Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ideał faceta farmerki

1206 odpowiedzi na ten temat

#221 Share Szczesciara

Szczesciara

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 maj 2012 - 20:35

Ideał faceta farmerki

zawsze liczy sie wyglad i nikt mi nie wmowi inaczej!! Prosta sytuacja idziesz ulica, mijaja Cie dwie dziewczyny.. jedna piekna Twoje marzenie... druga koszmar.. kazdy na pewno ma jakies wyobrazenie pieknej i brzydkiej dziewczyny.. za która sie obejrzysz??
I cale to "wnetrze" pryska jak banka :P

a na koniec zacytuje fragment mojej ulubionej ksiązki :)
"Nie jestem szczytem kobiecych marzeń. Nie jestem nawet takich marzeń równiną. Jestem jedną wielką depresją. Natura poskąpiła mi urody. Nie dostałem pięknej twarzy boysbandowca. Nie dostałem promiennego uśmiechu. Nie dostałem nawet normalnego głosu... Ale w naturze musi być przecież równowaga. Dostałem w zamian wielkie kochające serce. Dar tak potrzebny, jak kulawemu jedna noga dłuższa, jako zadośćuczynienie za tę drugą, krótszą. To nic, że kardiolog wykrył w tym sercu jakieś szumy. Kochać jednak potrafiło. I to jeszcze jak kochać..."
wystarczy spotkac ta wlasciwa :)

Małe Kung Fu Panda już kopie w brzuszku, a ja postanowiłam odszukać wspomnianą książkę i ją dosłownie pochłonąć....czytając zakończenie rozpłakałam jak małe dziecko, na usta cisną się tylko jedne słowa, kobitki często nie doceniamy mężczyzn i ich gestów, a to tak wiele

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ideał faceta farmerki Dzisiaj, 13:20
  •  

#222 Share zonaRolnika

zonaRolnika

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 24 maj 2012 - 20:42

Ideał faceta farmerki ksiazke mam od 8 lat.. co najmniej raz w miesiacu musze ja przeczytac :) zawsze do niej wracam :)

#223 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 24 maj 2012 - 21:36

Ideał faceta farmerki eh co wy dziewczyny macie z tym czytaniem żebym ja miał pociąg do czytania jak wy to bym miał same 5 w szkole

#224 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3930 postów

Napisany 24 maj 2012 - 21:46

Ideał faceta farmerki

Im jestem starszy i więcej rozmawiam ze starszymi ludźmi, tym bardziej dochodzę do wniosku że "prawdziwe życie" jest takie samo jak 50 100 czy 300 lat temu, zmienia się co najwyżej otoczka i ułuda którą sobie sami tworzymy bądź ktoś nam wciska by nami kierować ;)

Zgadzam się w całym znaczeniu posta.

Szlachcic mógł bez konsekwencji zgwałcić chłopkę.

Dziś podobne sytuację dzieją się tylko Szlachcic=Pracodawca a chłopka=pracownica która nic nikomu nie powie bo boi się o stracenie pracy (nie mówię że wszędzie tak jest ale takie są przypadki w życiu BOLESNE ale PRAWDZIWE).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#225 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 maj 2012 - 22:21

Ideał faceta farmerki

eh co wy dziewczyny macie z tym czytaniem żebym ja miał pociąg do czytania jak wy to bym miał same 5 w szkole

Dlatego po skończeniu kiepskiego technikum rolniczego z marnym wynikiem na świadectwie, przejmiesz te kilka ha po ojcu/wujku/dziadku i będziesz tak sobie wegetował od wiosny do wiosny. Jeżeli nie jesteś do tego jakimś chłopcem oderwanym dopiero co od pługa(czyli jako tako wyglądasz i potrafisz się wysłowić) znajdziesz sobie jakąś Andżelikę fryzjerkę, którą pojmiesz później za żonę. Spłodzisz syna albo córkę a przy drugim dziecku wyręczy Cię kolega, bo po zbyt dużej dawce alkoholu na imprezie w remizie ty odleciałeś a twoja luba pomyliła kolegę z Tobą. I tak oto będziesz sobie egzystował na tym świecie, co chwilę wieszając psy na UE, jej polityce rolnej a kończąc na rządzie i sąsiadach.
Dlatego póki młody jesteś, czytaj książki. To nie boli a nawet pomoże.

Dziś podobne sytuację dzieją się tylko Szlachcic=Pracodawca a chłopka=pracownica która nic nikomu nie powie bo boi się o stracenie pracy (nie mówię że wszędzie tak jest ale takie są przypadki w życiu BOLESNE ale PRAWDZIWE).

To są pojedyncze przypadki. Do tego pracownica może dość skutecznie uprzykrzyć życie pracodawcy. Kiedyś nie mogła.

#226 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 24 maj 2012 - 22:21

Ideał faceta farmerki No może ale to dopiero od września :P

Edytowany przez mlody4564, 24 maj 2012 - 22:22.

#227 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 maj 2012 - 22:25

Ideał faceta farmerki A dlaczego? Wrzesień to jakiś magiczny miesiąc do takich spraw?

#228 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 24 maj 2012 - 22:37

Ideał faceta farmerki równie dobrze może zacząć w 2013 w ramach postanowień noworocznych.

#229 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 maj 2012 - 22:43

Ideał faceta farmerki Albo postanowień noworocznych dla roku 2020. I chyba ta data będzie dla niego najodpowiedniejsza.

#230 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3930 postów

Napisany 25 maj 2012 - 06:13

Ideał faceta farmerki

To są pojedyncze przypadki. Do tego pracownica może dość skutecznie uprzykrzyć życie pracodawcy. Kiedyś nie mogła.

A czy kiedyś wszyscy szlachcice gwałcili chłopki ?????

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 25 maj 2012 - 07:43

Ideał faceta farmerki @
Sadek gwałcili

@Stasieks od wrzesnia bo nie długo koniec roku szkolnego i oceny wystawione będom

#232 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 25 maj 2012 - 15:58

Ideał faceta farmerki StasiekS jak zwykle każdym temacie wszystkie rozumy (nawet pozornie kobiecym) zjadający ;)

Tak to się przerzucać można na każdy temat . A uważasz ,że w dzisiejszych czasach tak jak @sadek zauważył jest inaczej ? Niby nowoczesne poglądy , wyższa kultura cywilizacji i tym podobne bajki a przykładowo np. rodzice zawsze dla swojego dziecka wolą żeby ożeniło się zamożnie a miłość ? miłość to idea , marzenie a rzeczywistość robi swoje .

Czytasz zapewne różne mądre książki również "jak to drzewiej bywało" , a zastanowiłeś się ,że opisane dawne zycie mogło nie być takie jak to opisują w książkach a tylko zamysł autora był taki aby ludzie w takie historie wierzyli ?

Każdy ma swoje pasje , ale nie tylko książki mogą wzruszyć , nauczyć , skłonić do myślenia . Choć niektórym trochę obycia z literaturą by sie przydało i jak wynika z tematu (i Ja to również zauważam w życiu codziennym) mężczyźni/chłopaki czytają ułamek tego co pochłaniają dziewczyny :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#233 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 25 maj 2012 - 16:52

Ideał faceta farmerki

Zgadzam się w całym znaczeniu posta.

tylko że chłopka i tak by nie straciła pracy bo musiała co najmniej jeden raz w tygodniu odrobić pańszczyzne

#234 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 maj 2012 - 17:22

Ideał faceta farmerki

A czy kiedyś wszyscy szlachcice gwałcili chłopki ?????

Pewnie częściej niż dzisiaj pracodawcy molestują pracownice. Po drugie trochę kiepski przykład z zepsuciem dzisiejszych czasów. Wykorzystywanie zależności pracodawca-pracownik istniało pewnie od początku świata.

Niby nowoczesne poglądy , wyższa kultura cywilizacji i tym podobne bajki a przykładowo np. rodzice zawsze dla swojego dziecka wolą żeby ożeniło się zamożnie a miłość ? miłość to idea , marzenie a rzeczywistość robi swoje .

Właśnie, wolą. Porozmawiaj ze swoimi dziadkami na ten temat to opowiedzą Ci jak to kiedyś ludzie pobierali się z miłości do siebie.

Czytasz zapewne różne mądre książki również "jak to drzewiej bywało" , a zastanowiłeś się ,że opisane dawne zycie mogło nie być takie jak to opisują w książkach a tylko zamysł autora był taki aby ludzie w takie historie wierzyli ?

Może jakbyś był profesorem nauk historycznych albo chociaż miał jakieś dowody na to, to był ci i może uwierzył. Ale mając do wyboru Twoją prawdę a prawdę wielu dobrych profesorów, którzy więcej czasu przesiedzieli w książkach czy innych źródłach niż ty na swoim Ursusie, to chyba jednak wybiorę tych drugich.

