Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#381 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 lipiec 2012 - 18:11

Ideał faceta farmerki ale o twojej "ukochanej"?? bo jak tak to się z tobą zgadzam.... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 23:36
  •  

#382 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 14 lipiec 2012 - 19:23

Ideał faceta farmerki @statek, ale teraz jak mam tą jedyną, której jestem pewny i kocham na serio to ona ma male problemy z wiedzą ile było przed nią ;/ I żałuje, że z tamtymi bylem, takie zabawy miałem, jak teraz mam super dziewczynę i nie "szanowałem się" dla niej, a ona dla mnie tak..A tak poznałbym 1-2 przed nią, nic poważnego i teraz dopiero z nią...

#383 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 14 lipiec 2012 - 19:27

Ideał faceta farmerki to po co ona wraca do Twojej przeszlosci. Było mineło. Każdy popelnia jakies bledy w zyciu. Ważne abys teraz z ta jedyną nie zabłądził i bedzie dobrze. Wytumacz jej ze wszystko co było zostawiłes za sobą i nie masz zamiaru do tego wracac

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#384 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 lipiec 2012 - 19:29

Ideał faceta farmerki Noc poślubna:
- Kochanie dużo było ich przede mną?
Mija godzina, ona milczy
- Kochanie gniewasz się na mnie?
- Cicho liczę... :D

#385 Share Jolanta23

Jolanta23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 09:55

Ideał faceta farmerki

Miłość jest jak taksówka-szybko jedzie,drogo kosztuję,i kiedyś trza z niej wysiąść. :P
Kochać-, także trza umieć się z nim rozstać,
Umieć,pozwolić komuś odejść,nawet jesli darzy się go wielkim uczuciem.
Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu,zaborczości,jest skierowaniem się ku drugiej osobie,jest przede wszystkim pragnieniem jej szczęścia,czasem wbrew własnemu.

Już dawno nie znalazłam chwili by spojrzeć jak "żyje" mój temacik ;) Widzę, że całkiem dobrze się miewa... Tylko dominują tu koledzy;p Przyznam, że trochę mnie to zastanawia...;p Wszędzie Was pełno ;p

Janusz Radek, Czekam wytrwale

#386 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 17 lipiec 2012 - 19:42

Ideał faceta farmerki @statek, bo jak wejdzie sie na jakiś temat to cokolwiek robimy nowego, to korci ją zapytać jak to było w przeszłości, nawiązując do eks. Staram sie nie odpowiedziać, ale no ciężko jest zwłaszcza, że za gó.... nie myślałem, a bawiłem sie z dziewczynami i no teraz za to trochę płacić trzeba - widzą jej minę i smutek..

#387 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 12:03

Ideał faceta farmerki Trzeba dać do zrozumienia co było przed to nie ma znaczenia i nie wracać do tematu. Liczy sie tylko to co tu i teraz.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#388 Share ursus1014t

ursus1014t

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 sierpień 2012 - 07:30

Ideał faceta farmerki ktoą napisał kiedyś że idealny facet dla farmerki to taki który nie ma gospodarstwa a chciałby mieć.... i jest w tym jakiś sens :D pozdrawiam

#389 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 11 sierpień 2012 - 21:20

Ideał faceta farmerki ciekawe jaki? mi od lat sie marzy gospodarka, chociaz nie wiem jakbym sie prezyl to i tak nie bede mial, jedyne to rzeczywiscie znalezc kobitke z arealem ale to pojscie na latwizne ;)
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#390 Share hugolina009

hugolina009

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 12:04

Ideał faceta farmerki dołączę się do dyskusji i odbijając piłeczkę, kobiecie z gospodarstwem jeszcze trudniej znaleźć odpowiedniego faceta, wiem coś o tym :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#391 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 17:55

Ideał faceta farmerki Koleżanko to chyba nie możliwe jak tu tylu rolników szuka kobiety

#392 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 sierpień 2012 - 07:44

Ideał faceta farmerki No tak, z tym że ci rolnicy co tu zaglądają szukają dla siebie dziewczyny i na swoje gospodarstwo.
@hugolina009 ma niestety ten problem, że potrzebuje farmera dla siebie i do siebie a takiego znaleźć nie łatwo. Jak się uprzeć to da się znaleźć ale poza tym,że ma nosić spodnie powinien jeszcze logicznie myśleć i nie bać się pracy.Do tego ma ją kochać, szanować, akceptować wady i cenić zalety...
Znajdź koleżance takiego faceta ;)

#393 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 22 sierpień 2012 - 08:41

Ideał faceta farmerki musi szukać w sąsiedztwie i dwa gospodarstwa połączyć w jedno.

#394 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 sierpień 2012 - 09:06

Ideał faceta farmerki ideał kobiety dla mnie to bambera musiała by mieć koło 50ha ziemi.

#395 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 sierpień 2012 - 10:49

Ideał faceta farmerki

@hugolina009 ma niestety ten problem, że potrzebuje farmera dla siebie i do siebie a takiego znaleźć nie łatwo. Jak się uprzeć to da się znalezc

Jesli tylko ktoś chce napewno sobie kogoś znajdzie,ale szukanie kogoś na siłe,pakowanie się w związki dla zasady,lub innego powodu,jest najgorszą rzeczą z mozliwych rozwiązań,bo wyrządzi to więcej krzywdy niż pożytku.A myslenie że jakoś to będzie,się ułozy to tylko myslenie odbiegające od reguły.Nie ma miłości ,nie ma szczęscia.Zresztą najpierw trza nauczyć sie zyc samemu,żeby potem zyc z kimś.
Całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy....połowy swojej własnej duszy...połowy samego siebie.

Edytowany przez ania25, 22 sierpień 2012 - 10:53.

#396 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 22 sierpień 2012 - 12:23

Ideał faceta farmerki @ania25 całkowicie się z Toba zgadzam. SZukanie kogoś na siłę jest dla mnie bezsensu.

Jeśli się już pozna kogoś, Zakoch*ję się i czuję, że odnalazło się Brakujący element skomplikowanej układanki jakim jest życie, trzeba dążyć do tego by tą układankę ukończyć. Być szczęśliwym to jest najważniejsze w życiu. Pod definicją szczęścia możemy przypisać wszystko dla jednych są to pieniądze, a dla drugich kochać Tą jedyną.

dołączę się do dyskusji i odbijając piłeczkę, kobiecie z gospodarstwem jeszcze trudniej znaleźć odpowiedniego faceta, wiem coś o tym :unsure:

Jest takie powiedzenie " Kto szuka ten znajdzie" :)
Być może trudniej, ale jeśli poznasz kogoś i pokochacie się, to nie ma znaczenia, że Ty masz gospodarstwo. jeśli się człowiek wiąże z drugą osobą to akceptuje też wady i zalety tej drugiej osoby. Więcej optymizmu z Twojej strony. Gdzieś po świecie błąka się osoba, którą pokochasz, pytanie tylko kiedy ją odnajdziesz? ^^
Ja na przykład posiadam własne gospodarstwo, ale nie szukam "dziewczyny na gospodarkę" tylko osoby z którą chciałbym spędzić resztę życia. Nie wiem co mnie czeka w przyszłości dzisiaj pracuję we własnym gospodarstwie, ale nie wiem co mnie czeka jutro........

Edytowany przez Maciejo, 22 sierpień 2012 - 12:35.

#397 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 sierpień 2012 - 21:24

Ideał faceta farmerki

ideał kobiety dla mnie to bambera musiała by mieć koło 50ha ziemi.

Ideał kobiety czy gospodarstwa? bo jak gospodarstwa, to szukaj takiej z około 100ha, bo potem będziesz żałował, że zamiast Marysi wybrałeś Krysię. :P to na urodę i inne cechy już patrzeć nie musisz, tylko na klasę ziemi.

#398 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2012 - 08:23

Ideał faceta farmerki To trzeba dać błogosławieństwo dla aktu notarialnego i @Rolandgif :) Im będzie więcej ha na akcie tym więcej szczęścia dla Rolanda a właścicielka gruntu to tylko taki dodatek, Tak z tego wynika.

Jest takie powiedzenie " Kto szuka ten znajdzie" :)

Gdzieś po świecie błąka się osoba, którą pokochasz, pytanie tylko kiedy ją odnajdziesz?

Zgadza się. jest takie powiedzenie z tym, że każdy wolałby znaleźć prędzej niż później.

Zresztą najpierw trza nauczyć sie zyc samemu,żeby potem zyc z kimś.

Niby racja, ale to tylko złudzenie. Jak nauczysz się żyć samej i ta sytuacja będzie trwać kilka lat to możesz dojść do wniosku, że ta druga połówka jest potrzebna tylko czasami, dla rozrywki i przyjemności a w pracy i tak sobie dajesz rade sama.

Edytowany przez KRISTOFORn, 23 sierpień 2012 - 08:26.

#399 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2012 - 11:17

Ideał faceta farmerki

Niby racja, ale to tylko złudzenie. Jak nauczysz się żyć samej i ta sytuacja będzie trwać kilka lat to możesz dojść do wniosku, że ta druga połówka jest potrzebna tylko czasami, dla rozrywki i przyjemności a w pracy i tak sobie dajesz rade sama.

@Kristoforn jeżeli ,człowiek spotka tą drugą połowe i zwiąże się na całe zycie z uczuciem wzajemnym,to masz chęć z Tą osobą pracować na wspolne konto,tworzyć rodzinę itd,a jesli to jest związek z rozsądku to jest całkiem inaczej.Powiem Ci tak ,inaczej na świat patrzy kawaler/panna a inaczej człowiek żonaty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#400 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 sierpień 2012 - 11:57

Ideał faceta farmerki Aj kobiety z wami żle bez was jeszcze gorzej.