Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#441 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 03 wrzesień 2012 - 23:06

Ideał faceta farmerki Hehe :lol: Ja w nocy spię :P
Ale w dzień takie odzywki to echo niesie :lol:
I tak oto widać jak czasem ludzie pochopnie podejmują decyzje

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 15:00
  •  

#442 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 wrzesień 2012 - 23:11

Ideał faceta farmerki

tylko tak się do siebie odnoszą że szkoda gadać.

Rozumiem, że już nie mówią "kochanie Ty moje" :P

#443 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 03 wrzesień 2012 - 23:13

Ideał faceta farmerki Może i mówią ale to brzmi: "ch**u je**ny" :lol:

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#444 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 wrzesień 2012 - 23:17

Ideał faceta farmerki A rozumiem - "chodź do mnie kochany" :P

#445 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 07:24

Ideał faceta farmerki @ FINN należy współczuć takim kobietą ,bo raczej nie wiedzą co czynią . Żadna kobieta logicznie myśląca nie wejdzie w taki chory układ ,zawierając związek małżeński dla tej jednej chwili bo będzie mieć piękną suknie i luksusową limuzyna pojedzie do ślubu itp. Szczerz ,aż ciężko mi to sobie wyobrazić ,że tak można zrobić ,bo co po całej tej imprezce by mi zostało ,,,,zgroza :(

#446 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 04 wrzesień 2012 - 10:18

Ideał faceta farmerki Meg, ja osobiście takim kobietom bym nie współczuł, w końcu, jak naiwna to niech teraz się meczy, miała ślub jak z bajki, miała, to niech teraz ma horror... Tylko szkoda mi potem dzieci, które muszą patrzeć na sztuczną miłość rodziców... a co gorsza kłótnie i inne spory, oraz humory rodziców... to dopiero krzywdzi niewinne istoty...ale biorąc ślub z zachcianki z pierwszym lepszym , to taka paniusia w białej sukni nie myśli co będzie za rok, 2,3..... ważne że ma ślub jak z bajki, bo marzyła o tym od dziecka... i to się liczy najbardziej, a całą resztę ma głęboko w d.... bo wychodzi z założenia że co będzie to będzie. lub wszystkie koleżanki już wyszły za mąż to i ona musi... bo jak to będzie wyglądać... a potem żale , zdrady, rozwody.... o tym już kobiety nie myślą... a jak Facet chce po woli, z przemyśleniem , czy to będzie odpowiednia partnerka, czy nie, i nawet chodzić ze sobą rok,2,3... ( dla mnie osobiście 2-3 to max chodzenia ze sobą, potem to już wpędzanie siebie na wzajem w lata.. ) to na siłę ciągną go do ołtarza, a potem jest; znowu ta moja stara coś chce od mnie... Jak już wcześniej wspomniałem ; jak sobie pościeli tak się z kimś wyśpi... ja jestem tego zdania, że trzeba znaleźć kogoś do kogo będzie się wracać zawsze z ochotą i utęsknieniem aby ja/jego zobaczyć... Często jest tak że związki są tylko na pokaz... że dziewczyna nie potrafi znieść tej próżni i nie ważne kto, chudy, czy gruby, wysoki czy niski, ważne aby o nią zabiegał i uganiał się oraz na każdym kroku wyznawał jej miłość... nie które to lubią bo wtedy czują się dowartościowane i podbudowują własne ego... jak dla mnie to chore... bo dziewczyna też musi znać własną wartość, a wiadomo jak dziewczyna nie zna własnej wartości to może mieć ją każdy, kto ma gadane i potrafi sprytnie ukryć prawdzie zamiary wobec jej, które po ślubie od razu wychodzą na światło dzienne i i taki mąż wtedy pokazuje żonie gdzie jej miejsce w szeregu... czasami lepiej poczekać, aby trafić na kogoś na prawdę wartościowego...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#447 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 04 wrzesień 2012 - 12:36

Ideał faceta farmerki

@Martina, To widzę, że polecasz dziewczynom taki styl?? :huh:

A czy ja powiedziałam, że polecam taki styl? Oj tego to ja nie widzę w moim poście. Po prostu ta piosenka odzwierciedla dzisiejszą sytuacje jaka jest bardzo często spotykana wśród młodych dziewczyn. Ja nigdy tego nie popierałam, zawsze mówiłam że nie jestem materialistką i nie szukam męża z pieniędzmi bo wszystkiego można się później RAZEM dorobić ( jak oczywiście się obie strony dogadają).

