeszkadzać, później może irytować bo cały czas się powtarza.

Szczerze to widzimy się z moim narzeczonym codziennie. A ten czas co jesteśmy osobno to oboje pracujemy. Weekendy spędzamy zawsze razem, raz u mnie raz u niego.
Co do powtarzania różnych sytuacji to każdy ma wady ja też. Ale jeśli się kocha to można tą wadę zaakceptować a z czasem uznać za zaletę. Nikt z nas nie jest doskonały... I bez akceptacji, wzajemnego ustępowania i kompromisów żaden związek nie przetrwa długo :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#467 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2012 - 22:22

Ideał faceta farmerki

Albo jeszcze np. dla takich słów warto dziewczyny wychodzić za mąż ,, żono moja serce, moje jak ja umrę wszystko twoje " :lol:

@Meg5, ale chyba nie Masz na myśli, że suszarka do włosów może się mężowi ześliznąć do wanny? :P

#468 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 07:19

Ideał faceta farmerki @ MAT ja nie mam wanny tylko prysznic i do tego oddalony od miejsca z suszarką. :P A te słowa ,,wszystko Twoje " można różnie rozumieć .... ;)

#469 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 09:09

Ideał faceta farmerki Ja w wieku 21 lat nikogo nie szukałem,nawet nie chodziłem na dyskoteki,chęć ułożenia sobie życia przyszła gdy miałem 24l,w tym czasie zmieniłem się z charakteru przez pewne wydarzenie w życiu przez które stałem się nie wpełni sprawną osobą,kogoś na kim mi zależy poznałem jakiś czas temu mając 28l,ona 18.Moje zdanie jest takie że nigdy nie należy się poddawać.

#470 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 10:18

Ideał faceta farmerki tak to już nie te czasy że jak się miało 20 lat to już się nabijało małżeński staż... dzisiaj na to czy być razem ma wpływ tryb życia, co nie zmienia faktu że trzeba szukać drugiej połówki bo samemu być to jest do d*py... ale czasem zdarzenia losowe wszystko zmieniają i jak wtedy sobie radzić?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 20:45

Ideał faceta farmerki

StasiuS a co Ty nas tu się tak wypytujesz wszystkich,w dylemacie jesteś?Ukochana nalega u Ciebie na ślub,czy jak? :P ,napisz nam otwarcie,to otwarcie Ci odpowiemy

Chciałbym znać motywy ludzi, którzy decydują się na ślub. Bo na razie to są tylko albo przyczyny finansowe albo obyczajowe typu co ludzie powiedzą. A czy istnieją jeszcze inne poza tymi?

a i jeszcze niech strace,licze na zaproszenie od Ciebie,na tą szczególną uroczystość B) :D

To czy dostaniesz zaproszenie to zależy od Ciebie i prezentu jaki dostanę.

Szczerze to widzimy się z moim narzeczonym codziennie. A ten czas co jesteśmy osobno to oboje pracujemy. Weekendy spędzamy zawsze razem, raz u mnie raz u niego.
Co do powtarzania różnych sytuacji to każdy ma wady ja też. Ale jeśli się kocha to można tą wadę zaakceptować a z czasem uznać za zaletę. Nikt z nas nie jest doskonały... I bez akceptacji, wzajemnego ustępowania i kompromisów żaden związek nie przetrwa długo :)

Widzenie się codziennie a wspólne życie to trochę dwie różne rzeczy. Bo na razie to oboje się staracie aby wyjść jak najlepiej w oczach drugiej osoby i nie wszystkie wady możesz znać. Zapytałem się kiedyś kolegi, dlaczego nie zamieszka razem z dziewczyną. Już są ze sobą dłuższy czas, mają możliwości wspólnego zamieszkania. On odpowiedział, że po co psuć to co jest dobre. Dobrze jest im jak teraz i będzie chciał aby tak było jak najdłużej.

Ja w wieku 21 lat nikogo nie szukałem,nawet nie chodziłem na dyskoteki,chęć ułożenia sobie życia przyszła gdy miałem 24l,w tym czasie zmieniłem się z charakteru przez pewne wydarzenie w życiu przez które stałem się nie wpełni sprawną osobą,kogoś na kim mi zależy poznałem jakiś czas temu mając 28l,ona 18.Moje zdanie jest takie że nigdy nie należy się poddawać.

To gratuluje. Musi być z ciebie dumna. Pewnie podwozisz ją do szkoły i robisz drugie śniadanie.

#472 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2012 - 20:57

Ideał faceta farmerki

To czy dostaniesz zaproszenie to zależy od Ciebie i prezentu jaki dostanę

Hmm...........takiemu człowiekowi trudno dogodzić,a co powiedzieć o prezentach,już moje ostatnie kwiaty w ogródku Tobie poświecce,niech strace raz w życiu

#473 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 21:01

Ideał faceta farmerki Na tyle tylko mnie cenisz? Myślałem, że się wysilisz na coś lepszego.

#474 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2012 - 21:07

Ideał faceta farmerki Na coś lepszego.......do tych kwatów co można dołożyć?-ostatnie pożegnanie kawalera

#475 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 21:09

Ideał faceta farmerki Coś czepiła tych kwiatów? Trochę wyobraźni, kreatywności.

#476 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2012 - 21:13

Ideał faceta farmerki

Trochę wyobraźni, kreatywności.

Aha to noc poslubną,chcesz prezent,trzabyło mówić odrazu :P

#477 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 21:15

Ideał faceta farmerki A skąd Ty niby wiesz że @Ania nie ma przy swoim kompleksie pałacowym półtorahektarowego ogródka ? :D
Dziewczyna przedostatnie 100 tysięcy na Twoją ostatnią drogę chce wydać a tu proszę-niereformowalny się znalazł i nosem kręci...

#478 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 21:23

Ideał faceta farmerki Nie można było tak od razu?

100 tys.? Ale co ja za to kupię?

Edytowany przez StasiekS, 09 wrzesień 2012 - 21:25.

#479 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 09 wrzesień 2012 - 22:22

Ideał faceta farmerki Nic. Mi dasz :P

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2012 - 22:26

Ideał faceta farmerki A mnie kto przygarnie,jak oddam caly majątek @Staśkowi :lol: