Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#241 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 27 maj 2012 - 13:14

Ideał faceta farmerki

Może jakbyś był profesorem nauk historycznych albo chociaż miał jakieś dowody na to, to był ci i może uwierzył. Ale mając do wyboru Twoją prawdę a prawdę wielu dobrych profesorów, którzy więcej czasu przesiedzieli w książkach czy innych źródłach niż ty na swoim Ursusie, to chyba jednak wybiorę tych drugich.

StasiekS z Tobą jest taki "problem" ,że Ty nikomu oprócz siebie nie wierzysz :) Kilka razy już miałem okazję czytać Twoją Twórczość na forum i nie znam przypadku ,że przyznałeś komuś rację .

Co do kwestii profesorów uczonych i tak dalej , cóż im po przeczytaniu ton mądrych książek jeśli sami na własnej skórze tego nie przeżyją ?
Jest takie powiedzenie odnośnie nauki jazdy na nartach "jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz" podobnie w życiu , do póki się człowiek nie sparzy będzie myśleć ,że przykładowo miłość , małżeństwo itp. to sielanka , ewentualnie ,że to to i to się może wydarzyć , a to to i to nie ma prawa (o czym wie z mądrej literatury) , jednak życie weryfikuje podejście do takich spraw .

Jak widać lepiej dla otoczenia ,że Ja jak i wiele tutaj osób spędzam czas na pracy (bo podczas niej również można życie zrozumieć , pewne rzeczy przemyśleć ) niż jak np. ktoś taki jak Ty ma zbyt wiele wolnego czasu co skutkuje postami wątpliwej merytorycznie jakości jak w przykładach wyżej .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 17:16
  •  

#242 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 27 maj 2012 - 20:17

Ideał faceta farmerki

Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie -zastanówcie się nad tymi słowami Kanclerza .

To chyba zacznę pakować walizki...
Ale pewnie i tak znajdą się zaraz osoby i zwalą wszystkona polityków. Bo w końcu to politycy wychowują młodzież.

Jak widać lepiej dla otoczenia ,że Ja jak i wiele tutaj osób spędzam czas na pracy (bo podczas niej również można życie zrozumieć , pewne rzeczy przemyśleć ) niż jak np. ktoś taki jak Ty ma zbyt wiele wolnego czasu co skutkuje postami wątpliwej merytorycznie jakości jak w przykładach wyżej .

A ja jestem za bardzo leniwy i nie chce mi się za bardzo pracować nad czymś co już jest, bo po co skoro ktoś inny to zrobił. Lubię podkradać pomysły czy doświadczenie innych ludzi i wdrażać u siebie. Dzięki temu mam mniej roboty i więcej czasu żeby pisać na forum czy robić coś innego.

#243 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 maj 2012 - 21:00

Ideał faceta farmerki

Ale pewnie i tak znajdą się zaraz osoby i zwalą wszystkona polityków. Bo w końcu to politycy wychowują młodzież.

A ja myślałem że rodzice - a to ładnie mnie oszukali.

Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie -zastanówcie się nad tymi słowami Kanclerza

Bez stresowe wychowanie i hulaj dusza piekła nie ma, a niestety skutki będą tragiczne.

#244 Share Huberto89

Huberto89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 515 postów

Napisany 27 maj 2012 - 21:55

Ideał faceta farmerki Dokładnie to bezstresowe wychowanie... Może to że odchodzi się od kar cielesnych jest dobre ale jak tak dalej pójdzie to dziecku uwagi nie będzie można zwrócić bo zaraz rodzic o znęcanie psychiczne będzie oskarżony.

Choć teraz jest inny świat inne problemy kiedyś na pewno lżej nie było. Czy to z wychowaniem dzieci czy ze znalezieniem drugiej połówki.

@StasiekS Nie trzeba kończyć dobrej szkoły żeby znaleźć sobie dziewczynę która ma poukładane w głowie. Myślisz że te po studiach są może lepsze od tych po zawodówce?
Czasem i te po studiach potrafią mieć niepoukładane w głowie to wszystko zaley od wychowania przez rodziców.