FINN a też marze o ślubie i żeby wszystko było tak jak zaplanuje, ale do tego trzeba czasu. Nie w tym roku ani nie za rok, może za 2 albo 3 lata. Moim zdaniem to będzie wystarczający czas by się na spokojnie dogadać i postanowić co i jak. Tak myślę i mam nadzieje że się nie mylę. Człowiek uczy się na błędach...

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#448 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 04 wrzesień 2012 - 12:53

Ideał faceta farmerki @FINN - jak czytałem Twój ostatni post to mi się przypominało o tym artykule : http://m.interia.pl/...mpaign=polecane :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#449 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 13:10

Ideał faceta farmerki Tak ale co widzę to ten temat jest o 16 latkach. Ja w tym wieku to o żadnym ślubie nie myślałam. Chciałam wtedy dobrze się bawić ze znajomymi, chodzić do szkoły i ją skończyć. Tak naprawdę ta myśl weszła do mojej głowy niedawno i nie dlatego że koleżanki już są mężatkami, tylko skończyłam studia, podejmuje prace i chce pomału założyć własną rodzinę, a nie do śmierci na garnuszku rodziców być. Ja teraz nie wyobrażam sobie mieć męża i dzieci mimo że za miesiąc 22 lata skończę. Przyjdzie i czas na mnie, ale na razie ciesze się okresem narzeczeństwa :)

#450 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 wrzesień 2012 - 23:33

Ideał faceta farmerki

Ale się tu sentymentalnie zrobiło :P
A ja wam powiem tak,małżeństwo to nie zabawa,lepiej tą decyzję 100 razy przemysleć,niz pozniej zalowac co się narobiło,będąc wolnym jesteście odpowiedziałni za siebie,ale wstępując w związek małżeński ,stajemy się odpowiedzialni rownież za tą drugą połowe.Nie ma już słowa "JA"jest słowo"MY".I własnie z takich nieprzemyslanych decyzji,jest wiele rozwodów,bo miała być bajka,super sielanka,a tu zaczeło się prawdziwe życie.

Ciekawe. Czyli życie na "kocią łapę" w związku partnerskim to zwykła zabawa ale jak weźniemy ślub to już zaczyna się prawdziwe życie? Nie wiem dlaczego, ale bardzo dużo osób uważa związek małżeński za coś magicznego. Czym różni się małżeństwo od związku partnerskiego? Na pewno wspólnym nazwiskiem, majątkiem i pewnymi przywilejami podatkowymi czy prawnymi. Ale to chyba nie sprawia, że jest taki magiczny?

Martina, zamierzasz zamieszkać przed ślubem ze swoim narzeczonym?

Edytowany przez StasiekS, 06 wrzesień 2012 - 23:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 wrzesień 2012 - 07:16

Ideał faceta farmerki Stasiu S ,jednym z wielu powodów dla których pary łączą się w nieformalne związki jest na początku chęć zbliżenia się do siebie, przetestowania związku w warunkach codziennego życia. Ślub to decyzja ważna, czasem podejmowana raz w życiu. Dzięki wspólnemu zamieszkaniu, które jest proste do realizacji i nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań – para może sprawdzić, czy faktycznie do siebie pasują i czy chce ze sobą spędzać resztę życia. Życie na kocią łapę – lub inaczej mówiąc konkubinacie – to po prostu życie w wolnym związku, w którym para mieszka ze sobą, płaci wspólne rachunki, często ma również dzieci. Ich życie to życie jak każdej normalnej rodziny, z tą różnicą, że nie łączą ich więzi małżeńskie. Po latach życia w takim związku, decyzja o ślubie już najczęściej nie zapada. Pary mówią, że „papier” nic nie zmieni i mają pewnie rację, ponieważ faktycznie ślub w tym momencie nie wpływa nawet w niewielkim stopniu na relacje w takim związku.Dlatego każdy powinien sam zastanowić się w jakim modelu rodziny będzie czuł się najlepiej i co sprawi, że związek będzie naprawdę szczęśliwy.