Każdy ma swoje pasje , ale nie tylko książki mogą wzruszyć , nauczyć , skłonić do myślenia .

Zakładająć, że mówimy tu o normalnych ludziach, którzy nie potrafią policzyć całki w pamięci, to co oprócz książęk może nauczyć, skłonić do myślenia?

Edytowany przez StasiekS, 25 maj 2012 - 17:22.

#235 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 25 maj 2012 - 20:51

Ideał faceta farmerki

Właśnie, wolą. Porozmawiaj ze swoimi dziadkami na ten temat to opowiedzą Ci jak to kiedyś ludzie pobierali się z miłości do siebie.
dokładnie pobierali się z miłości do siebie , a nie jak dziś patrzą na urode kase ,fure

#236 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 26 maj 2012 - 22:29

Ideał faceta farmerki Bardzo mądrze panowie gadacie w wielu kwestiach. Po pierwsze, zgadzam się a propos czytania książek, to bardzo rozwija człowieka. Po drugie to mit, że liczy się tylko wnętrze. Pewnie że pierwszą rzeczą, na którą zwróci człowiek jest wygląd. Ale należy pamiętać, że kiedy minie pierwsze zauroczenie, ważniejszy jest charakter człowieka.

Poza tym ja i tak uważam, że jedną z najważniejszych cech człowieka jest pracowitość. Bo nie potrzeba jest mieć dużo pieniędzy, ale pracowici i pełni dobrych pomysłów na siebie ludzie mogą osiągnąć wiele. Pracowitość i poczucie humoru przede wszystkim, bo śmiech jest lekarstwem na wszystko :)

Ale, ale. Czy dawniej nie było właśnie tak, że częściej ludzie wybierali sobie drugą połówkę z rozsądku? Mówię tak na postawie historii opowiadanych przez starszych ludzi z mojej rodziny; właśnie mi się wydaje że w tych czasach częściej miłość góruje bardziej niż kilkadziesiąt lat temu.

#237 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 27 maj 2012 - 07:31

Ideał faceta farmerki

Czy dawniej nie było właśnie tak, że częściej ludzie wybierali sobie drugą połówkę z rozsądku?

Nie, dawniej ludzie sobie nie wybierali , raczej wybierano ludziom ich drugie połówki (lub swatano z premedytacją ) A z tą pracowitością to nie tak do końca , weź pracuj pracuj od świtu do zmierzchu , tylko się urobisz a i tak więcej będzie miał ten który będzie umiał dobrze kombinować i miał wielu znajomych*(nie sensie żeby ten kombinator był leniem bo na samym kombinowaniu daleko też się nie zajedzie , ale na pewno kombinator nie leń zajedzie dalej i wygodniej niż bardzo tylko i wyłącznie pracowity człowiek. I to zjawisko wydaje mi się że bardzo się nasiliło wraz z nadejściem UE, sam przegapiłem ze 100k środków które mi przysługiwało no i kiedy ja to odrobie :lol: a nic nie było robić tylko pupala ruszyć w parę miejsc w tym oczywiście do arimir i gotowe ) Samą pracą to się tylko człowiek urobi i tyle kombinować się musi ! Takie czasy.
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#238 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 27 maj 2012 - 09:17

Ideał faceta farmerki ależ źle mnie zrozumiałeś :) pisząc pracowity, porównywałam człowieka, który pracuje do kompletnego lenia. Nie chodziło mi o to, żeby zapie... od świtu do nocy :)

a z tym się zgodzę, że we współczesnych czasach człowiek musi dobrze nakombinować żeby wyjść jak najlepiej.

#239 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 27 maj 2012 - 09:45

Ideał faceta farmerki Ale Wy o tych kombinacjach...kombinować trzeba, trzeba kombinować, ale ja to jestem gość bo dużo mam itd.Później dziwicie się że sami padacie ofiarą kombinatorów i wtedy krzyk pod niebiosa bo to nie wy oszwabiliście tylko was :D .A wystarczyłoby od dziecka uczyć uczciwości zamiast kombinatorstwa.Mógłbym się założyć że efekty w skali kraju byłyby lepsze-już teraz widzę jak postępują ludzie powiedzmy dwudziestoletni-nie żeby w moim pokoleniu brakowało cwaniaczków :D -tyle że było ich wyraźnie mniej niż obecnie.Co będzie za lat paręnaście gdy (w drodze selekcji naturalnej) zostaną same cwaniaczki ?
Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie -zastanówcie się nad tymi słowami Kanclerza .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 27 maj 2012 - 10:11