Edytowany przez Huberto89, 28 maj 2012 - 06:36.

Tylko spokój może nas uratować....

#245 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 28 maj 2012 - 12:02

Ideał faceta farmerki

Bez stresowe wychowanie i hulaj dusza piekła nie ma, a niestety skutki będą tragiczne.

Dokładnie . To już dziś jest zauważalne ;)
Zauważyliście jak te najmłodsze dzieci są teraz śmiałe i frywolne ? Pomijając fakt ,że Ja byłem spokojnym dzieckiem to nie wyobrazam sobie siebie czy kogoś z moich rówieśników ,żebyśmy w wieku tych 7-8 lat np. pytali starszych o coś zwracając sie na "ty" , czy np. huśtali się na barierkach przy kasach fiskalnych w sklepach - teraz rodzice przyzwalają na takie zachowanie , boją się dziecku w tyłek przyrżnąc -> widzieliście w ostatnich czasach żeby gdzieś publicznie dziecko płakało bo dostało klapsa ?
Strach pomyśleć jakie będą te następne pokolenia skoro już teraz w dorosłość wkraczają nie wychowane dzieci i albo je życie wychowa i "dojdą do rozumu" albo nadal będą myśleć ze wszystko im wolno gardząc innymi :huh:

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#246 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 maj 2012 - 12:43

Ideał faceta farmerki To jeszcze nic, najgorsze jest to, że np. nauczyciel wezwie takiego rodzica do szkoły w sprawie zachowania dziecka, a ten nie przyjmuje argumentów nauczyciela, tylko twierdzi że jego dziecko jest aniołkiem i to jeszcze przy dziecku. No to co ten dzieciak będzie robił następnym razem? Kiedyś jak nauczyciel czy ksiądz przy rżnął w d***ę to nikt nawet się w domu nie przyznał, ażeby nie dostać poprawki, a dzisiaj "Sodoma i Gomora"

#247 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 28 maj 2012 - 13:37

Ideał faceta farmerki

@StasiekS Nie trzeba kończyć dobrej szkoły żeby znaleźć sobie dziewczynę która ma poukładane w głowie. Myślisz że te po studiach są może lepsze od tych po zawodówce?

Większe są szanse że są lepsze po studiach. Jeszcze jakimś cudem nie spotkałem dziewczyny po kiepskiej szkole która może coś więcej sobą reprezentować. Poukładane w głowie to jest jednym z wielu czynników który decyduje o atrakcyjności dziewczyny. Jeśli on Tobie starczy to ok. Ale np. mi już nie.

Wiecie chociaż co to jest bezstresowe wychowanie? Czy idziecie za ogólna tendencją społeczeństwa zwalania winy na wszystko tylko nie na siebie?
Efektem zepsucia dzisiejszej młodzieży nie jest bezstresowe wychowanie, które rodzice świadomie wykorzystują i dążą zgodnie z założeniami a po prostu brak zainteresowania. Obecnie w coraz szybszym świecie, dzieci wychowują się same a rola rodziców sprowadza się do zrobienia obiadu i odwiezieniu do szkoły. Dlatego młodzież nie ma wzorców no bo od kogo je wziąć? Od ojca który 12h godzin pracuje czy od matki która po pracy musi zając się domem. W takim wypadku nawet klaps nie pomoże.

#248 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 maj 2012 - 14:58

Ideał faceta farmerki @StaśkuS nieraz dziewczyna po szkole sredniej może zaprezentować więcej niż ta po studiach.I może być lepszą żoną i matką co nie jedna bizneswomen.,Zastanów się jakiej kobiety szukasz,jak żadna nie spełnia kryteriów Twoich wymagan..Może poprostu się taka jeszcze nie narodziła.
A co do wychowania kiedyś inaczej się dzieci chowało,i dziś się je inaczej chowa.Choćby tyłek miodem smarował,to jaki dzieciak ma byc to i tak będzie,niewytępi się złego charakteru,mozna go jedynie skorygować,a w póznieszym etapie zycia,okaże się co to te starania rodziców dały.