#452 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 07 wrzesień 2012 - 08:42

Ideał faceta farmerki

Stasiu S ,jednym z wielu powodów dla których pary łączą się w nieformalne związki jest na początku chęć zbliżenia się do siebie, przetestowania związku w warunkach codziennego życia. Ślub to decyzja ważna, czasem podejmowana raz w życiu. Dzięki wspólnemu zamieszkaniu, które jest proste do realizacji i nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań – para może sprawdzić, czy faktycznie do siebie pasują i czy chce ze sobą spędzać resztę życia. Życie na kocią łapę – lub inaczej mówiąc konkubinacie – to po prostu życie w wolnym związku, w którym para mieszka ze sobą, płaci wspólne rachunki, często ma również dzieci. Ich życie to życie jak każdej normalnej rodziny, z tą różnicą, że nie łączą ich więzi małżeńskie. Po latach życia w takim związku, decyzja o ślubie już najczęściej nie zapada. Pary mówią, że „papier” nic nie zmieni i mają pewnie rację, ponieważ faktycznie ślub w tym momencie nie wpływa nawet w niewielkim stopniu na relacje w takim związku.Dlatego każdy powinien sam zastanowić się w jakim modelu rodziny będzie czuł się najlepiej i co sprawi, że związek będzie naprawdę szczęśliwy.

zgadzam sie z w zupełności.
Przecież wiele par teraz mieszka po kilka lat w trakcie studiów i ślub to tylko zacementowanie, potwierdzenie chęci spędzenia całego życia. A po tej uroczystości na dobra sprawe nic sie nie zmienia poza nazwiskiem panny młodej o ile chce je zmieniać.

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#453 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 19:06

Ideał faceta farmerki Wszystko fajnie ale i tak nie podałaś mi powodu/ów dla których pary tak bardzo chcą brać ślub. W czym małżeństwo jest lepsze od konkubinatu? I dlaczego to aż tak ważna decyzja w życiu?

#454 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 19:18

Ideał faceta farmerki

Martina, zamierzasz zamieszkać przed ślubem ze swoim narzeczonym?

Na razie nic takiego nie mamy w planach. Mieszkamy od siebie 15 min drogi i w sumie to widzimy się co dziennie. Ale może przed samym ślubem jak już.
Co do życia w konkubinacie to już jest decyzja pary. Ja jestem obiektywna co do tego tematu...

#455 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 19:19

Ideał faceta farmerki @ Stasiu ,pary biorą ślub dla świętego spokoju .Nie wiesz tego ? :ph34r: No bo coby ludzie i proboszcz powiedzieli ? :lol:

#456 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 wrzesień 2012 - 20:10

Ideał faceta farmerki

Wszystko fajnie ale i tak nie podałaś mi powodu/ów dla których pary tak bardzo chcą brać ślub.

Stasiek S do jednego .....na pewno.... wychowania dzieci....i spłacenia kredytu mieszkaniowego. :D
Jest propozycja...aby dołożyć do przysięgi....i nie opuszczę Cię...aż do końca spłaty kredytu :P

#457 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 wrzesień 2012 - 20:25

Ideał faceta farmerki kiedyś szukałem prawdziwej miłości ale już sobie odpuściłem, zostane starym kawalerem :mellow:

#458 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 07 wrzesień 2012 - 20:34

Ideał faceta farmerki witam. widze że ile osób tyle poglądów to czy brać ślub to już ludzię chcący być razem powinni decydować. ja mieszkałem z moją narzeczoną beż ślubu i gadki były że mała bania... ale cóz było minęło...

#459 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 07 wrzesień 2012 - 20:51

Ideał faceta farmerki Ja akurat uważam, że ślub nie jest mi do niczego potrzebny natomiast moja narzeczona chciała by mieć ślub i postanowiłem z tym nie polemizować. A dlaczego? Bo mi to nie przeszkadza, a skoro ma jej to sprawić przyjemność to jestem na to gotów. Ale jedno co muszę powiedzieć to to, że przez same przygotowania to połowę włosów można stracić :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 wrzesień 2012 - 20:53

Ideał faceta farmerki

zostane starym kawalerem :mellow:

@Rolandgif ,do starego kawalera Ci trochę brakuję,ale przy Twoich wywodach,sukces osiągniesz :wacko: .Zamiast siedzieć i zdzierać klawiaturę rusz,tyłek z krzesła,sama nie przyjdzie,chyba ze desperatka :P