#249 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 28 maj 2012 - 15:02

Ideał faceta farmerki Dokladnie @ania25.ale @StasiekS i tak inna teorie wymysli :D pozdrowil.

Edytowany przez tedizetor56, 28 maj 2012 - 15:11.

Zetor Team.

#250 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 maj 2012 - 16:38

Ideał faceta farmerki

Większe są szanse że są lepsze po studiach. Jeszcze jakimś cudem nie spotkałem dziewczyny po kiepskiej szkole która może coś więcej sobą reprezentować. Poukładane w głowie to jest jednym z wielu czynników który decyduje o atrakcyjności dziewczyny. Jeśli on Tobie starczy to ok. Ale np. mi już nie.

To co sądzisz że te dziewczyny z niższym wykształceniem, czy z żadnym, to mają nie po układane w głowie?
Mylisz się, w sprawach wychowania, bardziej liczy się charakter i to co kto wyniósł z domu rodzinnego, jak sam był wychowany.
Dziecko rodziców wykształconych dla którego rodzice nie mieli czasu, chociaż też będzie wykształcone jakie będzie miało wzorce?
Tylko mi zaraz nie zarzucaj że propaguje nieuctwo, bo nie to miałem na myśli.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 28 maj 2012 - 17:14

Ideał faceta farmerki Tylko te dziewczyny po studiach przeważnie myślą najpierw o karierze...
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#252 Share Huberto89

Huberto89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 515 postów

Napisany 28 maj 2012 - 21:27

Ideał faceta farmerki Każdy ma prawo do swoich przekonań. Ja wiem jedno to czy ktoś ma przed imieniem kilka literek czy też nie o niczym nie świadczy.
Tylko spokój może nas uratować....

#253 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 28 maj 2012 - 21:33

Ideał faceta farmerki Jak ja uwielbiam takie tematy.
Nigdzie nie wspomniałem, że nie ma osób które po szkole średniej czy zawodowej są gorzej ogarnięte czy obyte niż po studiach (pisząc o studiach mam na myśli dobre, państwowe uczelnie a nie Wyższe Szkoły Pielęgnacji Trawników w Żyrardowie). Tylko spotykając różnych ludzi więcej ogarniętych spotykam po studiach co także nie jest regułą, że wszyscy z mgr. są lepsi od ludzi po technikum. Teraz pytanie co dla was oznacza "ogarnięta" osoba? Bo dla mnie to osoba która radzi sobie w życiu, ma jakieś zainteresowania i da się z nią porozmawiać na różne tematy bez wciskania teorii spiskowych, że Tusk sfałszował wybory albo, że Ruskie podłożyli bombę helową w samolocie Kaczynkiego.

Dziecko rodziców wykształconych dla którego rodzice nie mieli czasu, chociaż też będzie wykształcone jakie będzie miało wzorce?

Jeżeli ma jakieś wykształcenie to znaczy, że jakieś wzorce miało. Ale czy byli to rodzice? Wątpię. Dużo chyba zależy w jakim środowisku będzie się takie dziecko obracało.

Tylko te dziewczyny po studiach przeważnie myślą najpierw o karierze...

A ty byś rzucił gospodarstwo aby poświęcić się rodzinie?

#254 Share zonaRolnika

zonaRolnika

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 28 maj 2012 - 21:45

Ideał faceta farmerki musze przyzna ze niektórzy z Was maja bardzo ograniczone myslenie o dziewczynach.. i nie wszystkie po studiach mysla zaraz o karierze :P ja jestem tego dobrym przykladem :] nie ja pierwsza i nie ostatnia :P

#255 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 28 maj 2012 - 21:56

Ideał faceta farmerki Kariera moze nie ale inaczej jest jak ma sie juz swoja kase
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#256 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 28 maj 2012 - 22:02

Ideał faceta farmerki zgadzam się z Tobą, żonoRolnika :) Ja studiuję dla siebie, ale nie myślę o wielkiej karierze. Ale widocznie mężczyźni wypowiadający się mają doświadczenia z dziewczynami, które mają inny punkt widzenia i to też należy zrozumieć... Jednak na pewno nie brakuje kobiet, które chętnie zostaną na gospodarstwie i którym nie marzy się wielka kariera :)

A co do tematu wykształcenia, to oczywiście, że nie jest tak, że dziewczyny czy ogólnie osoby po studiach są "lepsze" (wiecie co mam na myśli), jednak w większości z osobami dobrze wykształconymi (nie mówię tu nawet o studiach, ale porównując osoby nawet po technikum do tych bez średniego wykształcenia) da się porozmawiać na więcej tematów i są bardziej obyte. Nie jest tak zawsze, ale przeważnie. Zgadzam się ze Staśkiem w tej kwestii. To podnosi zdecydowanie poziom atrakcyjności człowieka, jeśli da się z nim inteligentnie porozmawiać w wielu kwestiach i coś sobą reprezentuje, a to najczęściej idzie w parze z wykształceniem.

Edytowany przez truskafka, 28 maj 2012 - 22:11.

#257 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 maj 2012 - 22:03

Ideał faceta farmerki

Jeszcze jakimś cudem nie spotkałem dziewczyny po kiepskiej szkole która może coś więcej sobą reprezentować. Poukładane w głowie to jest jednym z wielu czynników który decyduje o atrakcyjności dziewczyny.

Stasiu bez urazy ale odnoszę takie wrażenie, że Ty już masz ideał dziewczyny zakodowany gdzieś w głowie jakie ma mieć parametry i wszystkie z jakimkolwiek odstępstwem od normy są już kasowane na samym początku i jeśli zdarzy się cud że taki wymarzony ideał sobie znajdziesz, to i tak możesz obudzić się z "ręką w nocniku" bo ludzie się z czasem zmieniają i bardzo szybko może się okazać ,że to jest jakieś nie porozumienie a nie ideał. Najpierw trzeba poznać daną osobę i ocenić czy mi pasuje czy nie, a szukanie według jakiś wzorców czy parametrów to nawet ciągnika bał bym się szukać - wiem, wiem tak nie napisałeś, to ja odnoszę takie wrażenie.

#258 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 28 maj 2012 - 22:08

Ideał faceta farmerki Co do tego co piszesz, MAT912, to mam kolegę, który nie wiedząc czemu przez całe dorosłe życie miał uraz do blondynek. Twierdził zawsze, przez ileś lat, że nigdy nie będzie miał dziewczyny blondynki, że blondynki są głupie (wiem, strasznie niemądre poglądy, ale tak już miał) ale się zakochał i od paru miesięcy jest w związku z dziewczyną o wybitnie jasnych włosach, więc według mnie nigdy nie należy sobie narzucać określonych ideałów bo potem, jak człowiek się zakocha to okazuje się, że wybranka/wybranek odbiega daleko od określonego schematu :)

#259 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 28 maj 2012 - 22:17

Ideał faceta farmerki Tu nie chodzi o to, że mam w głowie ideał którego się trzymam poznając dziewczyny i tylko taka albo żadna. Chyba każdy z nas ma jakieś minimalne wymagania wobec swojego partnera. Inni chcą aby była to tylko spokojna i ładna dziewczyna a inni żeby można było z nią porozmawiać na temat motoryzacji czy polityki. Nie chcę dziewczyny z którą nie będę miał wspólnych tematów bo lubię sobie porozmawiać o polityce, książkach czy motoryzacji a jednocześnie się powygłupiać. Bo jeżeli mam wiązać się z pierwszą lepszą tylko po to aby była to wolę jednak żyć w swoim świecie ideałów ale sam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 28 maj 2012 - 22:21

Ideał faceta farmerki

.......

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 23:10.